Skip to main content

Kuidas valida Perfect Söögituba Vaip

Kui raske saab see tõesti olema valida söögituba vaip ? See on üks esimesi reaktsioone saad homeowners, kes ei ole veel alanud shopping üks. Aga nad varsti aru, et see on tõepoolest palju keerukam kui tundub ja see hõlmab palju enamat kui pelgalt esteetika. Õige söögituba vaip hõlmab õiglase summa planeerimine, mõistmist teie vajadustele, ja muidugi, et raskesti tasakaalu vormi ja funktsiooni, et kõik meist on pärast.

Täna püüame teha see valik palju lihtsamaks ja palju vähem hämmastav, suunates teid õiges suunas mõne targa vaip shopping nõuandeid. Mis pühade tuues ta mõned uskumatu hindu, see on kindlasti õige aeg osta, et stiilne ja praktiline söögituba vaip olete alati tahtnud. Niisiis, miks oodata?

1. Suurus Up söögituba

Sarnaselt puhul valides õige söögilaud või elutuba diivan, see on hea mõte tegelikult suuruse mõõtmiseks oma söökla ja oma olemasolevaid söögilaud enne sirvida paljude vaibad pakkumisi. Vaip peab olema vähemalt 24-28 tolli suurem suurus söögilaud, et mahutada söögilaud toolid samuti. Suurem söögituba rohkem ruumi seinte ja tabeli abil saate valida veelgi suuremat vaipa, mis ületab selle miinimumnõude.

Vahekaugus see just söögitoas koos vaipa

Kes ütleb söögituba vaibad peavad olema puhas ja igav

2. klappides Ambiance

Kui soovite näidata, et armas lehtpuu põrandakate söögituba, lisades samal ajal vaipa, seejärel jättes ruumi vahel vaip ja seinad toas on ideaalne kompromiss. See on ka eelistatud pilk kõige eksklusiivne söögisaali, ja see kindlasti lisab õhkkond seadest. Mõtle stiilis söögituba, kuju oma söögilaud ja olemasolevate sisekujundus toas enne valides stiilis vaip ise. Pea meeles, et seal on mingit kõva ja kiire reegel , mis ütleb, ruudu söögilaud töötab ainult ruudu vaip ja ümarlaua läheb ümmargune üks!

Valge ja sinine vaip täiendab rannas stiilis söögituba täiesti

Tavatu korra söögitoas laseb vaip läbi kumama

3. Easy to Clean

See ei pruugi tunduda oluline väike asi, kui tegelikult osta vaipa, kuid peagi saad aru, et vaipa, mis on lihtsam puhastada kestaksid shinier vaste paksu jutustama, mis nõuab palju hooldust. Sünteetiline, sise-välistingimustes vaip lameda jutustama on ohutu ja vastupidav valik söögituba ruumi palju liiklust, kuid rohkem formaalne söögituba, mis on aeg-ajalt kasutada võiks võõrustada rohkem kõrge hooldus vaipa. Vaibad looduslikest kiududest on ka päris lihtne puhastada, mistõttu on väärt ekstra tainas kulutate tuues ühe koju.

Flat jutustama vaip lisab lihtne muster ja stiil söögituba

Mitmevärvilised vaip juhib tähelepanu koheselt

4. Alusta vaipa!

Kuigi me rääkisime varem umbes shopping vaipa, mis sobib stiili ja värvilahenduse olemasolevate söögituba (või avatud planeeringuga elutuba), vastupidist lahendust neile täiesti redecorating oma söögituba on suurepärane võimalus samuti. Alusta vaipa söögitoas ja lase see, mis ühendavad erinevaid elemente, mis sa lisada säte pärast seda. See kindlasti muudab shopping uue söökla vaipa palju sujuvamat selge nägemus täpselt, mida sa tahad ja mida töötab söögitoas.

Söögituba võtab see värvilahendus ja kii armas vaip

Craftsman stiilis söögituba uhke ala vaipa

5. Muster ja Hues

Rääkige valides uue vaipa ja enamik meist esimene räägime värvi, mustri ja hinnaga. See on õige; rohkem olulisi aspekte nagu suurus, materjal, jutustama ja hooldus alati Backseat ilmne esteetika. See on mõistetav tendents, kuid me taas soovitame esmalt läbida paar esimest olulised sammud enne hüpates värvi ja mustri. Ühevärvilised vaibad ja üle värvitud vaibad on praegu kuum trend, ja nad võimaldavad teil kergesti lisada värvi neutraalne, kaasaegne söökla. Classic Vahemere vaibad Maroko inspireeritud mustrid või kaasaegse meistriteosed abstraktse pildid tulevad järgmisel aastal rida.

Fabulous üle värvitud vaipa geniaalne lilla varastab show siin

Värvikad viis kinnistada eklektiline söögituba

6. piiritlemiseks Style

On olnud palju juhtumeid, kui me rääkisime aeglane kokkukukkumist eksklusiivne söögituba ja moodsaima kodudes tunduvad tahavad vaid juhuslik söögituba, mis asub kõrval köök elutoas. Ilus ja värviline vaip on ideaalne viis määratleda ja piiritleda selles valdkonnas, anda sellele selge identiteedi ja seda ilma suurema renoveerimise, püsipaigaldised või isegi liialdatud kulusid. Samuti saate luua saare eksootilised, erinevad stiili suuremat elamispinda, mis on selgelt kaasaegne.

Vintage segast vaipa söögituba ruumi avatud planeeringuga elutuba

Lihtne viis lisada aktsentvärv söögituba

7. elustiili valiku!

Kui tihti te kasutate söögituba? Kas see näha aktiivsuse ainult pühade ajal, või on see täis sõprade, pere ja külalised peaaegu igal nädalavahetusel? Need, kes kasutavad oma söögituba säästlikult saab valida kohev, hubane ilmega vaip valge või heledam halli tooni või koor. See on hea lähenemine ka kodudes, kus söögituba kasutatakse rohkem nii kontorina või laste kabinett või käsitöö toas. Kui olete shopping vaipa selle väike söögituba, mis läheb kasutada regulaarselt, või kui sa lihtsalt ei saa hoida oma pawed sõbrale kaugusel vaip, odavam ja vastupidav valik on tulevikuplaanid.

Kaasaegse söögituba tilgakese hall ja heleda vaip

Palus Delos vaip üleminekuperioodi söögituba

 

You may also like