Skip to main content

10 Creative Idejas ēdamistabas Walls

Mūsu ēdamistaba sienas ir viena telpa mūsu mājās, kas dod mums radošo licenci kaut ko pilnīgi negaidītu darīt. Pat tiniest ēdamistabas var apstrādāt rakstainu tapetes un tumšas sienas krāsas. Jā, jūsu ēdamistaba tiek dalīta ar ģimeni un viesiem, bet visbiežāk tas sēž tukšs. Labā ziņa ir tā, ka, jo jūsu ēdamistaba netiek izmantota 24/7, jums var būt radošs ar krāsu un dekoru. Mēs mīlam ideja padarīt mūsu ēdamistabas vieta, kur mēs gribam tērēt vairāk laika. Šeit ir 10 no mūsu iecienītākajām ideju veidot savu sapņu ēdamistaba ar radošo sienu iedvesmai:

1. Iesildīšanās jūsu ēdamistaba ar reģenerēta koka

Tas ir izaicinājums, lai sasildītos atklātu ēdamistabas telpu vai celt raksturu plain telpā. Reģenerētas koksnes akcenti ir uz tendenci tieši tagad, un var centrēt atklātu maltīti telpu ar krāsu un faktūru. Par plain ēdamistaba, koka akcents sienas piebilst daudz nepieciešamo arhitektūras elementu.

2. Metāla tapetes piebilst glam uz neitrālu ēdamistabu

Ja vēlaties, lai jūsu ēdamistaba meklē neitrālu, faktūru un modelis ir noslēpums, lai saglabātu to interesantu. Metāliska drukas wallpaper mūsdienu un grafiskie modeļi starot telpā un izcelt savu apgaismes ķermeņi. Pat visvairāk neitrāli vai minimālisma telpa labumu no zaigot metāla akcentiem, kamēr jūs saglabāt savu krāsu paleti vienkārša.

3. Izcelt arhitektūras detaļas ar krāsu

Ēdamistabas iebūves dod jums iespēju pievienot diezgan akcentu krāsas bez krāsošanas jebkuru sienām. Nav iebūvēts skapji? Nekādu problēmu! Ķīna skapji, hutches un pat grāmatu skapji, var pielāgot ar krāsu. Jūs vēlaties izvēlēties akcenta krāsu, kas NOP no cabinetry tiešām liecina, ka off. Smidzināt jūsu akcenta krāsu ap istabu ar galda veļu un mākslas darbu, lai profesionāli izstrādāta stilā.

4. Pievienojiet krāsu jūsu ēdamistaba sienas ar aizkariem

Tas ne vienmēr ir iespējams nokrāsot savu ēdamistaba sienām. Vai jūs esat nomnieks vai jūs vienkārši nav laika, lai risinātu paint projektu, drapējumu var dot jums krāsu jums ir nepieciešams. Izdrukājiet vai rakstainie drapējumu var pievienot daudz krāsu jūsu ēdamistaba, sniedzot jums daudz akcentu krāsas jūsu dekorēšanai paleti. Labākais padoms, izmantojot drapējumu, lai rotā sienas ir būt dāsna ar viņiem – tas nozīmē, ka, pievienojot papildu komplekts ar stieni aizpildīt sienas. Ja jūs vēlaties izmantot savu ēdamistaba drapējumu kā centrālais punkts, instalējiet drapējumi stienis daudz plašāks nekā jūsu logu un aizpildīt papildu vietu ar papildu aizkariem.

5. Jazz up jūsu ikdienas  d ining istaba ar svītrām

Mēs mīlam svītrām, jo ​​īpaši uz sienas. Bold horizontālas svītras, var veikt nelielu ēdamistabas telpu izskatās lielāks un dod ilūziju arhitektūras detaļas. Jūs vēlaties, lai jūsu svītras vienkārši ar pāris krāsām, it īpaši, ja jums ir neliela ēdamistaba. Mākslas darbs ar svītrainu ēdamistabā izskatās vislabāk, ja tas ir vienkāršs un lieli – mazi vai aizņemts mākslas apmaldās sienā svītrām.

6. Mix krāsas un modeļi noteikt garlaicīgi ēdamistaba

Nekautrējies par sajaucot modeļus un krāsas, ja jums izdaiļot jūsu ēdamistaba. Jums ir vairāk radošas iespējas telpās jūsu mājas vismazāk izmantots, tāpēc bezbailīgs jūsu izvēles. Ja vēlaties sajauc modeļiem (piemēram, svītras un ziedu), bet nevēlaties, lai iet pār bortu, vienkrāsas krāsu paleti var palīdzēt. Dekorēšanas dažādos toņos pašā krāsā dod jums smalku krāsu paleti un pielāgojot jebkura veida modeļiem minētajā krāsu paleti – labāko no abām pasaulēm.

7. reāli foto sienas paver nelielu ēdamistaba

Foto sienas pie sienas, var padarīt jūsu ēdamistaba izskatās kā tad, ja tas notiek uz visiem laikiem. Nomierinošas pludmales skatuves sienas dod viesiem relaksējošu skatu baudīt ar vakariņām. Palutiniet savu sienu sienas kā akcents sienas, velkot krāsas jūsu Dekorēšanas paleti. 

8. Nebaidieties no treknrakstā krāsas jūsu ēdamistaba sienām

Mēs mīlam drosmīgu krāsu, un jūsu ēdamistaba ir ideāls vietas, lai parādītu to off. Tāpat kā pulveris telpā, jūsu ēdamistaba var apstrādāt savu mīļāko krāsu viegli. Ja jūs neesat gatavi apņemties krāsošana katru sienu jūsu mīļākie treknrakstā krāsas, ļaujiet arhitektūras detaļas jūsu ēdamistaba būt jūsu ceļvedis. Krēslu sliedes, wainscoting un sienu formēšanas dot viegli atdalīt pauzes sienu krāsu. Ja jūsu ēdamistaba nav jau sienu detaļas, kas strādā ar divām toņos sienām, apsveriet iespēju pievienot liešanai vai vienkāršu svītru atdala divas krāsas.

9.   Izveidot drāma ar ēdamistabas griestiem

Mēs zinām, ka mūsu ēdamistabas ir četras sienas, bet vai jūs zināt, ka tur ir piektā sienas rotā? Jūsu ēdamistaba griesti ir svarīga daļa no jūsu dekorēšanai plānu. Lustra bieži ir kontaktiestādei jūsu ēdamistabas telpu, liekot visas acis uz griestiem. Jūs varat izmantot šo papildu sienas, pievienojot akcenta krāsu, reģenerēts koka vai pat tapetes. Griesti ir jūsu tukša audekls.

10. Bold tapetes + liels akcents color = ēdamistaba rokzvaigzne

Mēs mīlam ēdamistabas ar šo “wow faktors.” Tas ir vieglāk, nekā jūs domājat, lai radītu apdullināšanu mūsdienu ēdamistaba jūsu mājās ar fonu un krāsu. Viens no vienkāršākajiem veidiem, lai izveidotu paziņojumu par jūsu ēdamistaba sienām ir tapetes ar grafisku rakstu. Melna, pelēka un baltā modeļi sniedz jums skaidru palete pievienot dinamiskas akcenta krāsu. Vienkārša krāsu palete ļauj jūsu tapetes spīdēt un jūsu akcenta krāsu spēlēt atbalstoša loma.

You may also like