Skip to main content

Moderní domov exteriéry Vestavěné za současného bydlení

Současná Residences přetékající Modern Style

Současná Residences přetékající Modern Style

Máme rádi tradiční, starší domy, které již bylo řečeno, neexistuje nic jako krásně vyprojektované moderní domov postavený pro současné bydlení. Myslím, čisté linie, velká okna a nádherné exteriéry napálil ven s odolných proti suchu zahradě nebo příjemné vybavení z bazénů na venkovních palubách. Ještě lepší je, objekty, jako jsou tyto přicházejí v široké škále stylů a materiálů, aby vyhovovaly každé chuti. Chcete-li získat podstatu, hle naše oblíbené příklady moderních domácnostech, každý z nich je hvězdné displej současné architektury.

Modern Ranch House With evropské Vibe

Modern Ranch House With evropské Vibe

Tento 4.000 čtverečních stop, moderní ranč styl domů je pravidelným místem setkání pro děti a vnoučata vlastníků, podle Paige Elise interiérů. Bylo to nezbytné, aby dům mít teplý, ale elegantním evropskou atmosféru. Jednou z funkcí zaškrtnutím tohoto pole je skleněná přední vchod do. To je příbytek více přivítat tím, že trochu venku dovnitř. Kamenné stěny jsou staré svět touch, který zvyšuje pohotovostní odvolání a zároveň poskytuje ty uvnitř domu s soukromí. Žádný domov je kompletní bez krásné krajiny. Zde odolávající suchu, sukulenty a keře pocházející z regionu zelené věci.

Energy-Efficient Modern River Home

Nejlepší moderní domy jsou napálil ven s energeticky úspornými funkcemi, jako je tento nádherný příklad Stephen B. Jacobs Group. Toto elegantní sídlo se nachází v blízkosti řeky Connecticut a charakter jeho okolí bylo drženo v mysli při výstavbě. Například dům využívá slunečných dnů se svými hlavními fasády pokryté expanzivních okny na jih a západ. Vnější stěny jsou také silně izolovány na podporu Domova energetickou účinnost. A konečně, jaký je smysl vlastního bydlení, pokud nechcete, aby co nejvíce ze svého venkovního prostoru? Zde je bazén je zahrnut pro rozmyšlenou, a horní paluba off ložnice nabízí hvězdné výhledem na řeku.

Custom Modern Home Vytvořeno pro každodenní život

Zde je moderní australský příbytek podle vlastních stylizované domovy. Značnému okna umožňují sluneční osvětlit každý čtvereční palec prostorů vnitra v průběhu dne. Jeho skillion střecha, která se svažuje směrem dozadu, je klasický příklad současné architektury. Průčelí kombinuje mashup exteriérů textur, včetně zdiva a vlečky. Klaníme dřevo dýha přední dveře, které zrcadla schodiště zobrazené oknem ve druhém patře. Poznámka: minimální terénní přerušovaný opěrné zdi z přírodního kamene. Doplňuje domov je čisté linie a průmyslové inspirovaný exteriér.

Moderní beton Beachfront Villa byl postaven pro Záplavy

Architekti mohou získat mocné kreativní betonem. Tento moderní přímořské vila sdílí Glamping Hub je pitch-perfektní příklad. Protože struktura je tak blízko u moře, byl postaven z betonu a dalších materiálů, které vystupují až k záplavám. Expanzivní oken a rozkošný Druhá úroveň paluby poskytuje nádherný výhled na vodu.

Moderní domy postavené pro strany

Mnoho moderních domů jsou podnikání v přední a strany v zádech, jako je tento například vlastních stylizované domovy. Všechna zadních oken mají volný výhled na velký bazén. Dokonce i sklo oplocení funkce je transparentní. Vnější osvětlení posiluje venkovní požitek bez ničí atmosféru.

Modern Home Made of Fair tvářemi Beton

Jeden z laskavého domova Gottesman architektura ukazuje, jak krásné minimalismus může být v bytovém designu s jeho použitím reálné tváří betonu. Všimněte si, jak je dům maximálně využívá minimálního sklonu Děj je. Polovina z nemovitosti slouží jako zahrada, jak je uvedeno na přední straně, zatímco druhá polovina je znázorněno na pravé straně je vyhrazen pro 65-noha-dlouhý plavecký bazén.

Tiny Modern Home Ideální pro venkovní požívání

Domky naložené moderní vybavení může být náš oblíbený druh moderních domácnostech. Proměnit své oči k tomuto neodolatelné malé útočiště spatřen na Glamping Hub. Wee rustikální inspirovaný sídlo je na jednom s přírodou. Poznámka jak to se spojí se svými díky okolí s prostornou střešní terasou s vestavěným LED světly a velkými prosklenými posuvnými dveřmi, které převádějí do interiéru, aby pod širým nebem místnost.

Starší Home proměnil v moderní obydlí

Starší domy mohou být přestavěn do obyvatelný moderních bytů, jako je tento bývalý saltbox stylu příbytku. Dobové domy, jako jsou tyto, jsou známé pro své šikmé střechy a dřevěných rámů. Tým Joshua Zinder architektury a designu stále některé nostalgické prvky exteriéru, jako například v Předsazený inspirovaný vlečky, který se podobá dřevěných prken. Nová skillion střecha vypadá nejen moderní, ale také vytvoří více využitelný vnitřní prostor. Podšívka stěny s okny je další moderní funkce. Všimněte si umístění oken v prvním patře; oni maximalizovat přirozené světlo bez propadnutí soukromí.

Classic Šindelová-Style Home s moderním twist

Příznivci tradičních domácích konstrukcí ocení moderní twist na klasické šindelové stylu pobřežního bytě sdíleném Betsy Wentz, majitel Studio B interiérového designu. Nad vchodu jsou okna, které se klenou dvě patra, osvětlovací předsíň a schodiště vnitra. Se dobře podívat na detekční-in verandy a uvidíte více špaletová okna v prvním patře.

Stylové a moderní Rekreační dům

Nejlepší víkendové domy měli cítit jako pozvat zákoutí, stejně jako moderní například Justin Krzyston na Stonehurst designu a výroby. Podlahy až po strop oken zobrazených na levé straně a zadní domova otevřít interiér se pod širým nebem. Dva venkovní paluby a svěží terénní úpravy skutečně vytvořit mimořádnou prostředí ideální pro relaxaci. Venkovní osvětlení je nezbytné pro každou moderní obytné krajiny. Tady, strategicky umístěné LED světla poskytují vodicí záři na chodníku a palubách.

Aktualizováno Mid-Century Modern Home

éry v polovině století udával tón pro moderního designu domova. Takže bychom líný kdybychom nezahrnoval hvězdný příklad z kultovní období. Tento Palm Springs domov byl nedávno aktualizován pan James rozhodčím tak, aby odrážely současné chutě. Za prvé, prádelna, která se nachází venku, byl přesunut dovnitř. Dále yard prostor byl rozšířen na venkovní bydlení s plynovým ohniště. Pak hradlování vlastnost s moderním lamel dřeva bráně a matné okna vyťukal pohotovostní odvolání.

Modest Modern Home Vytvořeno pro život na venkově

Skromné ​​byty mohou mít také moderní atmosféru. Tento moderní venkovský dům od vycházejícího slunce stavba energeticky účinných stěny s pěnovou izolací. Rohový paluby a terasa mimo ložnici maximalizuje venkovní vyžití. Oba se skládají z odolné proti povětrnostním vlivům cedrových míst s odolným živočišné oplocení.

Současná architektura pro moderní ranči

Rostliny a stromy, které pracují s dobrými vzhled moderní domácnosti je zásadní složkou pro podporu domácí zábavy. FormLA Krajinné vytvořil tento smysluplný krajině plné rostlin, které se daří v oblasti specifického tento moderní ranč domu.

You may also like