Skip to main content

Kā Design Small ēdamistabas telpu

Tikai tāpēc, ka jūsu mājās nav vietas pilna, oficiālu ēdamistaba nenozīmē jūs joprojām nevar radīt lielu telpu izklaides. Darbs ar nelielu ēdamistabas telpu, var būt grūts, bet ar nedaudz plānošanas un tālredzība, varat veikt gandrīz jebkuru summu kvadrātmetriem darbu jums.

Nedomāju, ka mums? Keep ritināšanu. Mēs esam cēla jums mūsu labākos padomus par to, kā veidot nelielu ēdamistabas telpu, neatstājot to sajūta pārāk krampjos. Lasiet tālāk, lai redzētu, kas idejas vislabāk darbosies jūsu mājās. Ar mūsu palīdzību jūs varat izveidot telpu, kas jūtas vienlīdz mērķtiecīgu un aicinot.

Noteikt vietu

Pirmais solis, lai izveidotu jebkuru telpu, ir jādefinē. Ja jūsu restorānvagonos platība ir daļa no citā istabā, piemēram, virtuvē vai dzīvojamā zonā, jūs gatavojas vēlaties, lai būtu skaidrs, ka šī vieta ir savs mērķis. Tas palīdzēs padarīt funkciju kosmosa kristāla skaidrs, kas ir svarīgi, lai jebkuru veiksmīgu interjera dizaina projektu.

Attiecībā uz to, kā pull off, ir vairāki veidi, kā arī maltas atstarpi pati par sevi. Jūs varētu pievienot karājas gaismas armatūra, piemēram, vienu virs attēla, kas arī palīdzēs panākt lielāku vizuālo interesi telpā. Alternatīvi, jūs varētu izvēlēties iekļaut platība paklājs zem pusdienu galda. Izmantojot vienu vai abas no šīm metodēm ir līdzīgs apdares touch, kas palīdzēs Jūsu ēdamistabas telpu justies kā pilnīgs domu nevis galdu un krēsliem, kas bija tikko izklāstīts telpā.

Radoši ar sēdvietām

Dažreiz, kad jūs strādājat ar mazām telpām, jums nav greznība pēc tradicionālo izkārtojumu. Kaut normāla oficiāla ēdamistaba būtu parasti ietver garu galdu izklāta abās pusēs ar krēsliem, tas nav izskatās, ka veidā. Jūs esat brīvi radoši ar sēdvietām un rast vienošanos, kas darbojas labi, lai jums.

Paturot to prātā, domāt ārpus kastes. Vai jūsu ēdamistabas telpu neveiklā stūrī, kas varētu gūt labumu no noapaļota sēdvietu, nevis tradicionālo taisnstūra vai kvadrātveida? jūs varētu izmantot soliņus vietā krēsliem aizņem mazāk vietas kopumā? Ja jūs patiešām šaurās ceturkšņos, jūs labumu no daudzfunkcionālu sēdvietu, kas dubultspēlē kā glabāšanai?

Izvēlieties gaismas mēbeles

Interjera dizains, tas ir svarīgi apsvērt proporciju, vai attiecības lielumu starp visiem objektiem telpā. Lai gan tas var likties neskaidrs, tas tikai nozīmē, ka jums vajadzētu veikt pasākumus, lai avots objektus, kas izskatās atbilstoša izmēra, lai telpā, nevis gabali justies kā viņi ir pildījumu vai ir noslīkšana atklātā kosmosā.

Nelielās telpās, jūs varat apsvērt gaismas mēbeles, kas nozīmē, ka tas izskatās gaismu ziņā vizuālo svaru. Kopumā tas nozīmē, izvēloties mēbeles, kas ir kājas. Spēja redzēt gaismu nāk caur mēbelēm, nevis to ciet un sēžot stipri uz zemes, rada ilūziju, kam ir vairāk vietas.

Keep it mājīgs

Visbeidzot, paturiet prātā, ka ēdamistabas ir intīmas vietas. Viņi telpas domāts cilvēkiem sēdēt un runāt stundām ilgi, baudot labu maltīti. Mazas telpas būtības pievienot šo sajūtu intimitāte, tāpēc tur nav iemesla, lai aptvertu to. Lai lielākā daļa no jūsu mazo ēdamistabas telpu, jums vajadzētu veikt pasākumus, lai padarītu to justies ērti un mājīgi.

Skaidrs, atbilde par to, kā to izdarīt, ir, ieviešot tekstilizstrādājumiem. Pievienot dažas spilveni jūsu sēdvietu, un, ja jums ir iespēja, daži mest spilveni, piemēram, tiem, kas norādīti iepriekš. Papildus, ka pareizos aksesuārus var arī radīt sajūtu mājīgums telpā. Padomājiet par to, ieguldot dažas nomierinošas sienas māksla vai iegūt skaistu centerpiece galda, kas var kļūt par fokusa punktu.

You may also like