Skip to main content

Krásna Betón Patio Nápady a designy

univerzálnosť Betón

Zo všetkých dostupných materiálov na vybudovanie terasy, betón je veľmi tradičné, ale univerzálne voľbou. Je hladký, čistý, môže byť obsadenie a tvaruje do křivočarých alebo geometrických tvarov, a, s pridaním farebných odtieňov, sa môže stať niečo iné ako klasické svetlo šedej.

Medzi ďalšie výhody: ponúka trvalosť, životnosť, a je pomerne lacná, ešte viac, takže ak ste to sami, ak viete, čo robíte, a sú viac než schopný plnení úlohy. Pre začiatok do-it-kutilovia, že to nie je ľahká práca, ani je to jedna osoba práce. Ak si nie ste istí, čo môžete riešiť terasu projekt konkrétnej sami, najať dodávateľa.

Nemôžete ísť s nalievanie jednoduché betónové platne zle, ale ak chcete pridať textúry alebo vzor, ​​môže byť určité postupy aplikovať v priebehu procesu vytvrdzovania. Jedným z najjednoduchších spôsobov, ako pridať textúru ich aplikovať tuhý metlu cez sušenie betónu, raz v každom smere, čo dá povrch nejaké “zub” a udržať ju od stávať klzké mokré.

Jednoduchá dlaždice

Betónové dlaždice sú k dispozícii v rôznych tvarov, veľkostí, farieb a textúr, a môžu byť umiestnené v hornej časti lôžka naplnené pieskom. Ak ste strach predstava buriny alebo divo rastúcich rastlín rastúcich medzi priestormi, dlaždice možno zraz spoločne pre hladký, neporušeného povrchu. Ak sa rozhodnete pre tradičnejšie metódy ponechanie medzery medzi dlaždicami (to znamená, že si kúpim menej dlaždíc), môžu byť naplnené štrkom, okruhliaky, alebo tesný, nízko rastúce pokrytie pôdy.

Poďme sa pozrieť na niektoré ohromujúci a rôznorodých vonkajšie terasy z betónu.

indian Canyons

Krásna Betón Patio Nápady a designy

Betónové terasy vládnuť v Palm Springs, najmä keď slnko zapadne za vrcholky San Jacinto. Je to púšť obec s malým zrážok, veľa slnka a horúčavy, a dvory s viac ako hardscape softscape. Rastliny, ktoré robiť sa darí v tejto atmosfére patrí vo vode múdre, sukulenty a kaktusy.

Polovici storočia Moderný dom v meste Palm Springs ‘Indian Canyons, navrhnutá architektmi William Krisel a Stan Sackley, dostávali aktualizácie od Monty Collins interiérového dizajnu, aby bol do 21. storočia. Táto terasa je k dispozícii klasický metlu, pozametal povrch. Biely plechový patio set je Richard Schultzova Topiary kolekcie pre Knoll a je k dispozícii v ďalších farbách.

Water-Wise design

Water-Wise design

Farby a materiály použité vo vnútri sú pokračovanie mimo pripojiť priestory tohto domova Arizona. Navrhnutý Coffman Studio, yard vybavený kyselina-cieľ betónové terasy a dlaždíc, zhrdzavené kovové ohnisko, tučné žlté a aqua steny, rustikované oceľové sadenie, okrasných tráv, sukulenty a kryt pre filtrované tieňa.

To je Simon odpočinku na syntetickom trávniku.

polovici storočia Roots

 polovici storočia Roots

Nový dom s polovici storočia Moderné vplyv sedí na Los Angeles kopca, kde bola postavená v historickej Lloyd Wright (syn Frank Lloyd Wright) štruktúre a neskôr sa sťahoval do Colburn School. veľká rezidencie navrhnutý a skonštruovaný Bonura budovy, zahŕňa geometrický bazén a betónovú terasu s čistými, vodorovné čiary.

Nalial do Place

Výškové Architekti navrhli domáce, terasu a krajinu v tomto okúzľujúcom modernom dome v Healdsburg, Kalifornia. Tieto betónové dosky boli naliate na mieste a premyje v kyslom roztoku. Tieto pruhy zelených porastov sú Elfin tymián, ktorý rýchlo rastie, zostáva kompaktný a je možné chodiť. Na terase je zostavený s bielou, šedou a čiernou štrkom.

Že plynulý prechod

Bezproblémový prechod patio

Koncept polovice 20. storočia navrhnúť hladký prechod z vnútorného do vonkajšieho priestoru je ten, ktorý trvá a vždy vyzerá moderné. Dizajn dáva najväčší zmysel s jednoposchodové domy, čo obyvatelia odísť z otvorených posuvných sklenených alebo francúzske dvere a nádvorie s malým úsilím a presunúť tam a späť s ľahkosťou. Pre hladký, na úrovni prechodu, nič neprekoná betónu, a to najmä v prípade, že materiál a farba vnútri aj vonku sú rovnaké alebo aspoň sa zdajú byť.

Tento dom Seattle postavený v roku 1950 bol prestavaný Lane Williams architektov, a má dve veľké posuvné dvere, ktoré sa otvárajú dúpä a jedální na terase rovnakej úrovni.

Palm Springs Patio

Palm Springs Patio

Zlá 1980 pretvoriť z Alexandra domova v Palm Springs sa odlúpne od H3K Design-Rekonštrukcia odhaliť svoje polovici storočia Moderné korene. Prevažne betónový dvorček zahŕňa ohnisko, ktoré je v jednej rovine s vozovkou, pretože je to často nepoužíva funkcie. Na nulovej úrovni, bar alebo navyše jedálenský stôl môže byť umiestnený nad jamou na párty s vypáliť, samozrejme.

pekné Pads

Kyselinou promytého prírodné šedé liate na mieste konkrétny podložky

Kyselinou promytého prírodné sivá naleje na mieste betónové podložky sú interplanted so zmesou tymián, Scotch, a z írskeho machu pozemné kryty. Navrhnutý Falling Waters šírku, na nádvorí, v meste San Diego Kensington, ponúka IPE vstavaný sedenie, architektonických plantážnici, a ohnisko s board-form úpravou.

Northwest Moderné

Northwest Moderné patio

S tmavými architektonické prvky, ako sú strechy zinku, oceľové stĺpiky, vonkajší krb obložený Choctaw pieskovca, čierne kamienkové úpravou na bazén plochy a čiernej žuly na okrajoch dole k čiare ponoru, čisté, svetlo sfarbené terase dávalo zmysel WA Architekti design. The Berkeley-založil firmu Betón s bielym portlandského cementu pre túto zákazku navrhnutý terase v Saratoga, Kalifornia.

farebný betón

Farebný betón patio

Voľné farebné dosky z betónu, ktoré sa podobajú veľké kváder dlažby sú oddelené štrkových stanice v tomto záhradnom návrhu Stout Build-Design. Nachádza sa v Playa Del Rey, Kalifornia, dizajn je k dispozícii sucho-tolerantnej terénne úpravy, vstavaný ohnisko s posedením a vstavaný grilovanie.

S ozvenou Tvary

S ozvenou Tvary

Geometrické tvary tohto zrekonštruovanom dome sa opakujú v betónovej terase a bazéna surround, ktorý tiež spája interiéru s prírodou. Projektová skupina, ktorá zahŕňala Key obytný, bazén prostredie, Jason Osterberger dizajny a Randy Angell vzory, vonkajší priestor obsahuje lineárne krb a ohnisko, ktoré sa tiahne do architektonického fontány.

Mod Patio a Wall

Mod Patio a Wall

Nič iné, než rovný, hladký betón patio vyzerať zaneprázdnený a súťažiť s ďalšími zaujímavými prvkami tohto dvora, ako sú améby / Swiss-syrovou múru a pestrofarebné záhradným nábytkom. Príroda tohto pobytu Oregon bol navrhnutý Anita Van Asperdt z LandCurrent a zmesí moderných detailov okolité stráne.

Plávajúce dlaždice štrkom

Plávajúce dlaždice štrkom

Rovnomerne umiestnené betónové dlaždice sú potopené do lôžka štrkom pre zmes textúr. Betónové dlaždice možno zakúpiť alebo liate na mieste a tiež v najrôznejších tvarov a veľkostí.

Small-Space Solution

 Small-Space Solution

Vzhľadom k tomu, townhomes a balkónové domy majú obmedzenú vonkajší priestor, ale má zmysel mať vonkajšie podlahy, ktorý je jednoduchý a ľahko sa chodiť. Dokonca aj v malom dvore, San Francisco-based Bella Vita Záhradná architektúra odborne začlenená výsadbu lôžok pre zlaté barel kaktus, sôch a iných sukulentov. Nízka múr umožňuje výhľad na blízke hory.

Z Južnej Afriky

Patio betón bol navrhnutý LevEco Architects Južnej Afriky s vekom vyrobené z IsoPine, ktorý je zložený z polystyrénu materiál. Rovnako ako mnoho iných moderných domácnostiach, betónová podlaha je na rovnakej úrovni ako v interiéri, čo vytvára plynulý prechod na dvore.

 

You may also like