Skip to main content

Elutuba Ideed – The Ultimate Design Resource Guide

Kui olete oma esiuksest, esimene tuba oma külalistele ja pereliikmetele tõenäoliselt kokku puutuvad on elutoas. Sa võõrustada kogunemised elutoas, suupiste diivanil teleri vaatamise ajal kuulata lapsi harjutada muusikariistad ja lihtsalt üldiselt hängida selles multifunktsionaalne ruum. Kuidas sa kujundada oma elutoas saab määrata projekteerimise tunne kogu oma kodu. Samuti võite muuta oma elutoa sisustus erinevatel aastaaegadel eri pühad ja aastaaega.

Kuna sa kulutad nii palju aega oma elu ruumid, füüsiline ja visuaalne mugavus on oluline. Sa ei pea kompromissi stiili ja sisekujundus kasuks mugavust, aga. Tegelikult võite täita oma elutuba koos mööbliga, mis on funktsionaalsed, kuna see on ilus. Samamoodi saab valida aktsent tükki ja põrandakatted, et ka kiidelda mugavuse ja kasutatavust.

Teine oluline aspekt, mida tuleb arvestada projekteerimisel oma eluruum on vastupidavus. Tänu suure liiklusega elutoas tõenäoliselt kogemus, see on väärt kulutuste natuke rohkem kõrgema kvaliteediga mööbli ja põranda sisustus realiseerida laialdasema kasutamise ja ei vaja pidevat parandamiseks, remontimiseks või puhastus. Vali kangad, mis on nii meeldiv ja vastupidav. Lisaks valida värvid, mis ülemineku hästi, kui sa sätestatud uus sisekujundus esemeid igal hooajal.

Ulatuslikum elutuba ümberehitustes võib hõlmata struktuurseid muutusi. Nende hulka võivad kuuluda muutuvas aknad ja uksed, asendades seinu laetalad luua avatud mõiste ja refacing või asendades kaminad. Kui teie projekt hõlmab neid põhjalikult muudatusi, peate uurima kohaliku hoone koode ja võimaldab nõuetele. Muutused, mis sisaldavad elektri- või torutööd võivad nõuda töötavad litsentseeritud professionaalne erilubade alusel. Kui teie interjööri muutused mõjutavad teie välisdisain, kontrollida ka oma homeowners ühing, et tagada teile viibime eeskirjadele.

Ükskõik kui palju võimalusi kasutada oma ruumi või mitu korda aastas muudad välja oma tchotchkes leiad elutuba ideid kogumise inspiratsiooni tükki oleme kogunud ja jagatud allpool. Ultra-formaalne ultra-mugav, elutoas võib saada puhtalt lehelt, millele te tutvustada oma kodus disain.

Elutuba Centerpiece Ideed

Nagu kõik unikaalselt kujundatud tuba oma kodus, tahad olla keskpunktiks elutoas. See keskpunktiks on koht, kus oma silmad on koheselt joonistatud kui sisestate tuba. Ilma keskpunktiks, oma tuppa ei tunne valdav kooslus kaunistus teemasid, iga konkureerivad järgmisena tähelepanu.

Keskne on suurepärane võimalus luua keskpunktiks elutoas. Elutuba keskpunkt ideed võivad sisaldada Floristika, töötada disaini tükk nagu monogramm või uimastamise kamin. Teie enda mööbel võib olla suurepärane võimalus luua oma elutoas keskpunkt. Classic kujunduse tavaliselt panna diivaneid ja istmed mööda seinu, luues tühja ruumi keset tuba. Selle asemel saate keskele oma istemööbli luua nii väga visuaalne ja hubane jutukas piirkonnas. Ärge kartke nurgad, kas siis, kui teil korraldada oma mööbel. Sageli pannes silmitsi tükki diagonaal on võimalik muuta kogu tunne oma elutoas.

Väike elutuba Ideed

Maksimeerida oma eluruum minimalistliku kujunduse, targad tükki sisekujundus, et teha väike ruumi tunne suurem või tükid, mis täidab mitut eesmärki. Kui tegemist on väike elutuba ideid, ühise teema on see, et vähem on rohkem, nii värve valida oma seinad ja mööbel, mis täidab ruumi. Ülepaisutatud mööblit saab teha juba väike tuba tunne veelgi kitsas ja muuta ruumi palju potentsiaali ruumi te ei saa oodata, et väljuda. Samuti liiga elavat värvide saate teha oma seinad näevad välja nagu nad on kinni panemas oma toas.

Selle asemel, püüdlema kerge ja õhuline tunne, väiksemate või õrnem ilmega mööbli ja rõhutada valguse ja helge läbi neutraalse toonid, palju loomulikku valgust ja peeglid luua illusiooni lisaruumi. Wicker või Victoria-ajastu puitmööbel saab koheselt avada väikese ruumi. Light blues ja kollased teha kitsas ruumis tundub suurem ja väiksem pudi-padi oma lauad ja seinad saab luua lakooniline ja külalislahke disain.

Elutuba kaunistamine Ideed

Võite valida ühe kahest koolkondi elutuba dekoreerimiseks ideid – erinevaid tükki, et kõik kajastavad üks ühtne teema või lihtsa konstruktsiooniga, mis võib olla taustaks sisekujundus tükki esindavad palju stiile. Alustuseks projekteerimine elutoas remodel, sõna otseses mõttes algab maapinnalt. Kui elutoas on osa palju suurem avatud mõiste ruumi kodus, saate valida teist tüüpi põrandakate, nagu ala vaipa, maha elutoas. Sisse Tagakülg selle disain, kui sul on väike elutuba, ühendades põrandakate ümbritsevate aladega võib põhjustada tunne palju suurem ruum.

Lisaks põrandakate tüüpi saab muuta kuni stiili ja värvi oma põrandakate luua erinevaid tunneb. Ilmekaks geomeetriline disain on suurepärane lisaks modernistliku ruumi, samas refinished täispuidust põrandad võib Harken’i tagasi ajalooline kodu minevikust. Võite kasutada täiendavate toonid vahel põrandad ja seinad luua üldine värvipalett.

Elutuba Paint Ideed

Purk värvi on üks lihtsamaid, kiiremaid ja vähem kulukas, kuidas täiesti välimust muuta oma elutoas. Kaks suurt elutuba värvi ideid hulka lisades aktsent seina ja lisades tekstuuri oma seinad. Kui elutoas puudub keskpunktiks, või kui soovite veelgi rõhutada keskpunktiks, aktsent seina võib rõhutada konkreetse varju, või sa võiksid kasutada täiendavat disain nagu triibud või kaks toonid eraldatud tooli raudtee. Väikeses toas, et hele toon võib uputama, saate siiski lisada oma lemmik toon ühe seina, samas kui teised kiidelda rohkem neutraalne värv. Kui teie sisekujundusega tükki saab kõige paremini kirjeldada kui eklektiline, aktsent seina saate kiirenemist ühise tooni ja teha iga kirje pop.

Tekstuuriga seinad on ka suurepärane viis muuta tunne oma elutoas. Saate kasutada kas visuaalne või füüsiline tekstuuri täita seda ideed. Optilise tekstureerimismasinad teie seina võib olemas sulgedega disain kontrastset värvi peamiste seina värvi. Seda tüüpi disain on ikka korter vastu seina ja sageli nimetatakse faux maali. Füüsilise tekstureerimismasinad, teie ülim disain võib hõlmata välimuse krohv seinale, keerutage mõju, Vahemere või hispaania nuga tekstuuri, või peaaegu kõik muud tekstuuri meelt võib ette kujutada. Kui valite oma toa üldist kujundust, tekstuurimine oma seinad on suurepärane võimalus näidata seda välja.

inspiratsioon

Kui olete hädas, et leida parim elutuba ideid värskendada oma kodu, kasutage meie suur raamatukogu disain inspiratsiooni, et alustada. Sest eklektiline kogud, lugege luues unikaalse vintage tunne. Kui on aeg remont jssk pühade, kasutage meie jõulud disain ideid inspiratsiooni. Kui te ei saa aru, kus TV tuleks paigutada, on meil nõu, et liiga. Ja ärge unustage vaadata meie teabegraafikut mis annab juhiseid, milles välja oma mööbli maksimeerida tulemusi. Kui sa kulutad rohkem aega mõtlikult planeerimine läbi oma disaini, elutoas saab imeliselt külalislahke ruumi soovite seda.

You may also like