Skip to main content

Kā lietot starpsienas nelielās telpās

Ja jums ir neliela telpa, jūs varat domāt, ka pēdējā lieta, jums ir nepieciešams, ir tāds elements kā istabas dalītājs, kas bija burtiski veikts slēgt off un atsevišķas telpas. Bet starpsienas ir lielisks papildinājums jebkuram mazā telpā. Tie ir labs veids, kā sadaļu off un organizēt nelielas telpas, kas bieži ir vairāk atvērta stāva plāns. Un atvērtā dizaina sadalītāji nozīmē, ka jūs varat iegūt vairāk organizētās telpu vizuāli neaizverot jomas izslēgt no otra pilnībā.

Telpu starpsienas ir arī budžeta konstrukcija papildus istabu. Tās var izmaksāt jebkur no $ 60 uz augšu. Un kā uz laiku, tas var būt par maz, kā pāris stundas, lai izlemtu par pareizo dalītāju jums, lai to mājās un novietojiet to telpā. Tātad, vai jūs meklējat jautru stila akcentu vai nepieciešams pievienot funkcionālo organizāciju jūsu telpā, aplūkojiet tālāk par dažādiem veidiem, kā izmantot telpu sadalītāji.

Vizuāli Atvērt telpu sadalītāji

Kā pieskārās iepriekš, starpsienas nav vizuāli aizvērt atstarpi. Foto Iepriekš redzams istabu dalītāju, kas ir atklātu modeli. Modeļi, piemēram, tie ir ideāli, lai pievienotu kādu konceptuālu organizēšanu starp apgabaliem mazos, atvērtā plānojuma telpās. Un tie nav padarīt telpu justies klaustrofobiski.

Modeļi, piemēram, tie arī nonāk visdažādākajās modeļiem. Šāds modelis istabas dalītājs ar foto iepriekš piebilst dažas interesantas ģeometriskās telpā. Citi atklātie starpsienas ir vairāk izliektas un brīvi plūstošs modeļus uz tiem. Tur ir raksts par jebkuru dizaina gaumei.

Iet Konceptuālā

Iepriekš Foto rāda, ka telpa dalītājs var būt tikai par kādu materiālu. Jūs varat saņemt radoši ar veidu materiāliem, ko jūs izmantojat. Piemēram, vienkāršs teksturētu koka post un daži smagie vertikālā virve dod izskatu istabas dalītāju foto iepriekš. Tā piebilst vizuālo organizācijai šai mākslinieciska, relaksējošu telpu bez vizuāli noslēguma jomas izslēgt no otra.

Ideja Iepriekš arī parāda, kā jūs varat pievienot zaļumus uz savu istabu dalītāju. Vīnogulāji uz virves pievienot vairāk par vizuālo bloku, bet, atkal, bez pilnībā slēdzot pie telpas. Un vīnogulāji pievienot dabas noskaņu, kas atbilst potted augu fonā. Tas ir arī bieži redzēt vīnogulāju pievienotos cieto telpu sadalītāji.

Ja vēlaties doties uz konceptuālu ideju atdalīt savu vietu, šeit ir dažas idejas par netradicionālu telpu sadalītāji:

  • Plauktu kur jūs varat redzēt no vienas puses uz otru
  • Pilna apģērbs plaukts
  • Sheer gobelēns vai aizkaru
  • Atvērt plaukti ar zivju tvertnēm, kas novietoti uz plauktiem
  • Līnija garš augu dzīvības

Šie ir tikai dažas idejas, lai šie radošo sulas plūst.

Izmantot starpsienas akcentiem

Tas ir arī bieži redzēt numuru dalītājiem izmantot kā dekoratīvu akcentu. Ja jums ir mazāku platību jūs nevēlaties slēgt off, domāt par liekot istabu dalītāju stūrī. Jūs varat redzēt koncepciju darbībā foto iepriekš, kur spilgti zils istabu dalītāju Pievieno šoks krāsu uz citādi garlaicīgi stūrī. Jūs varētu darīt šo ideju ar kādu spilgtu akcentu krāsas, piemēram, ķiršu sarkanā vai spilgti violeta.

Tāpat, jums nav stick ar cieto krāsas. Ir starpsienas ar drosmīgu mākslas uzdrukāts uz tiem. Un istabu dalītāju ar pilnu mākslas ainu par to, rada optisko ilūziju, ka jūsu maza telpa ir lielāka, jo tā uzskata, tāpat kā jūs meklējat par logu uz citu pasauli.

Un atcerieties, ņem savu laiku, lai nosver opcijas. Ir daudz dažādu veidu telpu sadalītāji, kas tur.

You may also like