Skip to main content

Moderné betónové obkladač chodník Ideas

Prefabrikovaná alebo Cast in place, tieto dlaždice definovať “moderné” pre váš domov

Moderné betónové obkladač chodník Ideas

Je to chodník, ktorý vedie k odkladu domoch, ktoré sa vykonávajú v moderných alebo súčasných štýlov. Každá dlaždice, tzv finišer, je vyrobená z nezdobném betónu, a to buď prefabrikovaný alebo liate na mieste. Finišera je zvyčajne obdĺžnikový; Niekedy štvorec; zriedka kruhová.

Veľkú “tajné” tohto štýlu: môžete ušetriť veľa peňazí na dlaždíc, pretože, na rozdiel od prírodného kameňa prechádzky, štýl je dosiahnuté umiestnením a kontextu . Inými slovami, ak sa chystáte na štvorcové dlaždice zo vzhľadu, 16 “betónových dlaždíc (alebo odrazový mostík, ako sa nazývajú niekedy) bude stačiť. Stačí sa pozrieť na západnom Seattli chodník neskôr v tejto fotogalérii a vy , Uvidíme, ako to myslím.

Odrazový mostík cez trávnik

Za týmto Na snímke v polovici storočia modernej domácnosti, sú dlaždice pokračovať vzhľad ploché-and-široký architektúry domu. Vyzerajú ako oni patrí tam. Napriek tomu sa tiež pozrieť odlišné natoľko, že vieme, že sa jedná o přemodeloval domov.

Jedna nevýhoda tohto prístupu “dočasné” je to, že váš trávnik rezanie viac frustrujúce.

Ultramoderný betón finišer chodník sa nachádza v dekoratívny kameň

Ultramoderný betón finišer chodník sa nachádza v dekoratívny kameň

Ďalším konkrétnym obkladač pohľad, ktorý vidíte často: štyri obrie obdĺžnikové betónové platne sú obklopené šedým ozdobným skaly.

Je to atraktívny vzhľad a ten, ktorý pracuje dobre sa múrov z betónu, prírodného dreva bráne a Xeriscaping.

To môže byť neznesiteľné, aby sa všetky tieto dekoračné skaly bez lístia a iného organického materiálu. Tak, to je najlepšie stanoviť tento druh chodníka vo viacerých vyprahnutých klimatických.

Zvýšené Pre-Cast Betónová doska ochodza

Betónové dlaždice nie vždy musí byť zakotvené v tráve alebo odpočíva v skale. Niekedy finišera vznáša po tej trávy alebo rock, alebo nad piesok, špina, pôdokryvna rastlina, štrk, alebo dokonca iný betónu.

Tu, farebne tónované prefabrikované betónové dlaždice poskytujú zvýšenú chodník k domu.

Rain-Glossy Concrete Front Square Chodník

Rain-Glossy Concrete Front Square Chodník

Jednoduchý, ale efektívny, moderný concrete chodník, postavený profesionálov, ale ten, ktorý môžete kopírovať pre vášho domova: 18-20 štvorcových dlažby odpočíva v posteli krajiny skaly. Od Tierra krajiny, LLC, spoločnosť West Seattle, WA systémom, táto konštrukcia pôsobí nielen z estetického hľadiska, ale funkčne, tiež, ako tesné dištančných prostriedkov, ktoré nikto nemá skočiť z finišera do finišera ako žaba. Je to aj pre vozíčkarov.

Tiež sa jedná o chodník, ktorý môžete kopírovať buď hladké tvárou alebo agregáty čelí 16 “betónové dlaždice nájsť na Home Depot.

Moderné betón Chodník Čiastočné Grass and rock

Moderné betón Chodník Čiastočné Grass and rock

Novel, fascinujúce chodník v zadnej časti domu v Denveri sa rozkročí nad dvoma svetmi: zelenajúce sa, bujný, organický svet plyšu trávniku spolu s ostro, šedá, anorganického sveta šírku kameňa. Je to prekvapivo skvelý spôsob, ako vytiahnuť tieto dva nesúrodé zóny spoločne. Tento nápad pochádza z Mile High terénne úpravy, LLC, Denver, CO so sídlom terénne spoločnosť.

Simple Modern Eichler Betón Montovaný Chodník

Simple Modern Eichler Betón Montovaný Chodník

Táto betónová dlažba chodník je veľmi redukovaný dole a jednoduchá verzia všetkých ostatných chodníkov uvedených v tomto článku. To zdobí prednej polovice storočia moderné Eichler domova a. Aj keď nemôžem zistiť, či je to skutočne obdobie (asi nie, vzhľadom k vynikajúcim stavu betónu – žiadne praskliny), tento typ chodníka je absolútne verný svojej doby.

Tento snímok pochádza z Rebecca Gonzalez’vynikající blog, Mid-storočia Moderné pretvoriť, obsahujúce domáce walk-priechodiek, retro obchod recenzie a aktualizácie prerobiť jej vlastnej polovice storočia moderné.

Sucho Resistant Modern Prefa Betón Chodník design

 Sucho Resistant Modern Prefa Betón Chodník design

Rebecca Gonzalez Mid-storočia Moderné pretvoriť udrie znova, ale tentoraz je to jej vlastný dom. Mačka Annie relaxuje na suchu odolné terénne úpravy, ktoré hrán prefabrikovanou finišer chodník.

Tento obkladač-v-kameň vzhľad, často sprevádzané sukulenty, je klasický vzhľad. Všimnite si tiež, ako vrávorá Gonzalez dlažieb, aby sa zabránilo pevný vzhľad.

 

You may also like