Skip to main content

Pro Padomi Izvēloties Artwork Jūsu Home

 Pro Padomi Izvēloties Artwork Jūsu Home

Viens no visbiežāk uzdotajiem jautājumiem dizaineri saņemt ir: “Kā es varu izvēlēties pareizo mākslas darbu?”. Ir dažas vadlīnijas, lai nodrošinātu, ka jūs izvēlēties pareizo gabals par konkrētu vietu. Mākslas darbs ir tas, kas palīdz noteikt personību homeowner un to vietu. Tas ir noderīgi saistīt atsevišķus gabalus kopā un radīt rakstura mājās. Labākā lieta par mākslu, ir, ka tas ir ieguldījums, jūs varat ņemt līdzi, kā jūs pārvietot, un var pat pieaugt vērtība laika gaitā. Tas arī nav nepieciešams, lai jūs izņemt otro hipotēku; Jūs varat tērēt tik maz vai tik daudz, cik vēlaties.

Par virtuvē

Viens no visbiežāk aizmirst numurus ziņā mākslas darbu ir virtuve. Virtuves bieži tiek saukta par “sirds mājās”, un daudzos gadījumos, visbiežāk lietotā telpā mājā. Nav šaubu, māksla ir jāintegrē šeit. Countertops vai telpas virs skapji ir ideāli mājas par mākslu. Lai saglabātu mākslu detaļas, liesās pret mazākos gabalos, kas papildina, nevis apbērt, vietu. Mums ir tendence iet ar funny vai vairākām sociālajām izdrukām, kas padara mūs smaids, un padarīt rītos vieglāk!

Guļamistaba

Guļamistaba ir patvērums, vieta atpūtai un mākslas jāatspoguļo tā. Labākais sienas par mākslas guļamistabā ir tieši virs gultas vai sienas pretī gultas. Liela mēroga gabali ir labākais un būtu karājās acu līmenī. Meklējiet abstrakti gabalos ar nomierinošas krāsas vai toņus. Ja Jums ir par fotogrāfiju, ainavas vai desaturated fotogrāfiju strādā vislabāk. Uzglabāt rāmjus minimāls – galerija rāmja vai audekli strādā liels, kā labi. Lūk, mēs vēlamies, lai koncentrētos uz pašu mākslas gabalu, un ne tik daudz tās kuģi.

Par biroju

Vai jūs strādājat mājās vai birojā, māksla ir lielisks veids, lai personalizētu savu vietu un uzturēt jūs iedvesmoja. Mūsu mīļākie veids, kā to izdarīt, ir, izveidojot rotējošu galeriju. Lai sāktu, jums ir nepieciešams ilgs peldošs dzega plaukts uzstādīta vēlams virs darbvietā vai tuvu tai. Skaistumu ir, ka tas ir vienīgais, ko jums būs pakārt! Nākamais ir jautri daļa, jūs varat izvēlēties no sortimentu mākslas darbu, kas iedvesmo jūs. Iedomāties garastāvoklis valdes veidu, pozitīvu attēlus vai darbos mākslinieki, kas iedvesmo jums ir labas vietas, lai sāktu. Jūs vēlaties iekļaut dažādu izmēru, kā arī, liels un mazs, tāpēc iespējas ir bezgalīgas. Jūs varat tos visus līdzīgos kadru minimālisma izskatu vai visus dažādos rāmjos, lai pievienotu kādu raksturu. Šos gabalus var pagriezt vai atjaunināt kad jums garlaikoties, nav nepieciešami naglas.

Par vannas

Vannas istaba ir vēl viens numurs, kas bieži vien tiek atstātas novārtā ar mākslu. Mākslas darbs izvēlaties vajadzētu doties ar VIBE vannas istabā. Piemēram, ja tas ir pulveris istabas galvenajā līmenī, jums vajadzētu pieturēties pie vairāk jautrības un spilgti gabaliem. Ja tas ir meistars vanna, iet ar vairāk rāms vai nomierinoša gabaliem. Vannas māksla izskatās lieliski pāros, mēs gribētu, lai izvēlētos kopumu divi nu kaudzē vai sānu pie sāna. Tie var būt divi no tiem pašiem abstrakti gabali ar vienu Pagriezts uz sāniem, vai diviem dažādiem gabaliem, kas iet ar to pašu tēmu. Solid vietas šiem gabaliem būtu pa tualeti, nekā vannā (ja jūs paveicies, lai tāds ir), vai arī pa dvieli / apmetņa āķiem.

Par Living Room

Visvairāk jautru istaba izrotāt ar mākslu, un lielākā daļa reizes, visvairāk iebiedējot ir dzīvojamā istaba. Lielākā daļa no mums jūtas lielu spiedienu šeit, jo tas ir telpa lielākā daļa no jūsu viesi būs redzēt un pavadīt laiku. Izvēloties tiesības gabals ir elementāra ir provocējot sarunu un nosakot justies vai VIBE telpā. Jūs varat izvēlēties vienu liela mēroga gabalu vai lielu galerijas sienas. Dažreiz jums ir nepieciešams domāt ārpus rāmja. Māksla nav jābūt gabals drukāt vai audekla, reizēm tas var izpausties citādi. Vai tā ir liela mēroga reprodukcija amerikāņu karogu vai Stag ragiem, neaprobežoties tikai 2D attēlu, un jūs atradīsiet unikālu gabals, kas vislabāk atspoguļo jums.

You may also like