Skip to main content

Gražus Betono patas idėjos ir dizainas

Betono Universalumas

Visų panaudotų medžiagų galima pastatyti terasa, betonas yra labiausiai tradicinis dar universalus pasirinkimas. Tai sklandžiai, švarus, gali būti mesti ir susiformavo į kreivalinijinės ar geometrinių formų, o su atspalvių Be to, gali tapti bet kas, išskyrus klasikinis šviesiai pilkos.

Kiti privalumai: ji siūlo pastovumas, patvarumą, ir yra gana nebrangūs net labiau, jei jums tai padaryti patys, jeigu žinote, ką darote ir yra daugiau nei pajėgi į užduotį. Dėl pradeda do-it-yourselfers, tai nėra lengva nei darbo, nei tai vieno asmens darbas. Jei nesate tikri, galite spręsti konkretų lauko projektą savo, samdyti rangovą.

Jūs negalite eiti negerai su pilant paprastą betono plokštė, bet jei norite pridėti tekstūrų ar modelį, tam tikri metodai gali būti taikomi kietėjimo proceso metu. Vienas iš paprasčiausių būdų, kaip pridėti tekstūrą yra taikyti stipria šluota per džiovinimo betono, kai kiekviena kryptimi, kuri duos paviršiaus šiek tiek “dantį” ir laikyti jį iš vis slidus, kai drėgna.

Lengvas klotuvai

Betono klojimo mašinos yra prieinami įvairių formų, dydžių, spalvų ir tekstūrų įvairovę, ir gali būti dedamas ant iš supakuoti smėlio lova. Jei baimės piktžolių ar savanorių augalų, augančių tarp erdvių idėją, klotuvai gali būti suglaustos sklandžiai, strypas paviršiaus. Jei pasirinksite labiau įprasto būdo paliekant tarpus tarp klotuvai (tai reiškia, jums pirkti mažiau klotuvai), jie gali būti pripildytas žirnių žvyras, žvirgždas, ar stora, mažai auga dirvos dangą.

Leiskite pažvelgti į kai apsvaiginimo ir įvairių lauko terasa, pagaminti iš betono išvaizdą.

Indijos Kanjono

Gražus Betono patas idėjos ir dizainas

Betono Patios karaliauti Palm Springs, ypač kai saulė atsilieka San Jacinto viršūnių. Tai dykumos bendruomenė mažai kritulių, daug saulės ir karšto temperatūros ir kiemuose su daugiau hardscape nei softscape. Augalai, kad padaryti klestėti šiame klimatui vandens-protingas sukulentai ir kaktusai.

Midcentury Modernus namas Palm Springs “Indijos Canyons kaimynystėje, suprojektuotas architektų William Krisel Stan Sackley, gautos atnaujinimai pagal Monty Collins Interjero dizainas, kad jis į 21-ajame amžiuje. Tai kiemo yra klasikinis šluota-valomas apdaila. Baltas lapas metalo kiemo rinkinys Richard Schultz anketa Figūrinio medžių karpymo menas kolekcija Knoll ir yra prieinama kitomis spalvomis.

Vandens Išminčius dizainas

Vandens Išminčius dizainas

Spalvos ir viduje naudojamos medžiagos yra tęsinys ribų prisijungti šio Arizona namų erdvėse. Designed by COFFMAN Studio, kieme yra rūgštis apdaila konkrečių terasa ir klotuvai, yra rūdžių spalvos metalo gaisro duobę, Bold geltona ir aqua sienos, rusticated plieno vazonai, dekoratyviniai žolės, sukulentai, o už filtruotą pavėsyje viršelis.

Štai Simonas atsipalaiduoti ant sintetinės vejos.

Midcentury Šaknys

 Midcentury Šaknys

Naujas namas su Midcentury Modern įtakos sėdi ant Los Andželo kalvos, kur istorinis Lloyd Wright (sūnus Frank Lloyd Wright) struktūros buvo pastatytas, o vėliau persikėlė į COLBURN mokyklos. Suprojektuota ir pagaminta pagal Bonura pastatas, didelis gyventi yra geometrinis baseinas ir betono kiemelis su švariu, horizontaliomis linijomis.

Pilamas vieta

Elevation Architektai suprojektavo namus, terasą, ir kraštovaizdį šiam žavinga šiuolaikinės name Healdsburg, Kalifornijoje. Konkrečios plokštės buvo pilamas į vietą ir rūgšties plauti. Tos žalios žemės dangos juostos yra Elfin čiobreliai, kurie auga greitai, lieka kompaktiški ir gali būti vaikščiojo. Patio yra įrėmintas su baltu, pilkas ir juodas žirnių žvyro.

Tai sklandų perėjimą

Sklandų perėjimą kiemo

Vidurio 20-ojo amžiaus koncepcija kuriant vientisą perėjimą nuo patalpoje prie lauke yra vienas, kad išliko ir visada atrodo modernus. Dizainas prasmingiausia su vienu aukštų namų, todėl keleiviai vaikščioti iš atvirų stumdomas stiklo ar Prancūzijos duris ir į kiemą su šiek tiek pastangų ir judėti pirmyn ir atgal su lengvumu. Dėl lygaus perėjimo, nieko pranoksta betoną, ypač jei medžiaga ir spalva viduje ir išorėje yra tokie patys ar bent jau atrodo, kad būti.

Tai Sietlas namų pastatyta 1950 buvo rekonstruotos pagal Lane Williams architektų ir yra du dideli stumdomas duris, kad atidaryti narvą ir valgomuosiuose su tuo pačiu lygio terasą.

Palm Springso patas

Palm Springso patas

Bloga 1980 Atstatymui kurio Alexander namuose Palm Springs buvo nulupti kelio H3K dizaino atnaujinimo atskleisti savo Midcentury Šiuolaikinės šaknis. Daugiausia naudojant betono kieme apima gaisro duobę, kad manimi sulyg žeme, nes tai yra retai naudojama funkcija. Esant nuliniam lygyje, baras arba papildoma valgomasis stalas gali būti dedamas virš duobės vakarėliui, su iššaudyti, žinoma.

Nice įklotai

Rūgšties plautos gamtinių-pilka pilamas-in-vietoje konkrečių pagalvėlės

Rūgštis plautą natūrali pilka pilamas-in-place betono trinkelės interplanted su čiobrelių mišinio škotiškas ir Airijos samanos antžeminių viršelių. Designed by Falling Waters peizažas, patio, San Diego anketa Kensington kaimynystėje, funkcijos IPE built-in sėdynės, architektūros vazonai ir gaisro duobę su lenta formos apdaila.

Šiaurės vakarų Modernus

Šiaurės vakarų Modernus kiemo

Su tamsiai architektūros bruožų, pavyzdžiui, cinko stogo, plieno pranešimų, lauko židinys plakiruoti Choctaw smiltainis, juoda akmenėlių apdaila baseinas paviršių, ir juodu granito kraštų žemyn prie vaterlinijos, švaraus, šviesia kiemo prasmės WA dizaino Architektai. Berkeley pagrindu įmonė naudota betonavimo darbams su baltu portlandcemenčio šio užsakymą suprojektuoti terasą Saratoga, Kalifornijoje.

spalvotas betonas

Spalvotas betonas kiemo

Laisvos formos spalvotų plytelių betono, panašūs dideli plokštė klotuvai atskiriami žvyro kanalų šiame kiemo dizainas pagal Stout Build-dizainas. Įsikūręs Playa Del Rey, Kalifornija, dizainas funkcijos sausros tolerantiškas apželdinimas, built-in ugnies duobę su sėdėjimo ir built-in barbekiu.

atkartodamas formos

atkartodamas formos

Geometrinės figūros Šio rekonstruotos namuose yra pakartotas betono lauko ir baseino Surround, kuri taip pat mišiniai patalpoje su lauke. Grupė projektas, įtrauktas Key gyvenamoji, Pool aplinkoje, Jasonas Osterberger Designs, ir Randy Angell Designs, lauko erdvė apima linijinę židinys ir židinys, kurie driekiasi į architektūros fontanas.

Mod Patas ir lenta

Mod Patas ir lenta

Viskas išskyrus lygumoje, sklandžiai betono kiemelis atrodys užimtas ir konkuruoti su kitų įdomių elementų šioje kieme, kaip ameba / Šveicarijos sūrio sienos ir ryškiai spalvoti lauko baldais. Šio Oregono gyvenamosios kraštovaizdžio buvo suprojektuotas Anita Van Asperdt iš LandCurrent ir mišinių modernias detales supančios kalvos.

Plaukiojantis Grindimo Su žirnių Gravel

Plaukiojantis Grindimo Su žirnių Gravel

Tolygiai pateikti betono klotuvai įleistas į žirnių žvyro lovoje tekstūros mišinio. Betono klojimo mašinos galima įsigyti arba mesti-in-vietoje ir padarė asorti formų ir dydžių.

Sprendimas mažoms patalpoms

 Sprendimas mažoms patalpoms

Kadangi Townhomes ir kiemo namai ribotas lauko erdvę, prasminga turėti lauko grindys, kuris yra paprastas ir lengvai vaikščioti. Net nedidelis kiemas, San Franciske įsikūrusi “Bella Vita” Sodo dizainas meistriškai įtraukta sodinimo lovos aukso barelį kaktusas, skulptūros ir kiti sukulentai. Mažas sieninis leidžia vaizdu į netoliese esančių kalnų.

Iš Pietų Afrikos

Betono patas buvo suprojektuotas LevEco architektų Pietų Afrikos su dangčiu, pagamintas iš IsoPine, kuri yra sudėtinė polistireno medžiaga. Kaip ir daugelis šiuolaikinių namų, betono grindys yra tame pačiame lygyje kaip ir patalpoje, sukuriant vientisą perėjimą į kiemą.

 

You may also like