Skip to main content

4 Veidi, lai spice up your ēdamistaba gada budžetu

Svinīgā ēdamistabas var ātri kļūt vienmuļa un novecojusi. Tā kā lielākā daļa no mums ēst lielāko daļu mūsu maltītes pie virtuves galda, tas ir viegli aizmirst šo vietu, kad ir pienācis laiks Renovate.

Par laimi, jums nav nepieciešams milzīgs budžets, lai atjauninātu savu ēdamistaba. Lūk četri vienkārši veidi, lai sakopj oficiālu ēdamistaba un jūsu viesiem ooh-ing un aah-ing, bez pārrāvuma bankā.

Pievienojiet akcenta sienas

Vai jums krāsot sienas drosmīgu jaunu krāsu vai izvēlēties mūsdienu uzņemties tapetes, pievienojot akcenta sienas uzreiz atsvaidzināt izskatu jūsu ēdamistabas telpu. Plus, tā kā gan krāsu un tapetes ir diezgan pieejamas, un pieteikums ir viegli, lai pabeigtu, šis projekts ir vienkāršs veids, kā izveidot kontaktpunktu, neveicot nekādus lielus remontus.

Sāciet, izvēloties kuru sienu akcentu. Parasti akcents sienas būs pirmais sienas redzat ieejot telpā: sienas, kas ir vistālāk no durvīm. Ideālā gadījumā tas būs arī siena, kas nav durvis vai logus, tā, ka jūsu jaunais akcents sienas tiešām izceļas, bez iejaukšanās.

Nebaidieties, lai veiktu paziņojumu: akcents sienas ir domāti, lai uzkrītošā! Tagad ir laiks, lai spēlēt ar izdrukas un modeļiem, lai pievienotu dažas metāla akcentiem, vai pat izveidot galeriju sienas izmantojot dažus ģimenes fotogrāfijas. Kaut kas notiek, kamēr jūs pārliecinieties pretnostatīt akcents sienas no pārējās telpas.

Iet eklektisks

Koordinēt katru elementu jūsu ēdamistaba var iegūt dārgi. Nebaidieties izmantot eklektisks dizainu jaukt un saskaņot dažādu stilu, ražo, pat laika periodus. Doing ļauj lielāku brīvību likt dizaina tikšanos, kas darbojas savā budžetā.

Tas nozīmē, ka ir dažas lietas, varat darīt, lai palīdzētu nodrošināt, ka jūsu dizains paliek saliedēta. Atcerieties: pirmkārt, telpu jāpaliek funkcionāla. Padarīt plānu savu dizainu, pirms jūs sākat, un darīt savu labāko, lai saglabātu darbību priekšgalā. Nebaidieties rediģēt, kā jums iet. Ja ir kādreiz tik daudz dizaina elementu klātbūtne, kas tā kļūst grūti noteikt funkcionalitāti pēc pirmā acu uzmetiena, jūsu labākais bet ir, lai novērstu mazāk nepieciešamos gabalu līdz funkcionalitāte vēlreiz kļūst dzidrs.

Jūs arī vēlaties, lai saglabātu telpu ar vienotu. Darbs atrast pāris sīkumus-krāsas, formas, modeļus, ka jūs varat atkārtot dažādos aspektos savu dizainu. Tas nodrošina visas jūsu dizaina elementi jūtas apzināti, nevis haphazardly izmet kopā.

Apsveriet paziņojumu apgaismojums

Vienkāršākais veids, kā egles jūsu ēdamistaba par budžetu, ir tirdzniecības savu pamata gaismas armatūra uz paziņojumu apgaismojuma funkciju. No lielajiem kuloni unikāliem lustras, nav nepareizi estētiku. Jūs vēlaties izvēlēties kādu, kas jūtas autentisks jūsu stila izjūtu. Tas nozīmē, ka ir daži funkcionālās gabalus padomu, ka jums vajadzētu sekot, lai nodrošinātu, ka jūsu armatūra darbojas ar istabu.

Pirmkārt, uzskatu, proporcijas telpā. Jūs vēlaties, lai ņemtu vērā lielumu jūsu galda, un proporcijas jūsu pašu telpu. Ja jūsu formāls ēdamistaba galds sēdvietas 10 cilvēkiem, jūs varat apskatīt rindu atbilstošas ​​kuloni. Bet ja tikai istaba sēdvietas savu ģimeni no četriem, varbūt viena lustra būs darīt to triks. Kā likums, jūsu gaismas armatūra jāietver 2/3 tabulā.

Turklāt, pārliecinieties, ka slānis savu apgaismojumu tā, ka vienīgais gaismas avots nav tik vienota armatūru. Padomājiet par to, pievienojot kādā apkārtējā gaismas veidā padziļinājumā apgaismojums, kā arī dažas akcents ķermeņi atdzīvināt jebkuru tumšos stūrus. Tā ēdamistabas ir visu par gaisotni, jūs arī varat ieskatīties apgaismojumu, kas ir spējīgi jāliek uz reostats.

Neaizmirstiet piederumi

Piederumu telpa ir kā liekot ķiršu virsū sundae. Tas padara visu starpību. Nav nepieciešams doties traks, jo mērķis ir joprojām, lai atjauninātu savu ēdamistaba par budžetu, bet pievienojot dažas apdares skar iet garu ceļu.

Mēģiniet izmantot savu vietu gudri. Neviens negrib jucekli, jo īpaši tādā jomā, kas ir domāts, lai tur daudz cilvēku vienlaicīgi. Liels bufete ir skaisti, bet darbojas tikai tad, ja telpa atļauj. Ja jums nav daudz vietas, lai strādātu ar, labāk bet ir izvēlēties mazāku piederumiem, piemēram, vienkāršu, ziedu centrālais vai antīkas bāra grozam.

Visbeidzot, ir jautri ar to! Jūsu mājas jāatspoguļo, kas jūs esat un ko jūs vēlaties, tāpēc nav jābaidās, lai uzliet telpu ar savu personību. Pietura pie garāžas pārdošanu un uzņemt dažas dekoratīvā stikla pudeles, vai gleznot priežu čiekuri ar saviem bērniem, lai aizpildītu stikla trauks, kā centrālais. Lai ko jūs izvēlaties, jums patiks redzēt savu formāls ēdamistaba pārveidot, ja jums ir jautri darot to.

Piešķirt savu formālo ēdamistaba makeover nav pārtraukumu bankā. Mēs esam nākt klajā ar četriem vienkāršiem veidiem, kā egles jūsu ēdamistaba uz budžetu. Pēc tam, kad jūs piešķirat šīs idejas izmēģināt, uzaicināt dažus draugus uz vakariņām, un redzēt, ko viņi paziņojums par savu jauno izskatu.

 

You may also like