Skip to main content

Nádherné Mid-storočia Moderné domy Nápady dizajn

Prečo Mid-Century Homes sú Enduring Obľúbené

Čo robí autentická, v polovici storočia modernej domovy po všetkých tých rokoch tak neodolateľné? Možno je to preto, že ich radikálne zjednodušených tvarov. Myslím, elegantné línie alebo organické krivky, často prerušovaný veľkými oknami, ktoré zjednotenej vnútorné priestory sa pod šírym nebom.

Pohyb konštrukcia polovici storočia, ktorá odštartovala v roku 1940 a zabalené v skorých 1960, oslavuje manželstvo formy a funkcie s minimálnym a často skromne navrhol rezidenčné architektúry a domova. To tiež bolo obdobie, ktoré éru domácej zábavy, ktorá pretrváva dodnes. Prvýkrát priemernej majitelia domov začali prispôsobenie ich životný priestor vo vnútri aj mimo, aby odrážali ich vkus a životný štýl. Možno to oslava seba doma je dôvod, prečo v polovici storočia moderné domy sú stále architektonický favoritom. Ak chcete získať svoju podstatu, a hľa nasledujúce príklady.

Očarujúce Mid-Century Kabína

 Očarujúce Mid-Century Kabína

Typický polovici storočia dom je známy pre svoje jedinej krajine a tesne nad zemou dizajnom často prerušované rozmerných okien. Avšak A-rám domov, ako je tento Kalifornia kabínou vystupoval glamping Hub, bol rovnako populárny ako druhé domovy. Tento príbytok má otvorený pôdorys, dve poschodia s hornou bytia loft štýlu, a samozrejme veľkými oknami. minimálna terénne lodenice je zakorenený v estetickej polovici storočia. Vonkajší priestor sa chová ako predĺženie obydlia, pretože je zasklená fasáda.

Classic Two-Story Mid-Century Modern House

 Classic Two-Story Mid-Century Modern House

Tu je klasická rezidencia v polovici storočia, vstavaný 1951 a nedávno aktualizovaná architekta, Carib Daniel Martin. Domovskom zovňajšok nesie niekoľko štandardných detailov klasickom štýle. Všimnite si veľké zoskupenie okien, low-pitch sedlovou strechou rovnobežnú s čelnou fasádou sa a zmes vlečka materiálov, tehál, dreva a kovu, ktoré všetky add vizuálne príťažlivý vzorov a textúr. Interiér ponúka otvorený obývacia usporiadanie zakončená s vysokými klenutými stropmi.

Elegantný a moderný Remodeled Ranch dom

 Elegantný a moderný Remodeled Ranch dom

Profesionálne house plutva James Judge obnovil tento polovici storočia moderné ranč do svojej pôvodnej, nádherné kráse. Modrá a biela farba vyťukal tehlovú exteriéru. Elegantný trávnik a štrková yard v kombinácii so štýlovým matného oplotenie môžete vziať so sebou domova pohotovostný odvolanie na novú elegantné úrovni. Poleva na tejto povestné košíček je extra veľké číslo ulice, aby bol tento príbytok reálnej prevádzke zátkou.

Rozľahlá Mid-Century Modern Ranch dom

 Rozľahlá Mid-Century Modern Ranch dom

Zabudovaný v roku 1962, to v polovici storočia modernej krásy zdieľa Terrie O’Connor realitných kancelárií je rozľahlý ranč prekypovať Mad Men odvolanie. Presklených stien a okien clerestory obaja charakteristickými znakmi high-end farmári, zaplaví interiér s prirodzeným svetlom v priebehu dňa. Interiér ponúka otvorený koncept, ktorý, ak nie ste v obraze, sa stala vec počas modernistického hnutia.

Woodland Home Inšpirovaný polovici storočia Ski Chalet

Woodland Home Inšpirovaný polovici storočia Ski Chalet

Späť v roku 1950, Scandinavian šik bol rovnako široko dostupné, ako je tomu dnes. Táto chata v polovici storočia Videli na glamping Hub, pripomína severské lyžiarske chate. Jeho exteriér má dramatický šikmú strechu a strop vysokými oknami. Druhé vezme nádherný vonkajší pohľad s hlavným vnútorným obytnom priestore. Paluba z cédrového dreva vyrezáva z veľmi príjemného vonkajšieho priestoru, ktorý je ideálny pre letné stolovanie alebo kopanie chrbte s horúcou jablčného muštu na jeseň.

Mid-Century Ranch dom

 Mid-Century Ranch dom

The Ranch-štýlu domu je klasika v polovici storočia. Malý single poschodie dom rýchlo sa stal základom v južnej Kalifornii v roku 1940 a potom sa rozšíril z východu. Farmári ako v tomto príklade z glamping Hub majú nápadné nízke profily, pretože ich takmer ploché strechy sklonenými a v blízkosti pozemné stavby.

Gorgeous retro prerobiť

 Gorgeous retro prerobiť

Tu je ďalší ohromujúci retro pretvoriť James rozhodcom. Cieľom tohto projektu bolo zachovať pôvodné, modernistickou kúzlo príbytku, zatiaľ čo pridávanie zbrusu nové údaje opraviť do tej doby. Všimnite si chytré využívanie drevených lamiel panelov. Tí, nachádza sa priamo v prednej časti domov, ponúkajú tieň a súkromie, zatiaľ čo laty na streche zakryť neatraktívne AC kondenzátora-dômyselný vpravo? Každý domov by mal mať vonkajšie osvetlenie. Tu globus prívesok rozjasní čísla popisného v noci zatiaľ čo úvery trochu Don Draper štýl.

Mid-Century Dome Home Vyrobené pre trvalo udržateľný život

 Mid-Century Dome Home Vyrobené pre trvalo udržateľný život

Pravdepodobne je dome domov je jedným z najviac vizionárskych typov polovice storočia, obytných stavieb. Architekt a vynálezca Buckminster Fuller koncipovaný tieto vysoko efektívne Adobes pre trvalo udržateľný život. Ich guľovitý tvar robí väčšinu z ich stopy tým, že poskytuje viac obývateľný rozlohou než tradičné domy. Tieto zakrivené domy sú tiež energeticky úspornejšie vďaka ich pomer povrchovej plochy k objemu.

Tento pitch-perfektný príklad dome domov bol postavený v roku 1953. Jedná sa o historický majstrovské daboval Sunflower. To bolo navrhol James Dresser bývalý Frank Lloyd Wright učeň. Jedným z jej jedinečných exteriérových prvkov, je vrcholila, geometrické okná, ktoré umožňujú prirodzené svetlo a zároveň blokuje tvrdé priame lúče. Toto video podiely Modern Mode Network nehnuteľností viac informácií o tomto jediná svojho druhu domova.

Mid-Century Modern domov s množstvom pohotovostný odvolanie

 Mid-Century Modern domov s množstvom pohotovostný odvolanie

Cesta pred Xeriscaping sa stala vec, majitelia domov, ktorí žijú v teplom podnebí mal štrkových pokryté dvorov po celej 50., 60., a 70. rokov. Tento dom v polovici storočia prestavaný James rozhodcom obsahuje nový modernistický inšpirovaný krajinou vhodnú pre vysušte plochu a sparné počasie.

Mid-Century Modern Butterfly Roof

 Mid-Century Modern Butterfly Roof

Motýľ strecha, ktorá napodobňuje tvar krídla hmyzu, je ďalším spoločným znakom je vidieť na niektorých domoch v polovici storočia, ako bol tento Videli na Palm Springs Homes. Exteriér rys typicky spárovaný s vysokými oknami, predĺžil výška stropu vnútri dramatické úrovne. Všimnite si kruhovým objazdom-once základom pre veľké majetky sa stal žiaducich funkcie pre Příměšťáci polovice storočia sa značnými yardov.

Dom v polovici storočia Moderné Subdivision

 Dom v polovici storočia Moderné Subdivision

Existuje mnoho štvrtí v celej krajine naplnené klasickej polovici storočia domovov, niektorí obnovený do svojej pôvodnej kráse.

Arapahoe Acres v mestečku Englewood v Colorade je jedným z príkladov. Výstavba klasických meštianskych sídiel vyplnenie susedstve začala v roku 1949 a zabalené do roku 1957.

Práca Franka Lloyda Wrighta hlboko inšpirovala určený z týchto domov, ako je to napríklad vyfotografovaná Butterbean. Dom má nízku prehodil strechu a okná pokrytá vpredu, obaja charakteristickými znakmi bytovej architektúry v polovici storočia. Pozrite sa bližšie na fasády a upozornenie, že štruktúra sa skladá z železobetónových blokov a oceľových okenných rámov. Oba stavebné materiály boli považované za naskrz modernej dobe.

Štandardné Mid-Century Modest dom

 Štandardné Mid-Century Modest dom

Akékoľvek predmestskej štvrti, ktorá je najmenej 75 rokov má niekoľko skromné ​​polovice storočia domy s tradičnými vyvrcholila strechou a pripojené garáže. Medzi ďalšie štandardnou súčasťou týchto štruktúr, ktoré boli zvyčajne nižšia ako 1200 štvorcových stôp, patrí obrázkové okná a dobre krajinářské, a pritom jednoduchý predzáhradku a príjazdové cesty.

Mid-Century dom s plochou strechou

 Mid-Century dom s plochou strechou

Palm Springs je známy pre svoje nádherné a po polovici storočia domov-niektoré z nich s plochými strechami, ako je znázornené. Je dôležité si uvedomiť, že domy s zatvárače úrovne sú vhodné iba pre teplom podnebí. To je preto, že ploché strechy nepodporujú odvodnenie a komplikujú odkvapové systémy. Oboje môže byť problém, pokiaľ ide o štyri sezóny oblastiach, ktoré sa zaoberajú lístia a snehu.

You may also like