Skip to main content

Väike elutuba Ideed Tee Enamik oma ruumi

Paljud väike elutuba ideid toetuvad petab silma arvesse tegemise valdkonnas tunduvad avaramad. Sellised strateegiad võivad muuta ala, mis tunneb kitsad ja klaustrofoobiline ühte, et tunneb hubane ja esteetiliselt meeldiv. Kaunista viisil, mis maksimeerib valguse ja ruumi ning pöörata tähelepanu sellele, kuidas te kasutate värvi, ulatuse ja kaal. Seda saab teha üsna erinev.

On huvitav, et proovida uusi asju. Mõnikord traditsiooniline ideid elutuba decor ei ole parim lahendus väikese ruumi. Selle asemel rulood aknakaunistusi kasutage pikk voolav linad, sest nad tähelepanu rõhttühiku, laiendades sellega tuba.

Elutoas, sõltumata suurusest, peaks olema võimeline toimima ruumi lõõgastuda ja lõbus. Siin on mõned meie lemmik viise, kuidas teha see tunne avaram.

Kaunista Peeglid

Disainerid sageli paigutada peeglid strateegiliselt väikestes kohtades, et nad tunnevad suuremat. Üks levinumaid väike elutuba ideid on riputada suur peegel keskses asukohas luua keskpunktiks. Peegeldavad valgust ja lisage kena õhkkond, pane see maha valgusallikas nagu küünal või laelamp. Kui võimalik, asetage peegel kogu oma akna nii et see kajastaks seisukohast ja annab illusiooni teises aknas.

Joonistage Eye Upward

Ruum on vertikaalne mõõde samuti rõhtpositsioonist. Kui elutoas on suur lagi, kõige paremini lisaruumi kaunistavad seda viisil, mis juhib silma ülespoole. Põrandast laeni kardinad on stiilne viis selle eesmärgi saavutamiseks.

Teine idee on täita vertikaalne ruum loomaaed väike keskmise suurusega kunsti. Seda tehnikat saab teha ruumi tunne suurem kui ta tegelikult on, sest see kutsub silma hulkuma kaugemale silmade kõrgusel horisontaalset ruumi, mis võivad tunda piirduda.

Kasutage neutraalsed värvid jaoks väike elutuba

Üks populaarsemaid väike elutuba ideid on kasutada neutraalset värvi seinad, põrand, lagi ja mööbel polster. Palett off-valged või beezid laiendab ruumi, paistes tagurdamise seinad. Pehme toonid ka kipuvad valgustamiseks tuba kajastades valgust. Lisaks laienevas ala, neutraalne palett annab vahetu keerukuse ja loob rahustava keskkond.

Vali Mööbel koos Kerge Välimus

Kui sa poest mööbel, kaaluge oma visuaalse kaalu. See kontseptsioon viitab tajutav raskustunne objekti põhineb suuruse, värvi ja disaini. Noppida tükki, millel on kerge välimus, raskematest tunduvad pitsitama ruumi.

Valida kahvatu värvid üle tumedamaks need ja valige tükki, millel on jalad, vältides samas need, mis on boxy. Klaas kohvi või lõpus tabelid võtavad vähem visuaalne ruumi kui puust need, sest sa näed nende kaudu. Iga sisustus, mis ei takista vaateid teeb ala tundub avatum.

Valige väikesemahuline Mööbel

Nimekirja väike elutuba ideid ei oleks täielik ilma soovitust valida mööbli, mis ei võitma toas või tunduvad domineerivad ruumi. Diivan õhuke relvade ja tihedalt polsterdatud tagasi eelistada üks olulisi relvade ja multi-padi tagasi.

Kui ruumi vähe, siis võiks teha ilma diivanil täiesti kas valides loveseat või soov asendisse neli tooli ümber kohvilaud. Kui picking out toolid, kaaluge relvitu ones, sest nad võtavad vähem ruumi kui mudel relvi.

You may also like