Skip to main content

Krásná Beton Patio Nápady a designy

Univerzálnost Beton

Ze všech dostupných materiálů k vybudování terasy, beton je velmi tradiční, ale univerzální volbou. Je hladký, čistý, může být obsazení a tvaruje do křivočarých nebo geometrických tvarů, a, s přidáním barevných odstínů, se může stát něco jiného než klasické světle šedé.

Mezi další výhody: nabízí trvalost, životnost, a je poměrně levná, ještě víc, takže pokud jste to sami, pokud víte, co děláte, a jsou více než schopný plnění úkolu. Pro začátek do-it-kutilové, že to není snadná práce, ani je to jedna osoba práce. Pokud si nejste jisti, co můžete řešit terasu projekt konkrétní sami, najmout dodavatele.

Nemůžete jít s nalévání jednoduché betonové desky špatně, ale pokud chcete přidat textury nebo vzor, ​​může být určité postupy aplikovat v průběhu procesu vytvrzování. Jedním z nejjednodušších způsobů, jak přidat texturu je aplikovat tuhý koště přes sušení betonu, jednou v každém směru, což dá povrch nějaké „zub“ a udržet ji od stávat kluzké mokré.

Snadná dlaždice

Betonové dlaždice jsou k dispozici v různých tvarů, velikostí, barev a textur, a mohou být umístěny v horní části lože naplněné pískem. Pokud jste strach představa plevele nebo planě rostoucích rostlin rostoucích mezi prostory, dlaždice lze sraz společně pro hladký, neporušeného povrchu. Pokud se rozhodnete pro tradičnější metody ponechání mezery mezi dlaždicemi (to znamená, že si koupím méně dlaždic), mohou být naplněny štěrkem, oblázky, nebo těsný, nízko rostoucí pokrytí půdy.

Pojďme se podívat na některé ohromující a různorodých venkovní terasy z betonu.

Indian Canyons

Krásná Beton Patio Nápady a designy

Betonové terasy vládnout v Palm Springs, zvláště když slunce zapadne za vrcholky San Jacinto. Je to poušť obec s malým srážek, hodně slunce a horka, a dvory s více než hardscape softscape. Rostliny, které dělat se daří v této atmosféře patří ve vodě moudré, sukulenty a kaktusy.

Polovině století Moderní dům ve městě Palm Springs’ Indian Canyons, navržená architekty William Krisel a Stan Sackley, dostávali aktualizace od Monty Collins interiérového designu, aby byl do 21. století. Tato terasa je k dispozici klasický koště, zametl povrch. Bílý plechový patio set je Richard Schultzova Topiary kolekce pro Knoll a je k dispozici v dalších barvách.

Water-Wise design

Water-Wise design

Barvy a materiály použité uvnitř jsou pokračování vně připojit prostory tohoto domova Arizona. Navržený Coffman Studio, yard vybaven kyselina-cíl betonové terasy a dlaždic, zrezivělé kovové ohniště, tučné žluté a aqua stěny, rustikovaný ocelové sázecí, okrasných trav, sukulenty a kryt pro filtrované stínu.

To je Simon odpočinku na syntetickém trávníku.

polovině století Roots

 polovině století Roots

Nový dům s polovině století Moderní vliv sedí na Los Angeles kopce, kde byla postavena v historické Lloyd Wright (syn Frank Lloyd Wright) struktuře a později se stěhoval do Colburn School. velká rezidence navržen a zkonstruován Bonura budovy, zahrnuje geometrický bazén a betonovou terasu s čistými, vodorovné čáry.

Nalil do Place

Výškové Architekti navrhli domácí, terasu a krajinu v tomto okouzlujícím moderním domě v Healdsburg, Kalifornie. Tyto betonové desky byly nality na místě a promýván v kyselém roztoku. Tyto pruhy zelených porostů jsou Elfin tymián, který rychle roste, zůstává kompaktní a je možno chodit. Na terase je sestaven s bílou, šedou a černou štěrkem.

Že plynulý přechod

Bezproblémový přechod patio

Koncept poloviny 20. století navrhnout hladký přechod z vnitřního do venkovního prostoru je ten, který trvá a vždycky vypadá moderní. Design dává největší smysl s jednopatrové domy, což obyvatelé odejít z otevřených posuvných skleněných nebo francouzské dveře a do dvora s malým úsilím a přesunout tam a zpět s lehkostí. Pro hladký, na úrovni přechodu, nic nepřekoná betonu, a to zejména v případě, že materiál a barva uvnitř i venku jsou stejné nebo alespoň se zdají být.

Tento dům Seattle postavený v roce 1950 byl přestavěn Lane Williams architektů, a má dvě velké posuvné dveře, které se otevírají doupě a jídelen na terase stejné úrovni.

Palm Springs Patio

Palm Springs Patio

Špatná 1980 přetvořit z Alexandra domova v Palm Springs se odloupne od H3K Design-Rekonstrukce odhalit své polovině století Moderní kořeny. Převážně betonový dvorek zahrnuje ohniště, které je v jedné rovině s vozovkou, protože je to často nepoužívá funkce. Na nulové úrovni, bar nebo navíc jídelní stůl může být umístěn nad jámou na párty s vypálit, samozřejmě.

pěkné Pads

Kyselinou promytého přírodní šedé lité na místě konkrétní podložky

Kyselinou promytého přírodní šedá nalije na místě betonové podložky jsou interplanted se směsí tymián, Scotch, a z irského mechu pozemní kryty. Navržený Falling Waters šířku, na nádvoří, ve městě San Diego Kensington, nabízí IPE vestavěný sezení, architektonických plantážníci, a ohniště s board-form úpravou.

Northwest Moderní

Northwest Moderní patio

S tmavými architektonické prvky, jako jsou střechy zinku, ocelové sloupky, venkovní krb obložen Choctaw pískovce, černé oblázkové úpravou na bazén plochy a černé žuly na okrajích dolů k čáře ponoru, čisté, světle zbarvené terase dávalo smysl WA Architekti design. The Berkeley-založil firmu Beton s bílým portlandského cementu pro tuto zakázku navržený terase v Saratoga, Kalifornie.

barevný beton

Barevný beton patio

Volné barevné desky z betonu, které se podobají velké kvádr dlažby jsou odděleny štěrkových kanály v tomto zahradním návrhu Stout Build-Design. Nachází se v Playa Del Rey, Kalifornie, design je k dispozici sucho-tolerantní terénní úpravy, vestavěný ohniště s posezením a vestavěný grilování.

S ozvěnou Tvary

S ozvěnou Tvary

Geometrické tvary tohoto zrekonstruovaném domě se opakují v betonové terase a bazénu surround, který také spojuje interiéru s přírodou. Projektová skupina, která zahrnovala Key obytný, bazén prostředí, Jason Osterberger designy a Randy Angell vzory, venkovní prostor obsahuje lineární krb a ohniště, které se táhne do architektonického fontány.

Mod Patio a Wall

Mod Patio a Wall

Nic jiného, ​​než rovný, hladký beton patio vypadat zaneprázdněný a soutěžit s dalšími zajímavými prvky tohoto dvora, jako jsou améby / Swiss-sýrovou zdi a pestrobarevné zahradním nábytkem. Krajina tohoto pobytu Oregon byl navržen Anita Van Asperdt z LandCurrent a směsí moderních detailů okolní stráně.

Plovoucí dlaždice štěrkem

Plovoucí dlaždice štěrkem

Rovnoměrně umístěné betonové dlaždice jsou potopeny do lože štěrkem pro směs textur. Betonové dlaždice lze zakoupit nebo lité na místě a také v nejrůznějších tvarů a velikostí.

Small-Space Solution

 Small-Space Solution

Vzhledem k tomu, townhomes a balkonové domy mají omezenou venkovní prostor, ale má smysl mít venkovní podlahy, který je jednoduchý a snadno se chodit. Dokonce i v malém dvorku, San Francisco-based Bella Vita Zahradní architektura odborně začleněna výsadbu lůžek pro zlaté barel kaktus, soch a jiných sukulentů. Nízká zeď umožňuje výhled na blízké hory.

Z Jižní Afriky

Patio beton byl navržen LevEco Architects Jižní Afriky s víkem vyrobené z IsoPine, který je složený z polystyrenu materiál. Stejně jako mnoho jiných moderních domácnostech, betonová podlaha je na stejné úrovni jako v interiéru, což vytváří plynulý přechod na dvoře.

 

You may also like