Skip to main content

Nádherné Mid-století Moderní domy Nápady design

Proč Mid-Century Homes jsou Enduring Oblíbené

Co dělá autentická, v polovině století moderní domovy po všech těch letech tak neodolatelné? Možná je to proto, že jejich radikálně zjednodušených tvarů. Myslím, elegantní linie nebo organické křivky, často přerušovaný velkými okny, které sjednocené vnitřní prostory se pod širým nebem.

Pohyb konstrukce polovině století, která odstartovala v roce 1940 a zabalené v časných 1960, slaví manželství formy a funkce s minimálním a často skromně navrhl rezidenční architektury a domova. To také bylo období, které éru domácí zábavy, která přetrvává dodnes. Poprvé průměrné majitelé domů začali přizpůsobení jejich životní prostor uvnitř i vně, aby odrážely jejich vkus a životní styl. Možná to oslava sebe doma je důvod, proč v polovině století moderní domy jsou stále architektonický favoritem. Chcete-li získat svou podstatu, a aj následující příklady.

Okouzlující Mid-Century Kabina

 Okouzlující Mid-Century Kabina

Typický polovině století dům je známý pro své jediné zemi a těsně nad zemí designem často přerušované rozměrných oken. Nicméně A-rám domů, jako je tento Kalifornie kabinou vystupoval Glamping Hub, byl stejně populární jako druhé domovy. Tento příbytek má otevřený půdorys, dvě patra s horní bytí loft stylu, a samozřejmě velkými okny. minimální terénní loděnice je zakořeněn v estetické polovině století. Venkovní prostor se chová jako prodloužení obydlí, protože je zasklená fasáda.

Classic Two-Story Mid-Century Modern House

 Classic Two-Story Mid-Century Modern House

Zde je klasická rezidence v polovině století, vestavěný 1951 a nedávno aktualizována architekta, Carib Daniel Martin. Domovském zevnějšek nese několik standardních detailů klasickém stylu. Všimněte si velké seskupení oken, low-pitch sedlovou střechou rovnoběžnou s čelní fasádou se a směs vlečka materiálů, cihel, dřeva a kovu, které všechny add vizuálně přitažlivý vzorů a textur. Interiér nabízí otevřený obývací uspořádání zakončena s vysokými klenutými stropy.

Elegantní a moderní Remodeled Ranch dům

 Elegantní a moderní Remodeled Ranch dům

Profesionální house ploutev James Judge obnovil tento polovině století moderní ranč do své původní, nádherné kráse. Modrá a bílá barva vyťukal cihlovou exteriéru. Elegantní trávník a oblázková yard v kombinaci se stylovým matného oplocení můžete vzít s sebou domova pohotovostní odvolání na novou elegantní úrovni. Poleva na této pověstné košíček je extra velké číslo ulice, aby byl tento příbytek reálném provozu zátkou.

Rozlehlá Mid-Century Modern Ranch dům

 Rozlehlá Mid-Century Modern Ranch dům

Zabudovaný v roce 1962, to v polovině století moderní krásy sdílí Terrie O’Connor realitních kanceláří je rozlehlý ranč překypovat Mad Men odvolání. Prosklených stěn a oken clerestory oba charakteristickými znaky high-end farmáři, zaplaví interiér s přirozeným světlem v průběhu dne. Interiér nabízí otevřený koncept, který, pokud nejste v obraze, se stala věc během modernistického hnutí.

Woodland Home Inspirován polovině století Ski Chalet

Woodland Home Inspirován polovině století Ski Chalet

Zpátky v roce 1950, Scandinavian šik byl stejně široce dostupné, jak je tomu dnes. Tato chata v polovině století spatřen na Glamping Hub, připomíná severské lyžařské chatě. Jeho exteriér má dramatický šikmou střechu a strop vysokými okny. Druhé vezme nádherný venkovní pohled s hlavním vnitřním obytném prostoru. Paluba z cedrového dřeva vyřezává z velmi příjemného venkovního prostoru, který je ideální pro letní stolování nebo kopání zádech s horkou jablečného moštu na podzim.

Mid-Century Ranch dům

 Mid-Century Ranch dům

The Ranch-stylu domu je klasika v polovině století. Malý single patro dům rychle se stal základem v jižní Kalifornii v roce 1940 a pak se rozšířil z východu. Farmáři jako v tomto příkladu z Glamping Hub mají nápadné nízké profily, protože jejich téměř ploché střechy skloněnými a v blízkosti pozemní stavby.

Gorgeous retro předělat

 Gorgeous retro předělat

Zde je další ohromující retro přetvořit James rozhodčím. Cílem tohoto projektu bylo zachovat původní, modernistickou kouzlo příbytku, zatímco přidávání zbrusu nové údaje opravit do té doby. Všimněte si chytré využívání dřevěných lamel panelů. Ti, nachází se přímo v přední části domů, nabízejí stín a soukromí, zatímco latě na střeše zakrýt neatraktivní AC kondenzátoru-důmyslný vpravo? Každý domov by měl mít venkovní osvětlení. Zde globus přívěsek rozjasní čísla popisného v noci zatímco úvěry trochu Don Draper styl.

Mid-Century Dome Home Vyrobeno pro trvale udržitelný život

 Mid-Century Dome Home Vyrobeno pro trvale udržitelný život

Pravděpodobně je dome domov je jedním z nejvíce vizionářských typů poloviny století, obytných staveb. Architekt a vynálezce Buckminster Fuller koncipován tyto vysoce efektivní Adobes pro trvale udržitelný život. Jejich kulovitý tvar dělá většinu z jejich stopy tím, že poskytuje více obyvatelný rozlohou než tradiční domy. Tyto zakřivené domy jsou také energeticky úspornější díky jejich poměr povrchové plochy k objemu.

Tento pitch-perfektní příklad dome domov byl postaven v roce 1953. Jedná se o historický mistrovské daboval Sunflower. To bylo navrhl James Dresser bývalý Frank Lloyd Wright učeň. Jedním z jejích jedinečných exteriérových prvků, je vrcholila, geometrické okna, která umožňují přirozené světlo a zároveň blokuje tvrdé přímé paprsky. Toto video podíly Modern Mode Network nemovitostí více informací o tomto jediná svého druhu domova.

Mid-Century Modern domů se spoustou pohotovostní odvolání

 Mid-Century Modern domů se spoustou pohotovostní odvolání

Cesta před Xeriscaping se stala věc, majitelé domů, kteří žijí v teplém podnebí měl štěrkových pokryté dvorů po celé 50., 60., a 70. let. Tento dům v polovině století přestavěn James rozhodčím obsahuje nový modernistický inspirovaný krajinou vhodnou pro vysušte plochu a parné počasí.

Mid-Century Modern Butterfly Roof

 Mid-Century Modern Butterfly Roof

Motýl střecha, která napodobuje tvar křídla hmyzu, je dalším společným znakem je vidět na některých domech v polovině století, jako byl tento spatřen na Palm Springs Homes. Exteriér rys typicky spárován s vysokými okny, prodloužil výška stropu uvnitř dramatické úrovně. Všimněte si kruhovým objezdem-once základem pro velké majetky se stal žádoucích funkce pro Příměšťáci poloviny století se značnými yardů.

Dům v polovině století Moderní Subdivision

 Dům v polovině století Moderní Subdivision

Existuje mnoho čtvrtí v celé zemi naplněné klasické polovině století domovů, někteří obnoven do své původní kráse.

Arapahoe Acres v městečku Englewood v Coloradu je jedním z příkladů. Výstavba klasických měšťanských sídel vyplnění sousedství začala v roce 1949 a zabalené do roku 1957.

Práce Franka Lloyda Wrighta hluboce inspirovala určen z těchto domů, jako je to například vyfotografována Butterbean. Dům má nízkou přehodil střechu a okna pokryta vpředu, oba charakteristickými znaky bytové architektury v polovině století. Podívejte se blíže na fasády a upozornění, že struktura se skládá z železobetonových bloků a ocelových okenních rámů. Oba stavební materiály byly považovány za veskrze moderní době.

Standardní Mid-Century Modest dům

 Standardní Mid-Century Modest dům

Jakékoli předměstské čtvrti, která je nejméně 75 let má několik skromné ​​poloviny století domy s tradičními vyvrcholila střechou a připojené garáže. Mezi další standardní součástí těchto struktur, které byly obvykle nižší než 1200 čtverečních stop, patří obrázkové okna a dobře krajinářský, a přitom jednoduchý předzahrádku a příjezdové cesty.

Mid-Century dům s plochou střechou

 Mid-Century dům s plochou střechou

Palm Springs je známý pro své nádherné a po polovině století domů-některé z nich s plochými střechami, jak je znázorněno. Je důležité si uvědomit, že domy s zavírače úrovně jsou vhodné pouze pro teplém podnebí. To je proto, že ploché střechy nepodporují odvodnění a komplikují okapové systémy. Obojí může být problém, pokud jde o čtyři sezóny oblastech, které se zabývají listí a sněhu.

You may also like