Skip to main content

Kaasaegseks elamiseks ehitatud kaasaegsed koduuksed

Kaasaegse Residences tulvil Modern Style

Kaasaegse Residences tulvil Modern Style

Me armastame traditsiooniline, vanemate kodudes-öeldud, miski nagu kaunilt kujundatud kaasaegse kodu ehitatud kaasaegse elu. Mõtle puhtad jooned, suured aknad, ja uhke väljas ruumid meelitatakse välja põuda taluvate aiad või nauditav hulka alates basseinid väljas tekil. Veelgi parem, kodudes nagu need tulevad laia valikut stiile ja materjale, mis sobivad igale maitsele. Et saada põhisisu vaata meie lemmik näiteid kaasaegse kodu-iga üks on tähe kuvamist kaasaegse arhitektuuri.

Modern Ranch House With Euroopa Vibe

Modern Ranch House With Euroopa Vibe

See 4000-square-foot, kaasaegne rantšo stiilis kodu on regulaarne kohtumispaigaks omanike laste ja lapselast, vastavalt Paige Elise Interjöörid. See oli oluline maja on soe, kuid klanitud Euroopa vibe. Üks omadusi kontrollides välja, et kast on klaasi ees sissepääs. See muudab elupaika rohkem tervitades tuues natuke väljas sees. Kiviseinad on vana maailma touch, et suurendab piirata edasikaebamise pakkudes samas nende sees koju privaatsust. Nr kodu on täielik ilma ilus haljastus. Siin põuda taluvate sukulendid ja põõsad levinud piirkonna roheline asju.

Energiatõhusate Modern River Home

Parim kaasaegse kodu on ekslikult välja energia säästmise funktsioone, nagu see uhke näiteks Stephen B. Jacobs Group. See stiilne elukoht on lähedal Connecticut jõe ja iseloomu selle ümbrus oli meeles pidada ehituse ajal. Näiteks maja ära päikeselise päeva tema peamine fassaadide kaetud ekspansiivne aknad ees lõuna ja lääne. Välisseinad ka tugevalt isoleeritud suurendada kodu energiatõhususe kohta. Lõpuks mis mõtet omavad kodus, kui te ei tee enamiku oma väljas ruumi? Siin bassein on lisatud end jahutada, ja ülemine tekk maha magamistoas pakub tähe vaade jõele.

Custom Moodne Kodu Ehitatud igapäevaeluks

Siin on kaasaegne Australian elupaika Custom stiilis elamud. Suurt aknad võimaldavad päikesevalguses valgustamiseks iga ruuttolli interjööri ruumid päeva jooksul. Selle skillion katus, mis suunas kaldu tagasi, on klassikaline näide kaasaegse arhitektuuri. Ees fassaad ühendab Mashup välisilme tekstuurid, sealhulgas müüritis ja vooder. Me jumaldan puidu spooni esiukse mis peeglid trepi näidatud läbi teise korruse aknast. Märkus minimaalne haljastus katkestanud looduslikust kivist tugiseina. See täiendab kodu selged piirjooned ja tööstus inspireeritud välisilme.

Modern Betoon Beachfront Villa Ehitatud Üleujutus

Arhitektid saavad võimas loominguline betooniga. See modernne rannajoonel villa jagavad Glamping Hub on pigiga täiuslik näide. Kuna struktuur on nii lähedal ookeani, see ehitati välja betooni ja muid materjale, mis püsti üleujutusi. Laienev aknad ja jumalik teise taseme teki pakkuda suurepäraseid vaateid veega.

Modern Homes ehitatud Pooled

Paljud kaasaegsed majad on kõik äri ees ja pool taga niimoodi näiteks Custom stiilis elamud. Kõik tagaaknad on taevalaotus suur bassein. Isegi klaasi tara ümber funktsioon on läbipaistev. Välisvalgustus suurendab väljas naudingut ilma hävitab õhkkond.

Modern Home Made of Fair-kaetud betooni

Ühe omamoodi koju Gottesman Arhitektuur näitab, kuidas ilus minimalism võib olla elamu disain selle kasutamine õiglase näoga betoon. Teate, kuidas maja muudab kõige krundi minimaalne kalle. Pool vara toimib aed, nagu on näidatud ees, samas kui teine ​​pool on näidatud paremal on reserveeritud 65-jala pikkune bassein.

Tiny Modern Home Perfect Outdoor nauding

Tiny majad koormatud kaasaegse hulka võib olla meie lemmik tüüpi kaasaegse kodu. Pöörake oma silmad sellele vastupandamatu väike taganema märkas Glamping Hub. Wee maalähedase inspireeritud elupaika on ühel meelel väljas. Märkus kuidas see sulandub selle ümbrus tänu avar katuseterrass koos sisseehitatud LED tuled ja suur klaasist lükanduksed, et muuta interjööri vabaõhu-tuba.

Vanemad Kodu ümber Modern elamuseaduse

Vanemad kodudes võib remodelleeritakse elamiskõlblik kaasaegse eluruume nagu see endine Saltbox stiilis koht. Periood majad nagu need on tuntud oma viilkatuse ja puidust raame. Meeskond Joshua Zinder ja Disainigaleriis hoida mõned välimised igatsust elemente, nagu shiplap inspireeritud vooder, mis meenutab puidust plangud. Uus skillion katuse mitte ainult tundub kaasaegne, vaid ka loob rohkem kasutatavad siseruumi. Tugiseinad aknad on teine ​​kaasaegse funktsiooni. Märkus positsiooni aknad esimesel korrusel; nad maksimeerida loomulikku valgust ilma kaotamata privaatsust.

Classic Sindel-stiilis kodu kaasaegse Twist

Fännid traditsiooniliste kodu struktuuride hindavad seda kaasaegse twist on klassikaline kiviklibu stiilis ranniku eluruumi jagavad Betsy Wentz omanik Studio B Interior Design. Üle ees sissepääs on avatavad span kahe korruse, valgustades interjööri fuajee ja trepikoda. Võtke hea vaadata sõelutud-in veranda ja märkad mitu akent vooder esimesel korrusel.

Rustic ja kaasaegne Vacation Home

Parim nädalavahetusel kodudes peaks tunne kutsudes hideaways niimoodi kaasaegse näiteks Justin Krzyston kell Stonehurst kavandada ja ehitada. Laeni aknad näidatud vasakul tagaküljel kodu avada interjööri vabas õhus. Kaks väljas tekkide ja lopsakas haljastus tõeliselt luua erakordne keskkond ideaalne lõõgastav. Välisvalgustuse on oluline iga kaasaegse elamu maastikku. Siin strateegiliselt paigutatud LED tuled annavad suunavad helendab promenaadile ja tekid.

Uuendatud sajandi keskpaiga Modern Home

Sajandi keskpaigaks ajastu häälestuda kaasaegse kodu disain. Nii et me oleks huolimaton, kui me ei sisaldanud tähe näiteks ikooniks jooksul. See Palm Springs kodu oli hiljuti uuendatud hr James kohtunik kajastada kaasaegse maitsele. Esiteks, pesuruum, mis asus väljas, viidi sisse. Järgmine, õue ruumi laiendati väljas elavad koos gaasi firepit. Siis tõkkekiirega vara kaasaegse liist puidust värava ja jäätunud aknad löödud up piirata edasikaebamise.

Tagasihoidlik Modern Home Ehitatud Elamine

Tagasihoidlik kodudes võib olla ka kaasaegne vibe. See kaasaegne riik koju Rising Sun Ehitus on energiasäästlik seinad vaht isolatsioon. Nurgas teki ja terrass off magamistoas maksimeerib väljas nautimiseks. Mõlemad koosnevad ilmastikukindel seeder postitused vastupidava kariloomade piirded.

Kaasaegse Haljastus kaasaegse Ranch House

Taimed ja puud, et töö kaasaegse kodu on hea välimus on oluline koostisosa elavdamiseks kodu naudingut. FormLA Haljastus loonud selle mõtestatud maastikku täis taimed, mis läbilöömiseks see tänapäeva rantšo maja konkreetses piirkonnas.

You may also like