Skip to main content

Moderní betonové dlaždič chodník Ideas

Prefabrikovaná nebo Cast in place, tyto dlaždice definovat „moderní“ pro váš domov

Moderní betonové dlaždič chodník Ideas

Je to chodník, který vede k odkladu domech, které jsou prováděny v moderních nebo současných stylů. Každá dlaždice, tzv finišer, je vyrobena z nezdobném betonu, a to buď prefabrikovaný nebo lité na místě. Finišeru je obvykle obdélníkový; Někdy čtverec; zřídka kruhová.

Velkou „tajné“ tohoto stylu: můžete ušetřit spoustu peněz na dlaždic, protože, na rozdíl od přírodního kamene procházky, styl je dosaženo umístěním a kontextu . Jinými slovy, pokud se chystáte na čtvercové dlaždice ze vzhledu, 16″ betonových dlaždic (nebo odrazový můstek, jak se nazývají někdy) bude stačit. Stačí se podívat na západním Seattlu chodník později v této fotogalerii a vy ‚Uvidíme, jak to myslím.

Odrazový můstek přes trávník

Za tímto Na snímku v polovině století moderní domácnosti, jsou dlaždice pokračovat vzhled ploché-and-široký architektury domu. Vypadají jako oni patří tam. Přesto se také podívat odlišné natolik, že víme, že se jedná o přemodeloval domů.

Jedna nevýhoda tohoto přístupu „prozatímní“ je to, že váš trávník řezání více frustrující.

Ultramoderní beton finišer chodník se nachází v dekorativní kámen

Ultramoderní beton finišer chodník se nachází v dekorativní kámen

Dalším konkrétním dlaždič pohled, který vidíte často: čtyři obří obdélníkové betonové desky jsou obklopeny šedým ozdobným skály.

Je to atraktivní vzhled a ten, který pracuje dobře se zdí z betonu, přírodního dřeva bráně a Xeriscaping.

To může být nesnesitelné, aby se všechny tyto dekorační skály bez listí a jiného organického materiálu. Tak, to je nejlepší stanovit tento druh chodníku ve více vyprahlých klimatech.

Zvýšené Pre-Cast Betonová deska ochoz

Betonové dlaždice ne vždy musí být zakotveny v trávě nebo odpočívá ve skále. Někdy finišeru vznáší po té trávy nebo rock, nebo nad písek, špína, půdopokryvná rostlina, oblázky, nebo dokonce jiný betonu.

Tady, barevně tónované prefabrikované betonové dlaždice poskytují zvýšenou chodník k domu.

Rain-Glossy Concrete Front Square Chodník

Rain-Glossy Concrete Front Square Chodník

Jednoduchý, ale efektivní, moderní concrete chodník, postavený profesionály, ale ten, který můžete kopírovat pro vašeho domova: 18-20 čtverečních dlažby odpočívá v posteli krajiny skály. Od Tierra krajiny, LLC, společnost West Seattle, WA systémem, tato konstrukce působí nejen z estetického hlediska, ale funkčně, také, jak těsné distančních prostředků, které nikdo nemá skočit z finišeru do finišeru jako žába. Je to i pro vozíčkáře.

Také se jedná o chodník, který můžete kopírovat buď hladké tváří nebo agregáty čelí 16″ betonové dlaždice nalézt na Home Depot.

Moderní beton Chodník Částečné Grass and rock

Moderní beton Chodník Částečné Grass and rock

Novel, fascinující chodník v zadní části domu v Denveru se rozkročí nad dvěma světy: zelenající se, bujný, organický svět plyše trávníku spolu s ostře, šedá, anorganického světa šířku kamene. Je to překvapivě skvělý způsob, jak vytáhnout tyto dva nesourodé zóny společně. Tento nápad pochází z Mile High terénní úpravy, LLC, Denver, CO se sídlem terénní společnost.

Simple Modern Eichler Beton Montovaný Chodník

Simple Modern Eichler Beton Montovaný Chodník

Tato betonová dlažba chodník je velmi redukovaný dolů a jednoduchá verze všech ostatních chodníků uvedených v tomto článku. To zdobí přední poloviny století moderní Eichler domova a. I když nemohu zjistit, jestli je to skutečně období (asi ne, vzhledem k vynikajícím stavu betonu – žádné praskliny), tento typ chodníku je absolutně věrný své doby.

Tento snímek pochází z Rebecca Gonzalez‘vynikající blog, Mid-století Moderní přetvořit, obsahující domácí walk-průchodek, retro obchod recenze a aktualizace předělat její vlastní poloviny století moderní.

Sucho Resistant Modern Prefa Beton Chodník design

 Sucho Resistant Modern Prefa Beton Chodník design

Rebecca Gonzalez Mid-století Moderní přetvořit udeří znovu, ale tentokrát je to její vlastní dům. Kočka Annie relaxuje na suchu odolné terénní úpravy, které hran prefabrikovanou finišer chodník.

Tento dlaždič-v-kámen vzhled, často doprovázeny sukulenty, je klasický vzhled. Všimněte si také, jak vrávorá Gonzalez dlažeb, aby se zabránilo pevný vzhled.

 

You may also like