Skip to main content

Hämmastavad mustvalged söögituba, mis toimib nende ühevärvilises võlus

Lahutamatu ruumi iga pere õhtusöök, söögituba on oluline – kuid sageli tähelepanuta – osa kodust. Täites ruumi vahel salong ja köök, sageli toimib disain vahendaja, ei vii. Kasutades mustvalge interjööri näpunäidete saab anda oma söögituba esile. Drop avalduse lühter üle keset oma söögilaud, märgistus kohapeal süüa ja naeru. Kujundada ruumi ebatavaliselt kaardus toolid, laua kaasaegses lõpuni. Värvi seinad film noir toonid luua meeleolu kodus keskus meelelahutuslik. Heitke pilk meie top kolmkümmend söögisaali, et pimestada must ja valge.

ümmarguse ripats valguses rohelusele vaas mustvalgelt söökla

Ringi kaubamärkide kohapeal kus pere on koos. See kerge ja valge ruum teeb avalduse lühter, geomeetriline ultra kaasaegsete söögituba toolid ja hüppab elavad rohelised funktsioone.

erinevalt nurga puitpõrand must ja valge söögituba

Tee oma disaini näpunäidete peen, kasutades tekstuuriga materjalid oma söökla. See puhas disain loob diagonaal soonte oma puitpõrand, cubbies oma silikoonist toolid ja toonitud klaasi kollektiivne väljapaneku rippuvad mini ripats tuled.

poleeritud põrand Sifonki kardinad Mustvalge söögituba

Iga valgustus guru teab, et Panton VP6 tuled on äri. Need unikaalsed söögituba ripatsid saab kergesti alakriips värvitoon, ja see must poleeritud puidust põrand, valge šifoonist kardin ja pojeng kamp combo ei ole erand.

raamitud pildid pod toolid Mustvalge söögituba

Monokroomne viimistlus ei pea olema rangelt must ja valge. See tuba on uhke Skandinaavia stiilis toolid süsi ja paljud seepia pildid sobitada veini pudelite ja ripats kööki.

betooni samba rütm valgustus mustvalge söögituba

Pooleldi Ripats väikesed lisab draamat ja kunst toidukordadest. Tee sissepääs oma söögituba klassikaline valge harjatud põrandad, puhas mööbel ja madala rippuvad valgust ebatavalise kujuga.

šabloon lühter plaaditud põrand mustvalge söögituba

Erinevad materjalid saab kombineerida, et luua ruumi, mitte vastuolus see. See väike kokkupanek seemisnahast toolid ja ämblikuvõrk lühter sobitada värve köök luues visuaalse keskenduda. Pott roheline lisab elegantsi.

pool kontoris pool söögituba mustvalge süüa ruumi

Einetamisruumid ei pea alati olema toretsev. See puidust laud söega talad toimib lugemine, hommikusöök, õppida ja söögituba laud, nii õhuke süsi riiulid read seinad.

minimalistliku kaamera valgustus söögituba mustvalge

Hoidke see klassikaline lihtsas Monokroomsus. Hunnik kolme kaamera tuled lähituled kuni kaks musta ja valge paneelide see plokk-värvilised kaasaegne köök disain.

valge laterna must seinad Mustvalge söögituba

Leota oma söögituba koos maitse-Idas, koos paari hiiglaslik Hiina laternad. Ümbritsetud õlilaik must seinad ja laed, multi-soonega korrusel ja pajuvitsad roo toolid lisada iseloomu ja tekstuuri.

hele puidust laud ja põrand must ja valge söögituba

Tahad, et segu Victoria kaasaegse söögituba? Põhiliste valged seinad, kaks dramaatilist sametist toolid ja sobitamise silindriline ripatsid peegeldub läbi peegli.

valge french aknad Mustvalge söögituba

Skandinaavia söögisaali teha mustvalge disaini välimust kerge, helge ja avatud. Paar Prantsuse aknad, valgeks värvitud põrand ja hüppab must korpused seda ühisköök ja söögituba koka unistus.

tagurpidi kooniline laternad betoonpõrand mustvalge söögituba

Kõige paremini pikliku söögituba, mille projekteerimisel must ja valge. Betoonpõrandaga seondub õnnetud must sarikad, valge pod toolid ja kaks dramaatilist silindriline lühtrid viiakse ruumi ideaalne meelelahutuslik.

puidust jalad potitaimed moodsa musta ja valge söögituba

Little hüppab puidust teha musta ja valge soojem. Esimees jalad ja kahvatu puitpõrand see klassikaline söögituba pilk varastada show keset potte klammerduvad roheline.

segu rippuvad tuled Mustvalge söögituba

Söömine bakalaureuse pad kunagi tundunud parem. Array must ripatsid tolknema üle musta ja valge laud, kui minimalistliku salong ja köök ala endast vähe.

horisontaalne ripats valgus must ja valge söögikohad

Juba fänn valge köögid? Koht hüppab must must cubby toolid, lakke sisestatud tuled ja suur mustvalge abstraktne teha oma söögituba must ja valge.

origami valguse poleeritud põrand must ja valge söögituba

Hoidke see lihtne valge origami valguse üle oma laua. See ala funktsioonid hommiku-, lõuna- ja õhtusöök, kui lillevaas üritab venitada oma kõrgus. Must puidust kujunduslik lisab iseloomu.

 

You may also like