Skip to main content

Işık ile aşılanmıştır Orta Stockholm büyüleyici Daire

Işık ile aşılanmıştır Orta Stockholm büyüleyici Daire

Günlük yaşam, parlak, açık ve dahiyane tasarlanmış evlerde açılmalıdır. Alvhem Mäkleri ve dekorasyon üzerine görülen Stockholm’ün merkezindeki bu dubleks daire aydınlık kentsel yaşam alanları sevenler için ilham kaynağı olarak son derece takdir İskandinav tasarımının bir doz sunar. Tasarım İsveç’in uzun ve karanlık kış için ışıklı çevre uyum sunmak zorunda Büyüleyici Stockholm’ün merkezi dubleks daire, 55 metrekare olmak üzere toplam yayılır. yüksek tavanlı altında, daire ahşap zemin ve merdiven, rahat gibi sıcak dokular ile infüzyon davetkar ve her nasılsa ayık bir yaşam alanı unravels

Tasarım İsveç’in uzun ve karanlık kış için ışıklı çevre uyum sunmak zorunda çok sevimli Stockholm’ün merkezi dubleks daire, 55 metrekare olmak üzere toplam yayılır. yüksek tavanlı altında daire davetkar ve ahşap zemin ve merdiven gibi sıcak dokularla aşılanmış nasılsa ayık bir yaşam alanı unravels, rahat atar ve yastıklar, artı rahat bir halı.

Üst kattaki asma yatak odası çatı pencereleri gelen ışık dolu iken Kemerli pencereler, alt kata delici, daire derinliklerine güneş ışığını davet ediyoruz. zıt modern koyu mutfak monotonluğu kırar ve bu kompakt daire genel itiraz şık ve çağdaş bir dokunuş katıyor ederken Beyaz duvarlar, ışığın yansımasına. giyinme alanı ve tempolu, temiz hava eşliğinde keyifli bir teras yer var cabası.

Eğer Stockholm rahat bir hayat yaşamak için gereken başka bir şey düşünebiliyor musunuz?

You may also like