Skip to main content

Ilus Betoonist Patio Ideed ja tööstusdisainilahendused

Mitmekülgsus Betoon

Materjalide kättesaadavaks build terrassid, betoon on kõige traditsioonilisem veel mitmekülgne valik. See on sile, puhas, võib olla valatud ja vormitakse kõverjooneline või geomeetrilisi kujundeid, ja lisades Tints, võib saada midagi muud kui klassikaline helehall.

Muud eelised: see pakub püsivus, vastupidavuse ja on suhteliselt odav, isegi veel siis, kui sa seda ise-kui sa tead, mida sa teed ja on rohkem kui võimelised Täites ülesande. Algus do-it-yourselfers, see ei ole kerge töö, see ei ole ühe inimese töö. Kui te ei ole kindel, et saate lahendada konkreetne terrass projekti ise, palgata töövõtja.

Sa ei saa minna valesti valamine lihtne betoonplaat, kuid kui soovite lisada tekstuuri või mustri teatud tehnikaid saab rakendada kuumtöötlusprotsessi ajal. Üks lihtsamaid viise lisada tekstuuri kehtib jäik hari üle kuivatamise betooni, kui igas suunas, mis annab pinnale mõned “hamba” ja hoida seda muutub libedaks märg.

lihtne sillutus-

Betoonilaoturid on saadaval erinevaid kuju, suuruse, värvi ja tekstuuri, ja saab asetada voodi pakitud liiva. Kui te õudus idee umbrohi või vabatahtlike taimed kasvavad vahel tühikuid, sillutuskivid saab meelega koos sujuva, katkematu pinna. Kui valite traditsioonilise meetodi jättes vahele tühikuid Asfaldilaoturid (see tähendab, et teil osta vähem sillutuskivid), neid saab täis hernes kruus, veeris või pingeline, madala kasvuga taimkate.

Võtame pilk mõned uimastamise ja mitmekesine väljas terrassid betoonist.

India kanjonite

Ilus Betoonist Patio Ideed ja tööstusdisainilahendused

Betoon terrassid valitsema Palm Springs, eriti kui päike loojub taga San Jacinto tipud. See on kõrbes kogukond vähe sademeid, palju päikest ja sooja temperatuuri ja tehastele rohkem hardscape kui softscape. Taimed, mis ei areneda selles kliima hõlmavad vees tark sukulendid ja kaktused.

Midcentury Modern maja Palm Springs “India kanjonite naabruses, arhitektid William Krisel ja Stan Sackley, sai värskendusi Monty Collins Interior Design, et viia see 21. sajandil. See terrass pakub klassikaline luud-pühib lõpuni. Valge lehtmetallist terrass komplekt on Richard Schultzi Topiary kogumine Knoll ja on saadaval ka teistes värvides.

Vesi-Wise Design

Vesi-Wise Design

Värvid ja sisemuses kasutatavad materjalid on jätkuvalt väljaspool ühendada ruumid käesoleva Arizona kodu. Kujundanud Coffman Studio, õue pakub happe-viimistlus betooni terrassid ja sillutuskivid, Roostes metallist tulekahju pit, julge kollane ja aqua seinad, rustikoitu terasest istutus, dekoratiivsete kõrreliste, sukulendid, ja kaas filtreeritud varju.

See on Simon lõõgastav sünteetilise muru.

midcentury Roots

 midcentury Roots

Uus maja midcentury Modern mõju istub Los Angeles Mäe kus ajalooline Lloyd Wright (poeg Frank Lloyd Wright) struktuuri ehitati ja hiljem kolis Colburn School. Projekteeritud ja ehitatud Bonura Building, suur elukoha sisaldab geomeetriline bassein ja betooni terrass puhta, horisontaalsed jooned.

Kallati koht

Kõrgus Arhitektid projekteeritud kodus, terrass ja maastiku See võluv kaasaegse maja Healdsburg, California. Betoonplaatide valati paigas ja happega pestud. Need triibud rohelise taimkate on Elfin tüümian, mis kasvab kiiresti, jääb kompaktne ja saab kõndis. Terrassil on raamitud valge, hall ja must hernes kruus.

See sujuvat üleminekut

Sujuva ülemineku terrass

Keskpaigast 20. sajandi mõiste kujundamisel tõrgeteta üleminek siseruumides väljas on üks, mis on kestnud ja alati tundub kaasaegne. Disain on kõige mõttekam ühe-korruseline maja, mis võimaldab sõitjad kõndida läbi avatud libistades klaasist või prantsuse uksed ja viiakse õue vähese vaevaga ja liikuda edasi ja tagasi lihtsalt. Sest sile tasane üleminek, midagi võidab betooni, eriti kui materjali ja värvi sees kui väljas on samad või vähemalt tundub olevat.

See Seattle kodu ehitatud 1950. aastal ümbermodulleeritud Lane Williams Arhitektid ja on kaks suurt liugustega avada den ja söögisaali sama taseme terrass.

Palm Springs Patio

Palm Springs Patio

Halb 1980. remodel kohta Alexander koju Palm Springs oli kooritud kaugusel H3K Design-renoveerimine paljastada oma midcentury Modern juured. Enamasti betoonist tagahoovis sisaldab tulekahju pit, mis on kohakuti maapinnale, sest see on harva kasutatakse funktsiooni. Null-taseme, baar või ekstra söögilaud saab paigutada üle sügavikku pool, tule välja, muidugi.

Nice Pads

Happes pesemata naturaalsed halli valati-in-place betooni padjad

Happega pestud looduslike-hall valati-in-koht betooni padjad on interplanted mix-liivatee, Šoti ja Iiri sambliku jahvatatud katted. Kujundanud Falling Waters Maastik, terrassile, San Diego Kensingtoni piirkonnas pakub ipe sisseehitatud istmed, arhitektuuri istutus ja tulekahju pit koos pardal vormis lõpuni.

Loode Modern

Loode Modern terrass

Tumeda arhitektuurilised omadused nagu tsink katus, teras postitusi, välikamin plakeeritud Tšokto liivakivi, musta veeris viimistlus bassein pinnad ja must graniit servad alla kuni veepiirini, puhas, heleda terrass mõtet WA Design Arhitektid. Berkeley põhinev firma kasutatud betooni valge portlandtsement selle jaoks mõeldud terrassil Saratoga, California.

värvilised Betoon

Värvilise betooni terrass

Vabavorm värvilised plaadid betooni, mis meenutavad suurt Paekivi sillutuskivid eraldatakse kruus kanalid selles terrass kujundus Stout Build-Design. Asub Playa Del Rey, California, disain pakub põuakindlate haljastus, sisseehitatud tulekahju pit istmetega ja sisseehitatud grill.

Korrates Kujundid

Korrates Kujundid

Geomeetriline kuju käesoleva remonditud kodus korduvad betooni terrass ja bassein surround, mis samuti ühendab siseruumides väljas. Rühm projekti, mis hõlmas elurajoonidest, Pool keskkonnad, Jason Osterberger Designs ja Randy Angell Designs, väljas ruumi sisaldab lineaarset kamin ja põranda et venib arhitektuuri purskkaev.

Mod Patio ja Wall

Mod Patio ja Wall

Midagi muud kui tavaline, sile betoonist terrass näeks hõivatud ja konkureerida teiste huvitavate elemendid õue, nagu amööb / Šveitsi juust seina ja eredavärvilised välimööbel. Maastiku selle Oregon elukoha kujundas Anita Van Asperdt kohta LandCurrent ja segud kaasaegne üksikasjad ümbritseva nõlval.

Floating sillutus- herne- Kruus

Floating sillutus- herne- Kruus

Ühtlaselt paigutatud betoonist sillutuskivid on vajunud voodi herne kruusa segu tekstuurid. Betoonilaoturid saab osta või valatud-in-koht ja tehtud assortii kuju ja suurusega.

Väike-Space Lahendus

 Väike-Space Lahendus

Kuna townhomes ja terrass kodudes on piiratud väljas ruumi, on mõistlik on väljas põrandakate, mis on lihtne ja lihtne kõndida. Isegi väike õu, San Francisco põhinev Bella Vita Garden Design asjatundlikult lisada istutamine voodid kuldne barrel kaktus, skulptuurid ja muud sukulendid. Madal seina lubab vaated mägede.

Out Lõuna-Aafrika

Konkreetne terrass kujundas LevEco Arhitektid Lõuna-Aafrika kaanega valmistatud IsoPine, mis on komposiit polüstüreeni materjali. Nagu paljud tänapäeva kodudes, betooni põrandad on samal tasemel kui siseruumides, luues sujuva ülemineku hoovis.

 

You may also like