Skip to main content

Magnificent sajandi keskpaiga Modern Homes Design Ideed

Miks sajandi keskpaiga Homes on Kestev Lemmik

Mis teeb autentsed, sajandi keskpaiga kaasaegse kodu nii vastupandamatu pärast kõiki neid aastaid? Võibolla see on, sest nende lihtsustub kujundeid. Mõtle klanitud read või orgaanilise kõverad, sageli katkestanud suured aknad, et ühtne siseruumides koos vabas õhus.

Sajandi keskpaiga disain liikumine, mis sai alguse 1940ndatel ja tõmmati 1960. aastate alguses, tähistab abielu vormi ja funktsiooni minimaalse ja sageli tagasihoidlikult kavandatud elamu arhitektuuri ja kodu kujundusest. Samuti oli periood, mis juhatas sisse ajastu kodu naudingut, mis kestab tänaseni. Esmakordselt keskmine homeowners alustas isikustada eluruumid nii seest kui väljast, et kajastada nende maitse ja elustiili. Võibolla see pidu ise kodus on, miks sajandi keskpaigaks kaasaegse kodu on endiselt arhitektuuri lemmik. Et saada meie põhisisu vaata järgmist näidet.

Charming sajandi keskpaiga Cabin

 Charming sajandi keskpaiga Cabin

Tüüpiline sajandi keskpaiga maja on tuntud oma ühe korruse ja maapinna lähedal disain tihti katkestanud suurt aknad. Kuid A-raam maja, nagu seda California kabiin Objekte Glamping Hub, olid võrdselt populaarne suvemaja. See elupaik on avatud korruse plaan, kaks korrust millest ülemine on pööningu stiilis, ja muidugi suured aknad. Laevatehase minimaalne haljastus on ka juurdunud sajandi keskpaigaks esteetiline. Väljas ruumi tunne pikendada eluruumi tõttu on klaasiga kaetud fassaadi.

Classic Kaks Story sajandi keskpaiga Modern House

 Classic Kaks Story sajandi keskpaiga Modern House

Siin on klassikaline sajandi keskpaiga elukoha sisseehitatud 1951. ja hiljuti uuendatud arhitekt, Carib Daniel Martin. Kodu välisilme kannab mõned standard üksikasju klassikalises stiilis. Märkus suur rühmituste aknad, madala sammuga viilkatusega paralleelselt esikülg ja segu vooder materjalid, telliskivi, puit ja metall, mis kõik add visuaalselt mustrid ja tekstuurid. Varustuses on avatud elukorraldust ülaosaga välja kõrge võlvlaed.

Stiilne ja kaasaegne Remodeled Ranch House

 Stiilne ja kaasaegne Remodeled Ranch House

Professional maja käpp James kohtunik taastatud see sajandi keskpaigaks kaasaegse rantšo oma endises, gorgeous au. Sinine ja valge värvi löödud kuni telliskivi välisilme. Stiilne haljasaladel ja Kivi õue koos stiilne jäätunud piirded võtta kodune piirata edasikaebamise uus šikk tasandil. Kuorrutus selle lõpmatuseni cupcake on eriti suur majanumbrile tegemise see elu tõeline liiklus korgiga.

Laialivalguv sajandi keskpaiga Modern Ranch House

 Laialivalguv sajandi keskpaiga Modern Ranch House

Sisseehitatud 1962. Selle sajandi keskpaigaks kaasaegse ilu jagavad Terrie O’Connor Vahendamine on laialivalguv rantšo maja tulvil Mad Men kaebuse. Klaasseinad ja clerestory aknad nii tunnuseid high-end rantshopidajad, üleujutuste interjööri loomulikku valgust päevasel ajal. Sisemus on avatud mõiste, mis siis, kui te ei ole toimuvaga kursis, sai asi ajal modernistlik liikumine.

Woodland Kodu Inspireerituna sajandi keskpaigaks Ski Chalet

Woodland Kodu Inspireerituna sajandi keskpaigaks Ski Chalet

Juba 1950ndatel, Skandinaavia šikk oli lihtsalt nii laialt kättesaadav, kui see on täna. See sajandi keskpaiga kabiin märkas Glamping Hub, meenutab suusatamise chalet. Selle välisilme pakub dramaatiline viilkatus ja lae pikk aknad. Viimane abiellub uhke väljas arvates peamiste sise elutuba. Paki valmistatud seedripuust Carves välja väga nauditav õuesõpe, mis sobib suurepäraselt suvel einestada või lööd tagasi kuuma õuna sügisel.

Sajandi keskpaiga Ranch House

 Sajandi keskpaiga Ranch House

The Ranch stiilis maja on sajandi keskpaiga klassikaline. Väike ühe korruse maja sai kiiresti laiatarbekaupu Lõuna-California 1940 ja seejärel laiali idas. Ranchers niimoodi näiteks Glamping Hub on silmatorkav madal profiilid tõttu peaaegu lame nurga katuste ja maapinna lähedal ehitus.

Imeilus Retro Uuendata

 Imeilus Retro Uuendata

Siin on veel üks uimastamise retro remodel James kohtunik. Eesmärk on see projekt oli säilitada elukoht esialgne modernistlik võlu, lisades samal ajal brändi Upouusi üksikasjad õige ajastu. Märkus tark kasutada puidu liist paneelid. Need otse ees kodus, pakkumisi varju ja privaatsust, samas liistud katusel varjab ebameeldiv AC jahuti-geniaalne eks? Igaühel kodu peaks olema välisvalgustuse. Siin maakera ripats särama tänaval number öösel samas laenamine veidi Don Draper stiilis.

Sajandi keskpaiga Dome Kodu Ehitatud säästvat eluviisi

 Sajandi keskpaiga Dome Kodu Ehitatud säästvat eluviisi

Väidetavalt kuppel kodu on üks kõige visionäär tüüpi sajandi keskel elamu struktuure. Arhitekt ja leiutaja Buckminster Fuller käima need üliefektiivsed adobes säästvat eluviisi. Nende kerakujulised teeb enamiku oma jalajälg, pakkudes rohkem elamiskõlblik square footage kui traditsiooniline kodudes. Need kumer kodudes on ka rohkem energiatõhusaid tänu nende pindala ja ruumala suhe.

See Täiuslik näide kuppel kodu ehitati 1953. See on ajalooline meistriteos dubleeritud Sunflower. See oli kavandatud James Dresser endine Frank Lloyd Wright praktikant. Üks ainulaadne välisilme funktsioonid on haripunkti, geomeetriline aknad, mis võimaldavad loomulikku valgust blokeerides karm otsest kiirtega. See video Modern režiim Realty Network aktsiate rohkem sellest ainulaadne kodu.

Sajandi keskpaiga Modern Home palju piirata edasikaebamise

 Sajandi keskpaiga Modern Home palju piirata edasikaebamise

Way enne Xeriscaping sai asi, homeowners elavad soojas kliimas oli kruus kaetud kilomeetrit kogu ’50s, 60ndatel ja 70ndatel aastatel. See sajandi keskpaiga kodu ümbermodulleeritud James kohtunik sisaldab uut modernistliku inspireeritud maastik sobib piirkonna keemiline ja aurav ilm.

Sajandi keskpaiga Modern Butterfly Roof

 Sajandi keskpaiga Modern Butterfly Roof

Liblikas katus, mis jäljendab kuju putuka tiib, on veel üks ühine omadus näha mõned sajandi keskpaiga kodudes nagu see märkas Palm Spring Homes. Välimine funktsioon tavaliselt paaris pikk aknad, tõstnud kõrgus sees järsu taset. Märkus ringikujulise sõiduteele-kord laiatarbekaupu suurtes elamurajoonides saada covetable funktsioon sajandi keskpaiga suburbanites koos suurt kilomeetrit.

Maja sajandi keskpaiga Modern jaotis

 Maja sajandi keskpaiga Modern jaotis

On palju linnaosade üle kogu riigi täis klassikaline midcentury kodudes, mõned algne hiilgus.

Arapahoe Acres linna nimega Englewood Colorado on üks näide. Ehitus klassikaline keskklassi elupaikadeks asustamas naabruses alustati 1949. aastal ja tõmmati 1957..

Töö Frank Lloyd Wright sügavalt inspireeritud mõeldud nende kodudes niimoodi, näiteks pildistanud Butterbean. Maja on väike surutud katuse ja akna kaetud ees, nii tunnuseid sajandi keskpaiga elamu arhitektuuri. Võtke lähemalt fassaadi ja märkate, et struktuuri koosneb raudbetoonelementidest ja terasest aknaraamid. Mõlemad ehitusmaterjalid peeti põhjalikult kaasaegse ajal.

Standard sajandi keskpaiga Modest House

 Standard sajandi keskpaiga Modest House

Iga äärelinna naabruses, mis on vähemalt 75 aastat vana on mõned tagasihoidlikud sajandi keskpaiga majad traditsiooniline haripunkti katuste ja lisatud garaažid. Täiendavad standardsed funktsioonid need struktuurid, mis olid tavaliselt vähem kui 1200 ruutjalga, sisaldavad pildi aknad ja hästi haljastatud, kuid lihtne ees hoovis ja sõiduteele.

Sajandi keskpaiga maja lamekatus

 Sajandi keskpaiga maja lamekatus

Palm Springs on tuntud oma suurepärase ja luksuslik sajandi keskpaiga majad-mõned lamekatused, nagu näidatud. On oluline märkida, et maja tasandil pealselõikurid ainult sobib soojas kliimas. See on sellepärast, lamekatused ei soodusta drenaaži ja on keeruline vihmaveerennid süsteemid. Nii võib olla probleem, kui tegemist on neli hooaega valdkondades, mis tegelevad surnud lehed ja lumi.

You may also like