Skip to main content

Neliela viesistaba Idejas padarīt Lielākā daļa no Jūsu Space

Daudzi mazie dzīvojamā istaba idejas grozās ap tricking acs uz padarot platība šķiet plašākas. Šādas stratēģijas var pārveidot platība, kas jūtas krampjos un claustrophobic vienā, kas jūtas mājīgi un estētiski. Rotā tādā veidā, lai maksimāli gaismu un telpu, un pievērst uzmanību tam, kā jūs izmantojat krāsu, apjomu un svaru. To var izdarīt diezgan atšķirība.

Tas ir interesanti izmēģināt jaunas lietas. Dažreiz tradicionālās idejas par viesistabas dekori nav labākais risinājums nelielu atstarpi. Tā vietā, izmantojot žalūzijas logu ārstēšanu, izmantojiet garš, plūstošs drapērijas jo tie pievērstu uzmanību vertikālo telpu, tādējādi paplašinot platību telpā.

Jūsu dzīvojamā istaba, neatkarīgi no to lieluma, vajadzētu būt iespējai darboties kā telpu atpūtai un izklaides. Šeit ir daži no mūsu iecienītākajiem veidiem, kā padarīt to vizuāli plašāku.

Rotā ar Spoguļi

Dizaineri bieži ievieto spoguļi stratēģiski nelielās vietās, lai viņiem justies lielāks. Viens no visbiežāk neliela viesistaba idejas ir pakārt liels spogulis centrālā vietā, lai izveidotu koordinācijas centru. Lai atspoguļotu gaismu un pievienot jauku gaisotni, ielieciet to aiz gaismas avots, piemēram, sveču vai griestu lampa. Ja iespējams, novietojiet spoguli pāri no sava loga, lai tas atspoguļo viedokli un sniegt ilūziju par citu logu.

Zīmēt acu augšu

Numurā ir vertikāla dimensija, kā arī horizontālo vienu. Ja jūsu dzīvojamā istaba ir augsti griesti, lai lielākā daļa no papildu telpu dekorēšanai to tādā veidā, kas piesaista acis uz augšu. Grīdas līdz griestiem aizkari ir stilīgs veids, kā sasniegt šo mērķi.

Vēl viena ideja ir, lai aizpildītu vertikālo telpu ar zvērnīca mazu un vidēja izmēra mākslas darbiem. Šī metode padarīs telpu justies lielāks, nekā tas patiesībā ir, jo tā aicina acis klīst ārpus acu līmeņa horizontālo telpu, kas var justies norobežotā.

Izmantot neitrālas krāsas Small Living Room

Viens no populārākajiem neliela viesistaba idejām ir izmantot neitrālas krāsas uz sienām, grīdas, griestu un mēbeļu apdari. Palete izplūdes baltumus vai beiges būs paplašināt telpu, izliekoties virzīt atpakaļ sienām. Soft nokrāsas mēdz apgaismotu istabu, atspoguļojot gaismu. Papildus paplašināšanu platību, neitrāla palete piešķir tūlītēju izsmalcinātību un rada nomierinošu vidi.

Izvēlieties mēbeles ar Viegla Izskats

Kad jūs veikals par mēbelēm, apsvērt tās vizuālo svaru. Šis jēdziens attiecas, pastāvot smaguma objekta pamatojoties uz lielumu, krāsu un dizainu. Pick gabalus, kas ir viegls izskatu, jo smagāki tie šķitīs savilkt atstarpi.

Izvēlēties blāvu krāsu nekā tumšākas tiem, un izvēlieties gabali, kas ir kājas, izvairoties tiem, kas ir boxy. Stikla kafijas vai gala galdiņi aizņems mazāk vizuālo telpu nekā koka tiem, jo ​​jūs varat redzēt caur tiem. Jebkura mēbeles, kas neaizsprosto viedokli būs platība, šķiet vairāk atvērts.

Izvēlieties Maza mēroga mēbeļu

Saraksts neliela viesistaba idejām nebūtu pilnīga bez ieteikumu, lai atlasītu mēbeles, kas nebūs pārspēt telpā vai, šķiet, dominē telpu. Dīvāns ar plānas ieroču un cieši mīkstās atpakaļ ir vēlams, lai viens ar būtiskām ieroču un multi-spilvena atpakaļ.

Ja telpa ir saspringts, jūs varētu iztikt bez dīvāna pilnīgi, vai nu izvēloties loveseat vai izvēlas novietot četrus krēslus ap kafijas galda. Kad picking krēsli, apsveriet neapbruņots tiem, jo ​​tie aizņem mazāk vietas, nekā modelim ar rokām.

You may also like