Skip to main content

Söögituba Design Ideed – Kuidas Design Väike söögituba

Söögituba Design Ideed - Kuidas Design Väike söögituba

Just sellepärast oma kodus ei ole ruumi täielik ametlik söögituba ei tähenda, et sa ei saa ikka luua suur ruum meelelahutuslik. Töö väike söögituba võib olla raske, kuid natuke planeerimist ja ettevaatust, saate teha peaaegu iga summa square footage töö.

Te ei usu meid? Hoidke kerimine. Tõime teid oma parima vihjeid selle kohta, kuidas kujundada väike söögituba, jätmata talle tunne liiga kitsas. Loe, milliseid ideid töötab kõige paremini oma kodus. Meie abiga saate luua ruumi, mis tunneb võrdselt otstarbeka ja kutsuv.

Määrake ruumi

Esimene samm on luua ruumi on määratleda. Kui teie söögituba on osa teises toas nagu köögis või elutoas, sa lähed tahan teha selgeks, et selles ruumis on oma eesmärk. See aitab teha ruumikasutuse kristallselge, mis on oluline, et iga edukas sisekujunduse projekti.

Nagu kuidas sellega hakkama, seal on paar võimalust jahvatatud ruumi juurde ise. Võiksite lisada rippuva valgusti nagu üks pildil, mis aitab ka tuua rohkem visuaalse huvi ruumi. Alternatiivina võid valida lisada ala vaipa all söögilaud. Kasutades ühte või mõlemat neist meetoditest on sarnane lihvi, mis aitab oma söögituba tunne täielik mõte mitte laud ja toolid, mis olid lihtsalt sätestatud ruumi.

Ole loominguline istmetega

Mõnikord, kui te töötate väikestes kohtades, sa ei pea luksust traditsioonilisele paigutuse. Kuigi tavaline formaalne söögituba sisaldab üldjuhul pika laua vooderdatud kummalgi pool toolid, see ei pea otsima nii. Sul on vabadus saada loominguline istmetega ja leida kokkulepe, mis töötab teie jaoks hästi.

Seda silmas pidades, mõelda väljaspool kasti. Kas teie söögituba ebamugavasse nurgas, mis võiks kasu ümardatud istekoha asemel traditsiooniline ristkülik või ruut? Kas sa kasutad pingid asemel toolid võtavad vähem ruumi üldine? Kui olete tõesti kitsastes, kas sa kasu multifunktsionaalne istekohad, mis kahekordistab nagu ladustamine?

Vali kerge mööbel

Sisekujunduses on oluline kaaluda osa või suhe suuruse vahel kõik objektid ruumis. Kuigi see võib tunduda ebamäärane, see lihtsalt tähendab, et sa peaksid tegema jõupingutusi, et hankida objektid, mis näevad sobiva suurusega ruumi jaoks, mitte tükki, et on tunne, nagu nad on pehmed või uppumist avatud ruum.

Väikestes kohtades, mida soovite, et valgus mööbel, mis tähendab, et see näeb välja valguse poolest visuaalse kaalu. Üldiselt tähendab see, valides mööbel, mis on jalad. On võimalik näha valgust tulevad läbi mööbel, selle asemel, et suletud ja istub tugevalt kohapeal, annab illusiooni, millel on rohkem ruumi.

Hoidke see hubane

Lõpuks pidage meeles, et söögisaalis on intiimne ruumid. Nad ruumid mõeldud inimestele istuda ja rääkida tundide nautides head sööki. Väikesed ruumid olemuselt lisada, et tunnet intiimsust, mistõttu ei ole põhjust mitte omaks seda. Et kõige paremini välja oma väike söögituba, siis tuleb teha jõupingutusi, et muuta see tunne hubane ja mõnus.

Ilmne vastus, kuidas seda teha on, tuues tekstiil. Lisa mõned padjad oma istekoha ja kui sul on võime mõned padjast nagu need eespool näidatud. Lisaks, et õige lisavarustuse võib tuua tunde õdusust ruumi. Mõtle investeerida mõned rahustav seina kunsti või saada kena keskpunkt tabelis, mis võib saada keskpunktiks.

You may also like