Skip to main content

Living Rooms Design Idejas grāmatu mīļotājiem

Neskatoties uz dzīvo šajā digitālajā laikmetā e-lasītājiem, nekas nav salīdzināms ar vecuma veco pieredzi thumbing caur faktisko lapas, fascinējoši iepazinušies smaržu papīru un tinti. Mājas bibliotēkas un lasīšanas nooks joprojām tur savu popularitāti, jo, kā cilvēki, mēs vienkārši patīk būt starp šiem papīra bankām zināšanu, piedzīvojumu un romantika.

Liels mājas bibliotēka aptver vairākas sienas var justies kā liels ķēriens ap tās iedzīvotājam, un var turēt kalpošanas lasījuma, kas ļauj īpašniekam ienirt pagātnē kabatās informācijas; izpausme viņu mācību un izpēti. Tātad, pieņemsim izpētīt dažādu stilu dzīvojamām istabām grāmatu mīļotājiem …

Living Rooms Design Idejas grāmatu mīļotājiem

Lieliska vieta, lai uzstādītu īpaši stiprs bibliotēka atvērta plānojuma dzīvojamā platība tagad ir ap kāpnēm. Pieaug protektori nodrošina perfektu kāpt uz augšu no koka zināšanu, ļaujot apstājas pie katra plaukta pa ceļu. Ja jūsu kāpņu mājās ir vairāk tradicionālās šķirnes, un telpa ir piemaksa, tad jūs joprojām varētu izmantot neizmantoto telpu zem tā par savu grāmatu kolekciju. Izsmalcinātais Eames lieti saplākšņa krēslu spēlē lomu akcentu krēsli šeit.

Mūsu dzīvojamās istabas ir gatavi relaksācijas vieta, kur atpūtas telpā ar labu grāmatu beigās garas dienas, vai pa slinks weekend. Pārvietojot dīvānu tikai nedaudz prom no sienas, kas virzienā uz centru no istabas, plaša telpa var tikt radīts uzstādīšanai kopumu grāmatplauktos aiz tā. Šaura grāmatu plauktu neradīs milzīgu atņemot platību no istabas. Jūs var mīkstināt izskatu ar izvietojumu dažiem dekoratīviem lapu iekštelpu telpaugi apzīmē pievienotā interesi un atšķiras augstumu.

Grāmatplauktā var pat tikt būvētas savu ekskluzīvs dizains ar speciālistu. Jūs varētu izveidot surround, kur pakārt jūsu televizoru, kad esat pabeidzis ar jūsu lasījumā. Neaizmirstiet instalēt bibliotekārus kāpnēm tiem augstu plankumi uz jūsu komplektu unikālu sienas plauktiem too.

Šie trīs mākslas izdrukas, uzstādīti priekšā grāmatu plaukts, plīsumi banka grāmatu un radīt dziļumu uz displeja. Mēģiniet karājas savu kolekciju mākslas izdrukas uz ārējām malām, plauktiem jaunu izskatu. Šī iespēja ļauj arī jums baudīt savu galeriju, neapdraudot uzglabāšanas telpu, kā jūs joprojām varat māja daudzas no savām grāmatām aiz mīļoto mākslas.

Daudzi cilvēki, iespējams, domā, ka viņi vienkārši nav vietas savā viesistabā lielu mājas bibliotēkā, bet mēģināt, ņemot vērā katru pieejamo telpu. Paskaties vertikāli un neaizmirstiet, ka šaurās atšķirības starp lietām, piemēram, logiem, var sniegt plašu grāmatu krātuvē.

Ekskluzīvs skapis var būt iebūvēts tieši karnīzes, liela iespēja, ja jūs dzīvo zem slīpiem griestiem. Stratēģiski novietoti galda lampas rada dažādus klipus lasījumam.

Ja jums nav rezerves naudu par ekskluzīvs grāmatu plaukts, tad ir daudzas lielas peldoša vai brīvi stāvošā iespējas, piemēram, šiem IKEA tie adorning skandināvu dzīvojamās istabas.

Ja jums ir mazliet cieto DIY zināšanas jūs pat varētu uzstādīt savu, lai ietilptu neizmantoto neērts telpu jūsu mājās.

Tas stiprs grāmatu skapis dod lielu dziļumu, interesi un siltumu uz ilgu gaiša telpa. Grāmatas izveidot skaistu funkciju sienas, tāpat kā rakstaina fona vai koka paneļiem varētu darīt, bet arī ar papildu ieguvums ir noderīga.

Grāmatplauktā var arī izveidot ērtu un pievilcīgu peldošs sadalošā siena uz sadaļu augšu īpaši garš istabas, zonējums vienu zonu no nākamo.

Šajā dzīvojamā istaba bibliotēkā mēs redzam artefaktus un iemūžiniet piemiņas peppering plauktā izjaukt jūru grāmatu.

Tumša pelēka plauktu sistēma rada izsmalcinātu izskatu.

Clever LED apgaismojums var pārveidot izskatu jūsu bibliotēkas plauktu vienošanos.

Jūs varētu izlasīt tikai savus dekoratīvus priekšmetus no savas mājas bibliotēkas sienas. Šis displejs ir gaumīga kombinācija stikla carafes, sarežģīts vāzes un ģeometriskas skulptūras.

You may also like