Skip to main content

Šiuolaikinės Pradžia Fasadai pastatytas Šiuolaikinio gyvenimo

Šiuolaikinio Rezidencijos sklidina Modernusis stilius

Šiuolaikinio Rezidencijos sklidina Modernusis stilius

Mes mylime tradicinis, vyresnio amžiaus namus-Cela dit, nėra nieko panašaus gražiai suprojektuota modernaus namo pastatytas šiuolaikinio gyvenimo. Pagalvokite švarios linijos, dideli langai ir spalvingas lauko erdvėse apgauti out su sausrai atsparių soduose ar maloni patogumais iš baseinai iki lauko deniuose. Dar geriau, namai, kaip šie būna įvairių stilių ir medžiagų, kad tiktų bet skonį. Norėdami gauti esmę, štai mūsų mėgstamus pavyzdžių moderniuose namuose-kiekvienas yra žvaigždžių ekranas šiuolaikinės architektūros.

Modernus Ranch namas su Europos Vibe

Modernus Ranch namas su Europos Vibe

Tai 4000 kvadratinių pėdų, modernus Ranch stiliaus namų yra reguliariai susibūrimo vieta savininkų vaikams ir grandkids pagal Paige Elise interjerus. Tai buvo svarbu, kad namas turi šiltą, bet aptakus Europos Vibe. Viena iš funkcijų, tikrinimo ne tame langelyje yra stiklo priekinio įėjimo. Tai daro buveinė atviresne, atnešus iš lauko viduje tiek. Akmens sienos yra senojo pasaulio liesti, kad didina pažaboti apeliacija, kartu suteikiant tiems viduje namuose su privatumu. Nėra namų yra visiškai be gražių kraštovaizdžio. Čia atsparios sausrai sukulentai ir krūmai gimtoji regione žalių dalykų Up.

Energiją taupantys Modernus upės Pagrindinis

Geriausi šiuolaikiniai namai apgauti out su energijos taupymo funkcijų, pavyzdžiui, šio prabangaus Pavyzdžiui Stephen B. Jacobs Group “. Šis prašmatnus buveinė yra netoli Konektikuto upės ir jos apylinkėse charakteris buvo nepamiršti statybos metu. Pavyzdžiui, namas pasinaudoja saulėtų dienų su savo pagrindiniais fasadais, kuriems yra pilna langais į pietus ir vakarus. Išorinių sienų taip pat stipriai izoliuoti padidinti namuose energetinį efektyvumą. Galiausiai, kas yra turėjimas namuose, jei ne išsiversti pats savo lauko erdvę taškas? Čia, baseinas yra įtrauktas atvėsimo ir viršutinės denio nuo miegamasis siūlo žvaigždžių vaizdu į upę.

Pasirinktinis Modernus Pagrindinis Sukurtas kasdienio gyvenimo

Čia yra modernus Australijos pasiliko Custom stiliaus namus. Į gausios langai leidžia saulės apšviesti kiekvieną kvadratinį colį Vidaus anketa erdvėse per dieną. Jo skillion stogas, kuris nuolydis link nugaros, yra klasikinis pavyzdys šiuolaikinės architektūros. Priekinis fasadas sujungia Fasadai tekstūrų, įskaitant mūro ir sienų dangos Mashup. Mes dievina medienos fanera durų, o veidrodėliai laiptai parodyta per antro aukšto langą. Atkreipkite dėmesį į minimalų apželdinimas žymi natūralaus akmens atraminių sienų. Jis papildo namų Švarios linijos ir pramonės įkvėpė eksterjero.

Modernus Betono Beachfront Villa Sukurtas Potvynis

Architektai galite gauti galingas kūrybinis betonu. Šis modernus pajūrio vila dalijasi Glamping Hub yra pikio-puikus pavyzdys. Kadangi statinys yra taip arti vandenyno, ji buvo pastatyta iš betono ir kitų medžiagų, kurios stovi iki potvyniai. Išsiplečiantis langai ir žavinga antra lygis denio teikti įspūdingas vaizdas į vandenį.

Šiuolaikinės pastatytų namų Šalims

Daugelis šiuolaikinių namų yra visi verslo priekyje ir šalies gale, kaip šiame pavyzdyje papročius stiliaus namus. Visi galinių langų turi matymą dideliame baseine. Net stiklo tvora aplink funkcija yra skaidri. Lauko apšvietimo didina lauko malonumas be griauna atmosferą.

Modernus Pagrindinis Pagamintas iš mugė dviveidis Betono

Vieno iš natūra namuose Gottesman Architektūra šou, koks gražus minimalizmas gali būti gyvenamojo dizainas su jo naudojimu teisingą dviveidis betono. Atkreipkite dėmesį, kaip namas daro dauguma Sklypas yra minimalus nuolydis. Pusė turto tarnauja kaip sodas, kaip parodyta priekyje, o kita pusė pavaizduota dešinėje yra skirta 65 pėdų ilgio baseine.

Mažyčiai Modernus Pradinis puikus lauko malonumas

Pakrauta su šiuolaikiniais patogumais Tiny namai gali būti mūsų mėgstamiausia tipas modernių namų. Paverskite savo akis į šį nenugalimas mažas trauktis pastebėjo ant Glamping Hub. Pi kaimiškas įkvėpė buveinė yra ne vienas su lauke. Atkreipkite dėmesį, kaip jis susilieja su aplinka dėka erdvus stogo denio su built-in LED žibintai ir didelių stiklo stumdomas duris, kurios transformuoja į interjerą atviru dangumi kambaryje.

Senesni Pagrindinis virsta šiuolaikinio Būsto

Senesni namai gali būti rekonstruotos į pakenčiamos modernių būstų kaip šios buvusios saltbox stiliaus gyventi. Laikotarpis namai, kaip šie yra žinomi dėl jų šlaitinių stogų ir medinių rėmų. Komanda ne Joshua Zinder Architektūra ir dizainas laikomi kai kurie išoriniai anketa nostalgiškų elementų, kaip shiplap įkvėpė atšaka, kuri panaši medinės lentos. Naujas skillion stogas ne tik atrodo modernus, bet taip pat sukuria daugiau naudojamos interjero erdvę. Pamušalas sienos su langais yra dar vienas modernus funkcija. Atkreipkite dėmesį į langų pirmame aukšte poziciją; jie padidinti natūralią šviesą neprarasdamas privatumą.

Klasikinis Skiedriniai Stilius namo su šiuolaikinio Tvist

Ventiliatoriai tradicinių namų struktūrų bus dėkingi šį šiuolaikinės Tvist dėl ​​klasikinio žvirgždas stiliaus pakrantės būsto bendrame Betsy Wentz, kad Studio B Interjero dizainas savininkas. Virš įėjimo yra langai, kurie apima du aukštus, šviečiamieji Vidaus anketa fojė ir laiptai. Įsižiūrėti į ekranuotos-veranda, ir jūs pastebėsite daugiau “Windows pamušalas pirmame aukšte.

Grubus ir Modernus Vacation Home

Geriausi savaitgalį namuose, turėtų jaustis kaip kviesti hideaways, kaip šiame moderniame pavyzdžiui, Justin Krzyston ne Stonehurst suprojektuoti ir pastatyti. Grindų iki lubų langai rodomi kairėje ir namuose reversas atidaryti interjerą labai lauke. Dvi lauko deniai ir sodrus kraštovaizdžio tikrai sukurti neeilinį aplinkos Puikiai tinka atsipalaidavimui. Lauko apšvietimas yra labai svarbus bet kurios šiuolaikinės gyvenamosios kraštovaizdžio. Čia, strategiškai išdėstyti LED žibintai pateikti kelrode švytėti takas ir deniuose.

Atnaujinta vidurio amžiaus Modernus Namai

Vidurio amžiaus eros nustatyti šiuolaikinio namų dizaino tonas. Taigi, mes būtų aplaidu jei mes neįtraukė Žvaigždžių pavyzdį iš legendinio laikotarpį. Tai Palm Springso namuose buvo neseniai atnaujintas p James teisėjas atspindėti šiuolaikinio skonį. Pirma, skalbimo kambarys, kuris buvo įsikūręs lauke, buvo perkelta į vidų. Be to, kieme vietos buvo išplėsta lauko Gyvenimas su dujų firepit. Tada strobavimo su viešbučiu ir modernios plaktis medienos vartų ir matinio langai perforuoti iki pažaboti apeliacija.

Kuklus Modernus Pagrindinis Sukurtas Country Living

Kuklus namai taip pat gali turėti modernų Vibe. Šis šiuolaikinis Šalis namo Rising Sun statyba energiją taupančių sienos su putų izoliacija. Po pakelto kampinio denio ir terasa nuo miegamasis padidina lauko malonumą. Abu susideda iš oro atsparus kedro žinučių su tvirtos gyvulių aptvarai.

Šiuolaikinio Kraštovaizdžio šiuolaikinės Ranch House

Augalai ir medžiai, kad darbas su modernia namo gera išvaizda yra labai svarbus ingredientas didinti namų malonumą. FormLA Kraštovaizdžio sukūrė šį prasmingą kraštovaizdį alsuoja augalų, kurie bus klestėti Šis šiuolaikinis Ranch House anketa konkrečiam regionui.

You may also like