Skip to main content

4 viisi vürtsi oma Söögituba aasta eelarve

Pidulik söögisaali võib kiiresti muutuda üksluine ja aegunud. Kuna enamik meist söövad enamik meie sööki köögilaual, see on lihtne unustada seda ruumi, kui on aeg renoveerida.

Õnneks ei pea te tohutu eelarve värskendada oma söökla. Siin on neli lihtsal viisil kaunistama ametliku söögituba ja on oma külalistele ooh-se ja aah-se, lõhkumata pank.

Lisa aktsendiga seina

Kas sa värvi seina julge uue värvi või valida moodne tapeet, lisades aktsent seina koheselt värskendada ilme söögituba. Plus, sest nii värvi ja tapeedi on üsna taskukohane ja taotlus on lihtne täita, see projekt on lihtne viis luua keskpunktiks ilma ettevõtja suuri renoveerimistöid.

Alusta valides mis seina aktsent. Tavaliselt aktsent seina on esimene seina näete saabumisel toas: seina, mis on kaugemal ukse. Ideaalis see olla ka seina, et ei ole mingit uksed ja aknad, et endale aktsent seina tõesti paistab silma, ilma sissetungi.

Ärge kartke teha avaldus: aktsent seinad on mõeldud pilkupüüdev! Nüüd on aeg mängida pildid ja mustrid, lisada paar metallik aktsendid, või isegi luua galerii seinale, kasutades mõned perekonna fotosid. Midagi läheb, kui te veenduge kontrastiks aktsent seina ülejäänud ruumi.

Mine eklektiline

Koordineerimise iga element oma söögituba saavad kulukas. Ärge kartke kasutada eklektiline disain segada ja sobitada erinevaid stiile, toodab isegi ajavahemikke. Seejuures võimaldab rohkem vabadust panna disain koos, mis töötab oma eelarve.

See ütles, on mõned asjad, mida saate teha, et aidata tagada, et teie disain jääb ühtseks. Pidage meeles: ennekõike ruumi peaks jääma funktsionaalne. Tee plaan oma disaini enne alustamist, ja teha oma parima, et hoida funktsiooni esirinnas. Ärge kartke muuta kui lähete. Kui on kunagi nii palju kujunduselemente praegu, et see muutub raske selgitada funktsionaalsust esmapilgul teie parim panus on eemaldada vähem vajalikud tükid kuni funktsionaalsuse uuesti selgineb.

Samuti saate soovi tuba ühendatud. Töö leidmine mõned väikesed detailid-värvid, kujundid, mustrid-, et võid korrata erinevate aspektide oma disain. See tagab kogu oma kujunduselemente tunda tahtlik, mitte juhuslikult paiskab kokku.

Mõtle avaldus valgustus

Lihtsaim viis kaunistama oma söögituba eelarve on kaubelda välja oma põhilised valgusti jaoks avalduse valgustus funktsioon. Alates suur ripatsid unikaalne lühtrid, ei ole vale esteetiline. Sa tahad valida tükk mis tundub autentne oma stiilitunnetust. See ütles, on mõned funktsionaalne nõuannet, mida peaks järgima, et tagada oma võistluskalendri töötab ruumis.

Esiteks leiavad proportsioonid tuba. Sa tahad, et võtta arvesse suurust oma laua ja proportsioone oma toa ise. Kui teie ametliku söögituba laud mahutab 10 inimest, võiksite uurida rida sobitamine ripatsid. Aga kui ruumis ainult istmed oma pere neljast ehk ühe lühter teeb trikki. Üldjuhul oma valgusti peaks hõlmama 2/3 tabelis.

Lisaks kindlasti kiht oma valgustus, nii et ainult valgusallikas ei ole, et ühe muutmata. Mõtle lisades mõned ümbritseva valguse kujul süvistatud valgustid, pluss mõned aktsent inventar Ilostua pimedas nurgas. Kuna söögisaali on kõike õhkkond, võite ka uurida valgustus, mis on võimalik panna dimmer.

Ära unusta tarvikud

Accessorizing tuba on nagu laskmise kirss peal plombiir. See on suur erinevus. Ei ole vaja minna hull, sest eesmärk on ikka uuendada oma söögituba eelarve, kuid lisades mõned lihvi tärganud.

Proovige kasutada oma ruumi targalt. Keegi tahab segadusega, eriti ala, mis on mõeldud hoidke palju inimesi korraga. Suur buffet on ilus, kuid toimib ainult siis, kui ruum võimaldab. Kui sul ei ole palju ruumi töötada, parem valik on valida väiksema tarvikuid nagu lihtne, õie keskpunkt või antiikse baar korvi.

Lõpuks, nautige seda! Teie kodu peaks kajastama, kes sa oled ja mida sa soovid, nii et ärge kartke ligunema tuba oma isikupära. Peatu garaaž müük ja kiirenemist mõned dekoratiivse klaasist pudelid, või värvida männikäbisid oma lastega täita klaas kauss kui keskpunkt. Mida iganes sa valida, teid armastan nähes oma ametliku söögituba muuta, kui teil on lõbus seda.

Pidada oma ametliku söögituba makeover ei pea murda panka. Oleme tulla nelja lihtsat võimalust kaunistama oma söögituba eelarve. Pärast sa annad neid ideid proovida kutsuda mõned sõbrad õhtusöögile ja vaata, mida nad teate oma uue ilme.

 

You may also like