Skip to main content

Her Style ile de takılması: Taş Duvarlar ile Muhteşem Yemek Odaları

Son birkaç sezondur ev sahibi daha doğal dokular benimsemesi ve içeride bir organik havası yaratmak tasarım ve dekorasyon fikirleri doğru saptırmak gördük. Söylenenlere göre, bu 2018 yılında göreli olarak devam devam edecek ve edecek bir eğilim taş duvarlar bu çoğunluğa atlamak için eşsiz zamansız bir yol sunar. Tabii ki, hepimiz ortaya çıkarıldı ve en zarif biçimde sergilenecek bekleyen bizim evde bir taş duvar var. Doğal taş duvar çok fazla değişim gibi görünüyorsa, o zaman taş kaplama çağdaş uzaya dahil etmek kolaydır daha az talepkar bir alternatiftir.

Biz zaten taş duvarlı bazı şaşırtıcı yatak odası ve banyo yer olsa da, bugün enfes bir sırası yemek odası. Eğer özel bir yemek odası ya da küçük bir yemek salonu var olsun, bir taş duvar fon ona seçkin bir hava verecektir. Ve vitrin altında 15 farklı ilham olarak, taş duvar hemen her stil ve renk tonu ile şaşırtıcı derecede iyi çalışıyor.

Modern bir atmosferde

Çağdaş yemek odaları doğal taş duvarın dokusal güzelliği vitrin tuhaf yerler gibi görünebilir. cilalı çevresi kontrast ve rustik cazibesini bir ipucu getiren büyüleyici odak noktası haline taş duvar çevirdikçe Ama gerçek tam tersidir. taş duvar yapaylık ve seçilmiş bitirir hakimiyeti sürdükçe minimal ve modern yemek odalarına sıcak bir atmosfer ekler ve bir daha ‘organik yüzeyin’ bu akıllı infüzyon tamamen modern vibe dokunmamak bile, odanın görünümünü değiştirir. Aydınlatma, dekor ve aksesuarlar ağırlıklı modern bir boşluğa İspanyolca Colonial veya çiftlik gibi başka bir stil getirerek bu kaynaşmayı belirgin hale getirebilmektedir.

Şekillendirme ve Aydınlatma

Aydınlatma yapmak veya yemek odasında bir vurgu taş duvar görünümünü kırmak ve genellikle odanın belirli tarzını tanımlayan en büyük rol oynar olabilir. taş duvar şekli çarpıcı başyapıtı içine sıradan bir yemek odası döner dramatik ve rüya fon oyulmuş küçük koltuklarla oturup Duvar lambası ve mum ışıkları. Daha modern alternatifler arayanlar LED ışıkları şerit teslim edebilir ve taş duvar üzerinde bir tavan penceresi gündüz işi alır. bu mükemmel bir yemek odası tamamlamak için biraz güzel kolye veya yemek masası üzerindeki göz kamaştırıcı avize ekleyin!

Dekorasyon Shackles Breaking!

Modern yemek salonunda yığılmış taş, taş kaplama hatta doğal taş duvar mükemmel bir seçimdir, ama neden taş duvarın varlığından yararına daha egzotik bir tema veya büyüleyici tarzı denemek değil mi? Zaten gözlemledim edebileceğiniz gibi, her biri 15 yemek odaları bugün minimal ve endüstriyel Akdeniz, çiftlik, yazlık ve orta yüzyılın değişen biraz daha farklı bir tarzı vardır özellikli. Bu yemek odasında bir taş duvar ile çalışan aslında sıradan monotonluğundan sizi açığa ve bir engelden başka bir şey olduğunu gösterir! Kendi yararınıza kullan ve değişen trendlere stilleri arasında kolayca geçiş yapın.

You may also like