Skip to main content

Modern Betoon sillutus- jalgtee Ideed

Betoonelementide või monoliitsed, Need sillutus- Määrake “Modern” For Your Home

Modern Betoon sillutus- jalgtee Ideed

See on kõnnitee, mis kipub armu kodudes, mis on tehtud kaasaegses või kaasaegse stiile. Iga sillutis plaat, mida nimetatakse laduja, on valmistatud ilustamata betooni, kas monteeritavate või valatud koht. Sillutiskivi on tavaliselt kandiline; mõnikord ruut; harva ümmargune.

Suur “salajane” seda stiili: saate salvestada tonni raha sillutuskivid, kuna erinevalt looduslikust kivist kõnnib, stiili saavutatakse paigutuse ja konteksti . Teisisõnu, kui sa lähed, et ruut-laduja välimus, 16 “Betoonilaoturid (või hüppelauaks, nagu neid nimetatakse mõnikord) piisab. Lihtsalt võta pilk West Seattle kõnnitee hiljem selles fotogalerii ja te “vaatan, mida ma mõtlen.

Hüppelauaks kogu Lawn

Sel Pildil sajandi keskpaigaks kaasaegse kodu, sillutuskivid jätkata välimuse maja korter-ja laia arhitektuuri. Nad näevad välja nagu nad kuuluvad sinna. Kuid neil on ka teistmoodi piisavalt, et me teame, et see on remonditud kodus.

Üks negatiivne külg on see “hüppelaud” lähenemine on see, et see muudab muru-lõikamine masendav.

Ultra-kaasaegse Betoon sillutus- jalgtee dekoratiivkirjas Stone

Ultra-kaasaegse Betoon sillutus- jalgtee dekoratiivkirjas Stone

Teine konkreetne laduja vaata, et sa vaata sageli: neli hiiglane ristkülikukujulise betoonplaatide ümbritsetud halli dekoratiivsed kivi.

See on atraktiivne välimus ja üks, mis töötab hästi betoonseina, naturaalsest puidust värava ja Xeriscaping.

Seda saab vihaleajav, et hoida kõiki selle dekoratiivsed kivi tasuta lehtedest ja muust orgaanilisest materjalist. Nii, see on parim kehtestada selline kõnnitee rohkem päikesepaiste.

Kõrgendatud Pre-betoonplaat jalgtee

Betoonilaoturid ei ole alati vaja põimida muru või puhkamas kivi. Mõnikord laduja levitates eespool, et rohi või rock, või eespool liiva, mustuse, taimkate, veeris või isegi teiste betoon.

Siin värvi toonitud betoon sillutuskivid anda kõrgendatud jalgtee maja.

Rain-Läikiv Betoon Front Square jalgtee

Rain-Läikiv Betoon Front Square jalgtee

Lihtne, kuid tõhus, kaasaegne betoonist jalgtee, ehitatud plusse, kuid üks, mida saab duplikaadi oma kodus: 18-20 ruudu sillutuskivid puhkamas voodi maastik kivi. Alates Tierra Maastik, LLC, West Seattle, WA põhinev ettevõte, seda projekteerimistööd mitte ainult esteetilisest vaatevinklist, kuid funktsionaalselt, liiga, sest tihe vahe tähendab, et keegi ei ole hüpe laduja et laduja nagu konn. See on isegi Ratastooliga juurdepääsetav.

Ka see on kõnnitee, mida saab paljundada kas koos siledad või agregaatide silmitsi 16 “Betoonilaoturid asuvas Home Depot.

Modern Betoon jalgtee Osaline Grass ja Rock

Modern Betoon jalgtee Osaline Grass ja Rock

Novel, põnev kõnnitee taga Denver kodu asub kahe maailmad: haljendav, lopsakas, orgaanilise maailma Palus muru koos karm, hall, anorgaaniliste maailma maastik kivi. See on ehmatavalt geniaalne viis tõmmata nende kahe erinevad tsoonid koos. See idee pärineb Mile kõrge Haljastus, LLC, Denver, CO-põhine haljastus ettevõte.

Simple kaasaegne Eichler Betoon betoonelementide jalgtee

Simple kaasaegne Eichler Betoon betoonelementide jalgtee

See konkreetne laduja kõnnitee on kõige reldes alla ja lihtne versioon kõigi teiste kõnniteed käesolevas artiklis näidatud. See kaunistab esikülje keskel sajandi kaasaegse Eichler kodu. Kuigi ma ei saa kindlaks teha, kas see on tõesti perioodi (ilmselt mitte, arvestades suurepärane riik betooni – no praod), seda tüüpi kõnnitee on täiesti tõsi, et korda.

See pilt pärineb Rebecca Gonzalez “suurepärane blogi, sajandi keskpaiga Modern Uuendata, mis sisaldavad kodu walk-läbi ekspordi, retro kauplus ülevaateid ja remodel uuendused enda sajandi keskpaiga kaasaegne.

Põuakindlate Modern Betoon jalgtee Design

 Põuakindlate Modern Betoon jalgtee Design

Rebecca Gonzalez sajandi keskpaiga Modern Uuendata lööb uuesti, kuid seekord see on tema enda majas. Kass Annie lõdvestab põua-resistentsed haljastus mis servad betoonplokkide laduja jalgtee.

See laduja-sisese kivi välimus, sageli kaasneb sukulendid, on klassikaline välimus. Märkus Ka kuidas Gonzalez staggers sillutuskivid vältida jäiga ilme.

 

You may also like