Skip to main content

Moderný domov exteriéry Vstavané za súčasného bývania

Súčasná Residences pretekajúca Modern Style

Súčasná Residences pretekajúca Modern Style

Máme radi tradičné, staršie domy, ktoré už bolo povedané, neexistuje nič ako krásne vyprojektovanej moderný domov postavený pre súčasné bývanie. Myslím, čisté línie, veľké okná a nádherné exteriéry napálil von s odolných proti suchu záhrade alebo príjemné vybavenie z bazénov na vonkajších palubách. Ešte lepšie je, objekty, ako sú tieto prichádzajú v širokej škále štýlov a materiálov, aby vyhovovali každej chuti. Ak chcete získať podstatu, hľa naše obľúbené príklady moderných domácnostiach, každý z nich je hviezdne displej súčasnej architektúry.

Modern Ranch House With európskej Vibe

Modern Ranch House With európskej Vibe

Tento 4.000 štvorcových stôp, moderné ranč štýl domov je pravidelným miestom stretnutia pre deti a vnúčatá vlastníkov, podľa Paige Elise interiérov. Bolo to nevyhnutné, aby dom mať teplý, ale elegantným európsku atmosféru. Jednou z funkcií zaškrtnutím tohto poľa je sklenená predná vchod do. To je príbytok viac privítať tým, že trochu vonku dovnútra. Kamenné steny sú staré svet touch, ktorý zvyšuje pohotovostný odvolanie a zároveň poskytuje tie vnútri domu s súkromie. Žiadny domov je kompletný bez krásnej krajiny. Tu odolávajúce suchu, sukulenty a kríky pochádzajúce z regiónu zelenej veci.

Energy-Efficient Modern River Home

Najlepšie moderné domy sú napálil von s energeticky úspornými funkciami, ako je tento nádherný príklad Stephen B. Jacobs Group. Toto elegantné sídlo sa nachádza v blízkosti rieky Connecticut a charakter jeho okolie bolo držané v mysli pri výstavbe. Napríklad dom využíva slnečných dní so svojimi hlavnými fasády pokryté expanzívnych oknami na juh a západ. Vonkajšie steny sú tiež silne izolované na podporu Domova energetickú účinnosť. A konečne, aký je zmysel vlastného bývania, ak nechcete, aby čo najviac zo svojho vonkajšieho priestoru? Tu je bazén je zahrnutý pre rozmyslenie, a horná paluba off spálne ponúka hviezdnej výhľadom na rieku.

Custom Modern Home Vytvorené pre každodenný život

Tu je moderný austrálsky príbytok podľa vlastných štylizované domovy. Značnému okná umožňujú slnečné osvetliť každý štvorcový palec priestorov vnútra v priebehu dňa. Jeho skillion strecha, ktorá sa zvažuje smerom dozadu, je klasický príklad súčasnej architektúry. Priečelie kombinuje mashup exteriérov textúr, vrátane muriva a vlečky. Klaniame drevo dyha predné dvere, ktoré zrkadlá schodisko zobrazené oknom na druhom poschodí. Poznámka: minimálna terénne prerušovaný oporné múry z prírodného kameňa. Dopĺňa domov je čisté línie a priemyselné inšpirovaný exteriér.

Moderné betón Beachfront Villa bol postavený pre Záplavy

Architekti môžu získať mocné kreatívne betónom. Tento moderný prímorské vila zdieľa glamping Hub je pitch-perfektný príklad. Pretože štruktúra je tak blízko pri mori, bol postavený z betónu a ďalších materiálov, ktoré vystupujú až k záplavám. Expanzívna okien a rozkošný Druhá úroveň paluby poskytuje nádherný výhľad na vodu.

Moderné domy postavené pre strany

Veľa moderných domov sú podnikania v prednej a strany v chrbte, ako je tento napríklad vlastných štylizované domovy. Všetky zadných okien majú voľný výhľad na veľký bazén. Dokonca aj sklo oplotenie funkcia je transparentný. Vonkajšie osvetlenie posilňuje vonkajšie pôžitok bez ničí atmosféru.

Modern Home Made of Fair tvárami Betón

Jeden z láskavého domova Gottesman architektúra ukazuje, ako krásne minimalizmus môže byť v bytovom dizajne s jeho použitím reálnej tvárou betónu. Všimnite si, ako je dom maximálne využíva minimálneho sklonu Dej je. Polovica z nehnuteľnosti slúži ako záhrada, ako je uvedené na prednej strane, zatiaľ čo druhá polovica je znázornené na pravej strane je vyhradený pre 65-noha-dlhý plavecký bazén.

Tiny Modern Home Ideálny pre vonkajšie požívanie

Domčeky naložené moderné vybavenie môže byť náš obľúbený druh moderných domácnostiach. Premeniť svoje oči k tomuto neodolateľné malej útočisko Videli na glamping Hub. Wee rustikálne inšpirovaný sídlo je na jednom s prírodou. Poznámka ako to sa spojí so svojimi vďaka okolia s priestrannou strešnou terasou s vstavaným LED svetlami a veľkými presklenými posuvnými dverami, ktoré prevádzajú do interiéru, aby pod holým nebom miestnosť.

Starší Home premenil v modernej obydlia

Staršie domy môžu byť prestavaný do obývateľný moderných bytov, ako je tento bývalý saltbox štýlu príbytku. Dobové domy, ako sú tieto, sú známe pre svoje šikmé strechy a drevených rámov. Tím Joshua Zinder architektúry a dizajnu stále niektoré nostalgické prvky exteriéru, ako napríklad v Predsadený inšpirovaný vlečky, ktorý sa podobá drevených dosiek. Nová skillion strecha vyzerá nielen moderné, ale tiež vytvorí viac využiteľný vnútorný priestor. Podšívka steny s oknami je ďalšie moderné funkcie. Všimnite si umiestnenie okien na prvom poschodí; oni maximalizovať prirodzené svetlo bez prepadnutie súkromie.

Classic Šindelová-Style Home s moderným twist

Priaznivci tradičných domácich konštrukcií ocenia moderné twist na klasickej šindľovej štýle pobrežného byte zdieľanom Betsy Wentz, majiteľ Studio B interiérového dizajnu. Nad vchodu sú okná, ktoré sa klenú dve poschodia, osvetľovacie predsieň a schodisko vnútra. Sa dobre pozrieť na detekčné-in verandy a uvidíte viac špaletové okná na prvom poschodí.

Štýlové a moderné Rekreačný dom

Najlepšie víkendové domy mali cítiť ako pozvať zákutia, rovnako ako moderné napríklad Justin Krzyston na Stonehurst dizajnu a výroby. Podlahy až po strop okien zobrazených na ľavej strane a zadnej domova otvoriť interiér sa pod šírym nebom. Dva vonkajšie paluby a svieži terénne úpravy skutočne vytvoriť mimoriadnu prostredie ideálne pre relaxáciu. Vonkajšie osvetlenie je nevyhnutné pre každú modernú obytné krajiny. Tu, strategicky umiestnené LED svetlá poskytujú vodiace žiaru na chodníku a palubách.

Aktualizované Mid-Century Modern Home

éry v polovici storočia udával tón pre moderného dizajnu domova. Takže by sme lenivý keby sme nezahŕňal hviezdny príklad z kultovej obdobia. Tento Palm Springs domov bol nedávno aktualizovaný pán James rozhodcom tak, aby odrážali súčasné chute. Po prvé, práčovňa, ktorá sa nachádza vonku, bol presunutý dovnútra. Ďalej yard priestor bol rozšírený na vonkajšie bývanie s plynovým ohnisko. Potom hradlovanie vlastnosť s moderným lamiel dreva bráne a matné okná vyťukal pohotovostný odvolanie.

Modest Modern Home Vytvorené pre život na vidieku

Skromné ​​byty môžu mať tiež modernú atmosféru. Tento moderný vidiecky dom od vychádzajúceho slnka stavba energeticky účinných steny s penovou izoláciou. Rohový paluby a terasa mimo spálne maximalizuje vonkajšie vyžitie. Obaja sa skladajú z odolnej proti poveternostným vplyvom cédrových miest s odolným živočíšnej oplotenia.

Súčasná architektúra pre moderné ranči

Rastliny a stromy, ktoré pracujú s dobrými vzhľad modernej domácnosti je zásadný zložkou pre podporu domácej zábavy. FormLA Krajinné vytvoril tento zmysluplný krajine plnej rastlín, ktoré sa darí v oblasti špecifického tento moderný ranč domu.

You may also like