Skip to main content

Modernus Betono Trinkelių stogo takelių idėjos

Blokinis ar aktoriai vieta, Šios Grindimo Nustatykite “Modernus” Jūsų namams

Modernus Betono Trinkelių stogo takelių idėjos

Tai takas, kad yra linkęs malonės namuose, kurie yra daroma moderniais arba šiuolaikinių stilių. Kiekvienas grindinio plokštės, vadinamas klotuvas, pagamintas iš unadorned betono, arba blokinis ar mesti į vietą. Klotuvas yra dažniausiai stačiakampio formos; kartais aikštė; retai apskritas.

Didysis “Paslaptis” šio stiliaus: galite sutaupyti krūvą pinigų ant šaligatvio, nes, skirtingai nuo natūralaus akmens pasivaikščiojimai, stilius pasiekti vietą ir kontekstą . Kitaip tariant, jei jūs ketinate už kvadratinių klotuvas išvaizdą, 16 “Betono klojimo mašinos (ar atspirties tašku, kaip jie vadinami kartais) pakaks. Tiesiog pažvelgti į Vakarų Sietlo išvaizdą takas vėliau šiame nuotraukų galeriją ir jūs ‘ll pamatyti, ką aš turiu galvoje.

Stepping Stones visoje Lawn

Dėl šios nuotraukoje vidurio amžiaus modernią namuose, klotuvai toliau namo yra plokščias-ir visos architektūros išvaizdą. Jie atrodo kaip jie priklauso ten. Tačiau jie taip pat atrodo kitaip pakankamai, kad mes žinome, kad tai yra sumodeliuotą namo.

Viena neigiama šio “tarpinio” požiūrio, kad ji daro jūsų vejos pjovimo labiau varginantis.

Ultra-modernus Betono Trinkelių takas Nustatyti Dekoratyvinis akmuo

Ultra-modernus Betono Trinkelių takas Nustatyti Dekoratyvinis akmuo

Kitas betono klotuvas atrodo, kad jūs matote dažnai: keturi milžinišką stačiakampio betono supa pilka dekoratyvinis akmuo.

Tai patraukli išvaizda ir vienas, kad veikia gerai su betono sienos, natūralaus medžio vartai ir xeriscaping.

Jis gali būti Szalony išlaikyti visa tai dekoratyvinis roko nemokamai lapų ir kitų organinių medžiagų. Taigi, tai geriausia nustatyti šią takas natūra daugiau sausringų klimate.

Padidėjęs gelžbetonio plokštės takas

Betono klojimo mašinos ne visada reikia būti įtraukti į žolę ar ilsisi uolos. Kartais klotuvas levitates virš tos žolės ar roko, arba aukščiau smėlio, purvo, žemės dangos, akmenukai, ar net kitų betono.

Čia, spalva-tinted Surenkamieji betono klotuvai pateikti padidėjęs takas į namus.

Lietaus Blizgus Betono Priekinis aikštė takas

Lietaus Blizgus Betono Priekinis aikštė takas

Paprastas, bet efektyvus, modernus betonas takas, pastatytas privalumus, bet vienas, kad jūs galite dubliuoti jūsų namuose: 18-20 kvadratinių klotuvai ilsisi peizažo roko lova. Nuo Tierra kraštovaizdžio, LLC, West Sietlas, WA įsikūrusi bendrovė, šis projektas veikia ne tik iš estetinės požiūriu, bet funkciškai, taip pat, kaip stora intervalas reiškia, kad niekas šuolis nuo klotuvas į klotuvo kaip varlė. Tai net vežimėliais prieinama.

Be to, tai yra takas, kad galite dubliuoti nei su Pieglaimīgs arba agregatas-susidūrė 16 “betono klotuvai rasti Home Depot.

Modernus Betono takas Dalinis Žolės ir Rokas

Modernus Betono takas Dalinis Žolės ir Rokas

Romanas, įspūdingi takas į Denver namų nugaros kerta du pasaulius: žaliuojantis, sodrus, organinė pasaulį pliušinis vejos, kartu su visiška, pilka, neorganinio pasaulio kraštovaizdžio akmens. Tai stulbinamai puikus būdas ištraukti šiuos du nesulyginamus zonas kartu. Ši idėja ateina iš Mile High apželdinimas, LLC, Denver, CO įsikūrusio kraštovaizdžio bendrovė.

Paprasta Modernus Eichler Betono Blokinis takas

Paprasta Modernus Eichler Betono Blokinis takas

Ši betono klotuvas takas yra pared-žemyn ir paprasta versija visų kitų takai rodomų šiame straipsnyje. Tai malonių vidurio amžiaus modernus EICHLER namuose priekyje. Nors aš negaliu nustatyti, ar tai tikrai laikotarpis (turbūt ne, atsižvelgiant į puikiai būklė betono – jokių įtrūkimų), tai nuo tako tipas yra visiškai teisinga, kad su laiku.

Šis paveikslėlis yra kilęs iš Rebecca Gonzalez “puikus dienoraštį, Mid-Century Modern Atstatymui, su buitine vaikščioti throughs, retro parduotuvė nuomones, ir Atstatymui atnaujinimus savo pačios amžiaus viduryje modernaus.

Sausra Atsparus Modernus formuoto betono takas dizainas

 Sausra Atsparus Modernus formuoto betono takas dizainas

Rebecca González amžiaus viduryje Šiuolaikinės Atstatymui streikų vėl, bet šį kartą jis savo namus. Katė Annie atpalaiduoja ant sausrai atspari kraštovaizdžio kuri kraštai betoninių klotuvas takas.

Tai klotuvas-per-akmens išvaizdą, dažnai kartu su sukulentai, yra klasikinis išvaizdą. Pastaba, taip pat, kaip Gonzalez cenurozė klotuvai išvengti kieto išvaizdą.

 

You may also like