Skip to main content

Kad, kur un kā to izmantot lielu Wall Art

Mākslas galerijas ir lielisks veids, kā organizēt daudz mazākos mākslas darbiem. Bet, ja jums ir liels sienas māksla, kuru vēlaties, lai parādītu, jums ir jāiet ar atšķirīgu kopumu projektēšanas principiem.

Ir daudz iemeslu, lai pakārt liels sienas māksla; varbūt jūs krāsotas kaut pats vai iegādājies speciālu gabals ceļojot. Jums var arī iet uz vairāk modernu stilu, kas parasti ir uzsvērt minimālisms. Liels sienas māksla ir pārsteidzoši lielisks veids, kā optimizēt mazās telpās. Koncentrējoties uz dažiem lieliem elementiem, jūs atstāt telpu meklē atvērtāka un mazāk pārblīvēta.

Lasiet tālāk, lai uzzinātu par to, kad, kā un kur izmantot lielu sienas māksla.

Meklējiet prāvs tukšu sienas telpu lielo sienas māksla

Jūsu pirmais solis ir meklēt sienas telpu, kas ir pietiekami lielas, lai atbalstītu mākslu. Tas var nozīmēt, ņemot nosaka esošās mākslas vai reorganizējot grāmatplaukti un mēbeles. Iespējamie telpas ietilpst sienas viesistabā vai guļamistabā, telpu virs minimālisma kamīns vai teritorijās starp logiem. Jūs varat arī izmēģināt akcents sienas vai atstarpes entryways.

Jo vairāk tukšas sienas telpa ir, jo labāk. Apvienojot lielu mākslas blakus masveida loga vai vairāk grezni kamīns var mazināt uzmanību no pašas mākslas, jo māksla ir jākonkurē ar šiem citiem elementiem.

Sakārtot telpu ap mākslu

Padarīt Lielais sienas māksla fokusa punktu, sakārtojot mēbeles ap to. Iepriekš Foto rāda, kā jūs varat organizēt mēbeles ar U-veida ap mākslu. Tas darbojas īpaši labi vietās, kur māksla ir karājas pār minimālisma kamīns.

Jūs varētu arī norādīt dīvāns virzienā sienas māksla vai organizēt krēsli saskarties ar to. Vēl viena iespēja ir izvietot krēsli un dīvāni visā telpā no otra, ar sienas māksla starp tām. Ja siena māksla atrodas guļamistaba, novietojiet to virs gultas, lai gulta sejas tā.

Kļūstiet radošs ar sadalīšana vienu gabalu

Liels sienas māksla nav jābūt viena glezna vienā rāmī, vai nu. Iepriekš Foto parāda, kā viens gabals var izplatīties pa pāris dažādu audekliem. Tas ir labs stils, ja jūs mēģināt, lai segtu patiesi lielu sienu. Viens gabals var aizņemt vairākas gleznas ar vairākiem kadriem uzņemties visai atšķirīgu dizainu.

Creative izskatās šādi arī pievienot vizuālu interesi atstarpi. Izmantojot šo metodi, kas ļauj krāsu sienas palūrēt caur dod telpa saliedētāku izskatu. Sadalīšana vienu mākslas darbu vairākos dažādos gabalos arī padara mākslu vieglāk transportēt.

Nebaidieties iet trīsdimensiju

Trīsdimensiju māksla ir vēl viens veids, kā paust radošumu telpā. Iet uz vairāku līmeņu audekliem, izmēru paneļiem, kā akcents sienas vai mākslas darbus jebkuras šķirnes, kas pielīp ārā no sienas. Tekstūras piebilst vizuālo interesi un palīdz māksla kļūt kontaktpunktu, kas bieži vien ir mērķis lielo sienas māksla.

Ar foto iepriekš, tas ir viegli redzēt, kā krāsains gabals telpā ar neitrālu krāsu shēmu palīdz mākslu kļūt centrālais punkts. Lai gan melnā un baltā trīsdimensiju sienas māksla ir sastindzis dizains, tas var arī pop, ja ievieto fona, piemēram, koka paneļiem vai krāsains krāsas.

Meklējiet gabali, kas piesaista jums

Labs veids, kā padarīt šo lielo sienas māksla kontaktpunktu telpā ir atrast mākslu, kas piesaista jums vizuāli. Foto iepriekš ir labs piemērs: No virves tilta sniedzas tālumā sitiens aicina acis sekot un redzēt, kur tilts ir vadošā. Jūs varētu arī mēģināt mākslu ģeometrisko optisko ilūziju, dabas tuvplāniem vai cita veida attēliem, jūs nevarat palīdzēt, bet skatās. (Nepieciešamība saglabāt meklē var vienkārši definīcija labas mākslas, galu galā.)

You may also like