Skip to main content

Puiki amžiaus viduryje moderniuose namuose Dizaino Idėjos

Kodėl amžiaus vidurio namai yra Tvirta adresyną

Ką daro autentiški, amžiaus viduryje moderniuose namuose taip nenugalimas po visų šių metų? Galbūt tai yra todėl, kad jų radikaliai supaprastintas formų. Pagalvokite glotnios linijos arba organiniai kreives, dažnai pertraukdavo dideliais langais, kad vieningų interjero erdves labai lauke.

Vidurio amžiaus dizainas judėjimas, kuris prasidėjo 1940 metais ir suvynioti į 1960-ųjų pradžioje, švenčia formos ir funkcijos santuoką su minimaliomis ir dažnai kukliai, skirta gyvenamųjų namų architektūra ir namų dekoro. Ji taip pat buvo laikotarpis, kad atvedė į titulinį malonumą eros, kuri išliekančio iki šios dienos. Pirmą kartą, vidutinis namų pradėjo individualizuoti jų erdves ir už jos ribų, siekiant atspindėti savo skonį ir gyvenimo būdą. Gal tai savęs namuose šventė kodėl vidurio amžiaus Modernus namai vis dar yra architektūrinis mėgstamiausia. Norėdami gauti mūsų esmę, štai šiuos pavyzdžius.

Žavinga amžiaus viduryje kabina

 Žavinga amžiaus viduryje kabina

Tipiškas vidurio amžiaus namas yra žinomas dėl savo vieno aukšte ir netoli pirmame dizainas dažnai pertraukdavo didelės apimties langai. Tačiau A karkasiniai namai, kaip šis Kalifornijos salone rodoma Glamping Hub, buvo vienodai populiarus, kaip antrųjų namų. Ši buveinė turi atvirą grindų planą, per du aukštus su viršutine būties palėpės stiliaus, ir, žinoma dideliais langais. Kieme yra minimalus apželdinimas taip pat įsišakniję vidurio amžiaus estetika. Lauko erdvė jaučiasi iš gyvenamųjų nes pratęsimo yra įstiklinti fasadas.

Klasikinis dviejų aukštų amžiaus viduryje Modernus namas

 Klasikinis dviejų aukštų amžiaus viduryje Modernus namas

Čia yra klasikinis vidutinio amžiaus gyventi built-1951 ir neseniai atnaujintas architekto, Carib Danielis Martinas. Šeimininkai eksterjero tenka keletas standartinių detalių klasikinio stiliaus. Atkreipkite dėmesį į dideles grupes langų mažo nuolydžio dvišlaičiu stogu lygiagrečiai priekinio fasado ir atšaka medžiagų, plytų, medienos ir metalo, kurie visi ADD vizualiai patraukli modelius ir tekstūras mišinį. Interjeras yra atviro gyvenimo išdėstymas papildyta aukštos skliautinės lubos.

Elegantiškas ir modernus rekonstruotos Ranch Namas

 Elegantiškas ir modernus rekonstruotos Ranch Namas

Profesionalus namas Flipper Jamesas teisėja atkurta šį vidurio amžiaus modernią Ranch į savo buvusios, spalvingas šlovės. Mėlyna ir balta dažų perforuoti iki plytų išorėje. Aptakus durpės ir akmenukas kiemas kartu su stilingu matinio tvoros imtis namo pažaboti apeliacija į naują Chic lygiu. Glaistant ant šio patarlė cupcake yra itin didelė gatvė, namo numeris, todėl šis buveinė nekilnojamojo eismo kamščiu.

Ant vidurio amžiaus Modernus Ranch Namas

 Ant vidurio amžiaus Modernus Ranch Namas

Built-1962, tai vidutinio amžiaus modernus grožio dalijasi Terrie O’Connor Nekilnojamas yra ant Ranch namas sklidina Mad Men apeliacinį skundą. Stiklinės sienos ir clerestory langai abu high-end ranchers požymiai, potvynis interjerą su natūralios šviesos dienos metu. Interjeras funkcijos atvirą koncepciją, kuri, jei nesate žinau, tapo dalykas modernistinio judėjimo metu.

Woodland Pagrindinis Įkvėptas Mid-Century slidinėjimo Chalet

Woodland Pagrindinis Įkvėptas Mid-Century slidinėjimo Chalet

Atgal į 1950-ųjų, Skandinavijos prašmatnus buvo tik kaip plačiai prieinama, nes ji yra šiandien. Tai vidutinio amžiaus kabina pastebėtas Glamping Hub, primena Skandinavijos slidinėjimo chata. Jos išorė yra dramatišką Šlaitinis stogas ir lubų aukščio langus. Pastarieji susituokia spalvingas lauko vaizdas su pagrindinio patalpų gyvenamojo ploto. Denis pagamintas iš kedro CARVES iš labai malonus lauko kambarį, kad puikiai tinka vasaros valgomasis ar spardymas nugaros su karšto sidro rudenį.

Amžiaus viduryje Ranch Namas

 Amžiaus viduryje Ranch Namas

Ranch stiliaus namas yra vidutinio amžiaus klasika. Mažas vienvietis aukštų namas greitai tapo pietinėje Kalifornijoje kuokšteliniams 1940 ir tada paskirstyti į rytus. Ranchers kaip šiame pavyzdyje iš Glamping Hub įspūdinga žemų profilių, nes jų beveik plokščia kampu stogų ir arti žemės statybai.

Spalvingas retro Atstatymui

 Spalvingas retro Atstatymui

Štai dar vienas stulbinantis Retro Atstatymui James teisėjas. Šio projekto tikslas buvo išlaikyti Abode originalų modernistinis žavesio, kartu pridėdama Markė mušimas naujos detalės teisinga erą. Atkreipkite dėmesį į protingai naudoti medienos plaktis plokštės. Tie tiesiai priešais namų, pasiūlyti pavėsyje ir privatumo, o skersiniai ant stogo nuslėpti nepatraukli AC kondensatoriaus-išradinga dešinėje? Kiekvienas namuose turėtų turėti lauko apšvietimas. Čia gaublys pakabukas praskaidrina gatvės skaičių naktį, o skolinimo šiek tiek Don Draper stilių.

Amžiaus viduryje kupolinė Pagrindinis Pastatyta darnaus gyvenimo

 Amžiaus viduryje kupolinė Pagrindinis Pastatyta darnaus gyvenimo

Be abejonės, kupolas namų yra vienas iš labiausiai viziją tipų amžiaus viduryje, gyvenamųjų struktūrų. Architektas ir išradėjas Buckminster Fuller sumanyta šiuos labai veiksmingas Adobes tvaraus gyvenimo. Jų rutulio formos daro dauguma jų pėdsaką, numatant daugiau sugyvenamas plotą kvadratinėmis pėdomis, nei tradicinių namų. Šie išlenkti namai taip pat yra labiau energiją taupančių dėka jų paviršiaus ploto ir tūrio santykis.

Tai pikio-puikus pavyzdys kupolo namų buvo pastatytas 1953 metais Tai istorinis šedevras dubliuotas Saulėgrąžų. Ji buvo sukurta James Dresser buvęs Frank Lloyd Wright mokiniu. Vienas iš jos unikalių eksterjero savybių yra pasiekė, geometrinių langai leisti natūralios šviesos, o blokuoja atšiaurių tiesioginių spindulių. Šis vaizdo įrašas šiuolaikinių režimas Nekilnojamas turtas tinklo akcijų daugiau apie šį one of a kind namuose.

Vidutinės amžiaus Modernus Namai su daug pažaboti apeliacija

 Vidutinės amžiaus Modernus Namai su daug pažaboti apeliacija

Kelias iki Xeriscaping tapo dalykas, namų gyvenantys šilto klimato turėjo žvyro dengtas kiemus visoje ’50s, 60-ųjų ir 70-ųjų. Tai vidutinio amžiaus namų rekonstruotos James teisėjas apima naują modernizmo įkvėpė kraštovaizdį tinka prie vietovės sausas ir Įsimintina oras.

Vidutinės amžiaus Modernus drugelis stogo

 Vidutinės amžiaus Modernus drugelis stogo

Drugelis ant stogo, kuris imituoja vabzdžio sparno formos, yra dar vienas bendras bruožas matyti kai kurių vidurio amžiaus namus kaip šis pastebėtas Palm Spring namus. Išorinis bruožas paprastai suporuotas su aukštais langais, pratęsė lubų aukštis vidų dramatiškų lygiais. Pastaba apskrito Driveway-kartą per didelių dvarų kuokšteliniams tapti covetable funkcija vidurio amžiaus suburbanites su didelės apimties kiemuose.

Namas Mid-Century Modern poskyris

 Namas Mid-Century Modern poskyris

Yra daug rajonų visoje šalyje alsuoja klasikinių Midcentury namuose, kai pastatomi į pradinę savo puošnumu.

Arapahoe akrų miestą, vadinamą Englewood Kolorado yra vienas iš pavyzdžių. Statybos klasikinių viduriniosios klasės supresyvius užpildant kaimynystėje pradėjo 1949 metais ir suvynioti 1957.

Frank Lloyd Wright darbas giliai įkvėpė sukurta šių namų, pavyzdžiui, tai, pavyzdžiui, fotografavo Butterbean. Namas turi mažą kroviniams pervežti stogo ir langų apėmė priekinę, abu vidurio amžiaus gyvenamojo architektūros požymiai. Atidžiau pažvelgti fasado ir įspėjimo, kad struktūra yra sudaryta iš gelžbetonio blokų ir plieno langų rėmų. Abu Statybinės medžiagos buvo laikomos kruopščiai modernus tuo metu.

Standartinė amžiaus viduryje Kuklus Namas

 Standartinė amžiaus viduryje Kuklus Namas

Bet priemiesčio rajone, kuris yra bent 75 metų turi keletą kuklius vidurio amžiaus namus su tradiciniais pasiekė stogų ir prijungti garažuose. Papildomos standartinės funkcijos šiose struktūrose, kurios paprastai buvo mažesnė nei 1200 kvadratinių pėdų, yra vaizdo langus ir gerai prižiūrėta, tačiau paprastą priekiniame kieme ir važiuojamosios kelio dalies.

Amžiaus viduryje namas su plokščiu stogu

 Amžiaus viduryje namas su plokščiu stogu

Palm Springso yra žinomas dėl savo nuostabių ir prabangių vidurio amžiaus namų-kai su plokščiais stogais, kaip parodyta. Svarbu pažymėti, kad namai su lygio rėžtuvės tinka tik šilto klimato. Taip yra todėl, plokšti stogai neskatina drenažo ir jau sudėtinga latakų sistemos. Abu gali būti problema, kai jis ateina į keturių sezono srityse, kurios susijusios su negyvų lapų ir sniego.

You may also like