Skip to main content

10 Creative Ideed Söögituba müürid

Meie söökla seinad on üks ruumi meie kodu, mis annab meile loominguline litsentsi midagi täiesti ootamatu. Isegi small söögisaali saavad hakkama mustriline tapeet ja tume seina värvi. Jah, söögituba on jagada pere ja külalised, kuid kõige sagedamini see tühjana. Hea uudis on see, et kuna teie söögituba ei kasutata 24/7, võite olla loovam värvi ja kujundusest. Me armastame idee teha meie söögisaali koht, kus me tahame rohkem aega. Siin on 10 meie lemmik ideid luua oma unistuste söögituba loominguline seina inspiratsiooni:

1. Soojenda oma söögituba taastatud puit

See on väljakutse soojendada avatud söögituba või tuua iseloomu tavaline tuba. Taastatud puidust aktsendid asuvad trend just nüüd ja asetada keskele avatud söögituba koos värvi ja tekstuuri. Sest tavaline söögituba, puidust aktsent seina lisab hädavajalikku arhitektuuri element.

2. Metallkiudusid tapeet lisab glam neutraalsele söökla

Kui soovite, et hoida oma söögituba otsivad neutraalne, tekstuuri ja mustriga on saladus, et hoida seda huvitav. Metallic print tapeet kaasaegses ja graafiline mustrid tuua valgust tuppa ja rõhutada oma valgustusseadmete. Isegi kõige neutraalne või minimalistliku ruumi kasu kumama metallik aktsendid, nii kaua kui hoida oma värvipalett lihtne.

3. Tõstke arhitektuursed detailid värviga

Söögituba sisseehitatud ins annab teile võimaluse lisada päris aktsent värvid ilma maali tahes seinad. Nr sisseehitatud kapid? Pole probleemi! Hiina kapid, Saidi ja isegi raamatukapid saab kohandada värvi. Sa tahad valida aktsentvärv mis hüppab alates korpused tõesti näita seda välja. Puista oma aktsentvärv ruumis ringi laua linad ja graafika professionaalselt kujundatud stiil.

4. Lisa värvi oma söögituba seinu linad

See ei ole alati võimalik maalida oma söögituba seinad. Kas olete rentnik või sa lihtsalt ei ole aega, et lahendada värvi projekti eesriiete teile anda värvi, mida vajate. Prindi või mustriline eesriiete saab lisada palju värvi oma söögituba, mis annab teile palju aktsent värvid oma kaunistus palett. Parim nõuanne, kasutades eesriiete kaunistada seina on olla suuremeelne nendega – see tähendab, lisades ekstra komplekti varda täita seina. Kui te soovite kasutada oma söögituba eesriiete keskpunktiks, paigaldada eesriided varras palju laiem kui teie akna ja täitke lisaruumi täiendav linad.

5. Jazz oma vabaaja  d ining tuba triibud

Me armastame triibud, eriti seinale. Bold horisontaalsed triibud teha väike söögituba otsima suurem ja annab illusiooni arhitektuursed detailid. Sa tahad, et hoida oma triibud lihtne mõne värvid, eriti kui teil on väike söögituba. Kunstitöö triibulise söökla näeb paremini, kui see on lihtne ja suur – väike või hõivatud kunsti eksleb seina triipudega.

6. Mix värvid ja mustrid määrata igav söögituba

Ärge häbenege umbes segamise mustrid ja värvid, kui kaunistada oma söökla. Teil on rohkem loominguline võimalusi vähim kasutada toas oma kodus, nii et kartmatu oma valikuid. Kui soovite segada mustrid (nagu triibud ja florals-), kuid ei taha minna üle parda, monokromaatilise värvi palett aitab. Kaunistamine eri tooni sama värvi annab teile peen värvipaleti ja majutamiseks tahes tüüpi mustrid selles värvipalett – parim mõlemast maailmast.

7. realistlik foto pannoo avab väike söögituba

Foto pannoo oma seina saate teha oma söögituba ilme, nagu oleks see läheb igavesti. Rahustav rannas stseen pannoo annab külalistele lõõgastav et nautida õhtusöögi. Unistuste seina seinamaaling aktsent seina, tõmmates värvid oma kaunistus palett. 

8. Ärge kartke julgeid värvi oma söögituba seinad

Me armastame julge värv ja teie söögituba on suurepärane koht näita seda välja. Nagu pulber tuba, oma söökla saavad hakkama oma lemmik värvi lihtsalt. Kui te ei ole valmis pühenduma maali iga seina oma lemmik julge värv, lase arhitektuursed detailid oma söögituba ennast juhtida. Tool rööpad, wainscoting ja seina vormimise annavad kergesti eraldada katkestused seina värvi. Kui teie söögituba ei ole veel seina üksikasjad, mis töötavad kaks toonides seinad, kaaluge vormimise või lihtsalt triip eraldab kaks värvi.

9.   Loo draama oma söögituba lagi

Me teame, et meie söögisaali on neli seina, kuid sa teadsid, et seal on viies seina kaunistamiseks? Teie söögituba lagi on oluline osa teie kaunistus kava. Lühter on sageli keskpunktiks oma söögituba, pannes silmad oma lae. Võite ära, et ekstra seina, lisades aktsentvärv, taastatud puidust või isegi tapeet. Lagi on oma tühjale lõuendile.

10. Bold tapeet + suur aktsentvärv = söökla Rokitähest

Me armastame söögisaali selle “wow faktor.” See on lihtsam kui sa arvad, et luua uimastamist kaasaegne söökla kodus tapeet ja värv. Üks lihtsamaid viise, kuidas luua avalduse oma söögituba seinad on seinavaip graafiline muster. Must, hall ja valge mustrid teile selge palett lisamiseks elavat aktsentvärv. Lihtne värvipaleti võimaldab oma tapeet särada ja oma aktsent värvi toetav roll.

You may also like