Skip to main content

Pārsteidzošas melnbaltās ēdamistabas, kas darbojas ar vienkrāsainu maģiju

Neatņemama telpa jebkuram ģimenes vakariņām, ēdamistaba ir svarīgs -, taču bieži aizmirst – ir daļa no mājas. Aizpildot telpu starp atpūtas telpu un virtuvi, tas bieži vien darbojas kā dizaina starpnieks, nevis radīt. Izmantojot vienkrāsains interjera nianses var sniegt jūsu ēdamistaba nozīme. Drop pārskatu lustru pa vidu jūsu pusdienu galda, atzīmējot vietas, lai ēst un smiekli. Forma telpu ar neparasti liektām krēsliem, ap galdu mūsdienīgā apdare. Paint sienas Film Noir toņos, lai radītu gaisotni jūsu mājās centra izklaides. Veikt apskatīt mūsu top trīsdesmit ēdamistabas ka apžilbināt melnā un baltā krāsā.

apļveida kulons gaismas apstādījumiem vāze melnā un baltā ēdamistaba

Aplis iezīmē vietas, kur ģimene nāk kopā. Šis vieglais un baltā telpā padara paziņojumu lustra, ģeometriskas ultra modernās ēdamistabas krēslus un NOP Dzīvo zaļi funkcijas.

savādāk leņķveida koka grīda melnā un baltā ēdamistaba

Padariet savu dizaina nianses smalks, izmantojot faktūras materiālus savā ēdamistabā. Tas tīrs dizains rada diagonālas rievas savā koka grīdas, Cubbies savos silikona krēsliem un tonētu stiklu kolektīvā displejs karājas mini kulonu gaismas.

pulēts grīdas šifons aizkari Vienkrāsains ēdamistaba

Jebkurš apgaismojums guru zina, ka Panton VP6 gaismas ir bizness. Šie unikālie ēdamistaba kuloni var viegli pasvītrojums krāsu tēmu, un šo melno pulēta koka grīdas, balts šifons aizkaru un peoniju ķekars Combo nav izņēmums.

ierāmētas izdrukas pod krēsli Vienkrāsains ēdamistaba

Melnbalto apdare nav jābūt stingri melnā un baltā krāsā. Numurā skandināvu stila krēsli kokogles un daudzām sēpijas izdrukas, lai tā atbilstu vīna pudeles un kulonu uz virtuvi.

betona stabs pārspēt apgaismojums vienkrāsains ēdamistaba

Daļēji Pendant gaismas piebilst drāma un mākslu ēdienreizes. Veikt ieeja jūsu ēdamistaba ar klasisko baltu matēts grīdas, tīru mēbelēm un zemu karājas gaismas neparasta forma a.

trafarets lustra flīžu grīdas vienkrāsains ēdamistaba

Atšķirīgie materiālus var apvienot, lai izveidotu telpu, kas nav pretrunā ar to. Šis nelielais montāža zamša krēsli un zirnekļa tīkls lustra saskaņot krāsas virtuvē, vienlaikus radot vizuālu fokusu. Katls zaļā krāsa piebilst nojauta.

puse biroja puse ēdamistaba vienkrāsains ēšanas telpas

Ēdamzonas ne vienmēr ir jābūt bezgaumīgs. Šī koka galds ar ogli sijām darbojas kā lasīšanas, brokastis, studiju un ēdamistaba galda, jo plānās kokogļu plaukti līnijām sienām.

minimālisma kamera apgaismojums ēdamistaba vienkrāsains

Paturiet to classic vienkāršā monochromes. Ķekars trīs kameras iedegas gaismas, līdz divām melnā un baltā paneļi šajā blokā krāsas modernas virtuves dizainā.

balta laterna melnās sienas Vienkrāsains ēdamistaba

Uzliet savu ēdamtelpa ar garšu Austrumos, ar pāris gigantisku ķīniešu laternu. To ieskauj glancēti melna sienām un griestiem, multi-gropi grīdas un klūgu niedru krēsli pievienot raksturu un faktūru.

gaismas koka galda un grīdas melnā un baltā ēdamistaba

Vēlaties maisījums Viktorijas ar mūsdienu ēdamistabas telpu? Izmantojiet pamata baltas sienas, divas dramatiskas samta krēsliem un atbilstošas ​​cilindrisku kuloni atspoguļotas caur spoguli.

balta franču logi Vienkrāsains ēdamistaba

Skandināvijas ēdamistabas var padarīt vienkrāsainu dizainu izskatās viegls, gaišs un atvērts. Daži franču logi, baltas krāsotas grīdas un pops melnā cabinetry padara šo koplietošanas virtuve un ēdamistabas telpu šefpavāra sapnis.

otrādi konusveida laternas betona grīdu vienkrāsains ēdamistaba

Make visvairāk no iegarenas ēdamistabas telpu, izstrādājot melnā un baltā krāsā. A betona grīdas saistās noskumuši melns spāres, baltas pogaļu krēsli un divas dramatiskas cilindrisku lustras vērā kosmosa ideāls izklaides.

koka kājas podos modernas melnā un baltā ēdamistabas zonu

Little pops no koka padara melnbalto siltāks. Krēslu kājas un gaiši koka grīda šo klasisko pusdienu izskatu nozagt parādīt amidst podi clambering zaļa.

maisījums karājas gaismas Vienkrāsains ēdamistaba

Pusdienas pie bakalaura spilventiņu nekad izskatījās labāk. Masīvs melno kuloni vilināt virs melnā un baltā galda, kā minimālisma atpūtas un virtuves zona padarīt sevi maz.

horizontālā kulons gaismas melnā un baltā ēšanas zona

Jau ventilators baltās virtuves? Vieta pops melni melnā Cubby krēsli, griestu, ievieto gaismu un lielu melnbaltās abstraktā lai padarītu savu pusdienu vietas melnā un baltā krāsā.

origami gaismas pulēta grīdas melnā un baltā ēdamistabas zona

Keep it simple ar baltu origami gaismu pār jūsu galda. Šajā jomā funkcijas brokastīm, pusdienām un vakariņām, bet vāze ziedi cenšas stiept uz savu augstumu. Melna koka dizaina elements piebilst raksturs.

 

You may also like