Skip to main content

Kā izvēlēties Perfect ēdamistaba Rug

Cik grūti var tiešām būt izvēlēties ēdamistabas paklāju ? Tas ir viens no pirmajiem reakcijas jums no māju īpašniekiem, kuri vēl nav sākuši iepirkšanās par vienu. Bet viņi drīz vien saprot, ka tas ir patiešām daudz sarežģītāk, nekā šķiet, un tas ietver daudz vairāk nekā tikai estētiku. Izvēloties pareizo ēdamistaba paklājs ietver taisnīgu summa plānošanu un izpratni par savām vajadzībām, un, protams, ka nenotverams līdzsvaru starp formu un funkciju, kas mums visiem ir pēc tam.

Šodien, mēs cenšamies, lai padarītu šo izvēli daudz vieglāk un daudz mazāk perplexing, norādot jūs pareizajā virzienā, ar dažiem smart “paklājs iepirkšanās” padomus. Ar brīvdienu sezonu celt ar to dažas neticamas darījumus, tas ir visvairāk noteikti īstais laiks, lai iepirktos par šo stilīgo un praktisko ēdamistaba paklāja jūs vienmēr gribēja. Tātad, kāpēc gaidīt?

1. Izmēru Up ēdamistaba

Līdzīgi gadījumā, izvēloties pareizo ēdamgaldu vai dzīvojamā istaba dīvāns, tā ir laba ideja, lai faktiski novērtētu izmēru jūsu ēdamistaba un esošo ēdamgalds, pirms sāk pārlūkotu daudzām paklājiem piedāvājumu. Paklāju jābūt vismaz 24-28 collu lielāks nekā lielums pusdienu galda, lai pielāgotos ēdamgaldu krēsli, kā arī. Lielāks ēdamistaba ar vairāk vietas starp sienu un galda ļauj izvēlēties vēl lielāku paklājs, kas pārsniedz šīs minimālās prasības.

Atstarpes tas tikai labi ēdamistabā ar paklājs

Kurš saka, ēdamistaba paklāji jābūt vienkāršā un garlaicīgi

2. uzstādīšana ar Ambiance

Ja jūs vēlaties, lai parādītu, ka jauki cietkoksnes grīdas ēdamistabā, vienlaikus pievienojot paklāju uz to, tad atstājot vietu starp paklāja un no istabas sienām ir ideāls kompromiss. Tas ir arī vēlamais izskats visvairāk ekskluzīvas ēdamistabas, un tas noteikti palielina Ambiance iestatījuma. Apsveriet stilu ēdamistaba, forma jūsu pusdienu galda un esošo interjeru telpā, pirms izvēlēties stilu paklāja pati. Atcerieties, ka nav grūti un ātri noteikums , ka saka, kvadrātveida ēdamgalds darbojas tikai ar kvadrātveida paklāju un apaļais galds iet ar apaļu vienu!

Balts un zils paklājs papildina pludmales stila ēdamistabā perfekti

Netradicionālās vienošanās ēdamzālē ļauj paklāju spīdēt cauri

3. Viegli tīrīt

Tas varētu izklausīties svarīgu maz lieta, kad faktiski pērk paklājs, bet drīz jūs apzināties, ka paklāju, kas ir vieglāk tīrīt būs pārdzīvot shinier kolēģim ar biezu aust, kas prasa daudz uzturēšanu. Sintētiska, iekštelpu, āra paklājs ar plakanu aust ir droša un izturīga variants ar ēdamistabas telpu ar lielu satiksmes, bet ir vairāk formāla ēdamistaba, kas dažreiz tiek izmantots, varētu uzņemt vairāk augstas uzturēšanas paklāju. Paklāji izgatavoti no dabīgām šķiedrām ir arī diezgan viegli tīrīt, padarot to vērts papildus mīkla jūs tērējat lietas vārtus.

Flat aust paklāju piebilst vienkāršu modeli un stilu ar ēdamistabu

Multi krāsainu paklāju vērš Jūsu uzmanību uzreiz

4. Sāciet ar paklāja!

Kamēr mēs runājām agrāk par iepirkšanās par paklāju, kas atbilst viņu stilu un krāsu shēmu esošo ēdamistabas telpu (vai atvērta plānojuma dzīvojamā platība), kas ir pretēja pieeja tiem pilnīgi redecorating savā ēdamistaba ir lieliska iespēja, kā labi. Sākt ar paklāju ēdamistabā, un ļaujiet tai jāapvieno dažādus elementus, kas jums pievienot iestatījumu pēc tā. Tas noteikti padara iepirkšanās par jaunu ēdamistaba paklājs daudz modernāks ar skaidru vīziju par tieši to, ko jūs vēlaties un kas darbosies ēdamzālē.

Ēdamistaba ņem to krāsu shēmu un bižele no jaukā paklāja

Craftsman stila ēdamistaba ar krāšņs platība paklājs

5. Pattern un nokrāsas

Runāt par to kā izvēlēties jaunu paklāju, un lielākā daļa no mums vispirms runāt par krāsu, rakstu un izmaksas. Tas ir labi; jo vairāk svarīgi aspekti, piemēram, izmēru, materiālu, aust un uzturēšanu vienmēr backseat uz acīmredzamiem estētiku. Tas ir saprotams tendence, bet mēs vēlreiz iesakām vispirms iet caur pirmos pāris būtiskiem soļiem, pirms lekt vērā krāsu un modeli. Vienkrāsainas paklāji un overdyed paklāji šobrīd ir karsti tendenci, un tie ļauj jums viegli pievienot krāsu neitrālā, mūsdienīgajā ēdamzālē. Classic Vidusjūras paklāji ar Marokas iedvesmoja modeļus vai mūsdienu šedevri ar abstraktiem apdruku nākamais rindā.

Pasakains overdyed paklājs ar izcili violeta nozog parādīt šeit

Krāsains veids enkurs eklektisma ēdamistaba

6. attēlot Style

Ir bijuši daudz reizes, kad mēs runājām par lēno sabrukuma ekskluzīvu ēdamistaba, un lielākā daļa mūsdienu mājas, šķiet, tikai vēlas ikdienas ēdamistabas telpu, kas sēž blakus virtuvē dzīvojamā zonā. Skaists un krāsains paklājs ir ideāls veids, lai definētu un norobežotu šo jomu, dod tai atšķirīgu identitāti, un to darīt bez lielām rekonstrukcijas, pastāvīgo armatūru vai pat pārmērīgas izmaksas. Tas arī ļauj jums izveidot salas eksotiskā atšķirīgu stilu lielāku dzīves telpu, kas ir skaidri moderns.

Vintage raibs paklājs ēdamistabas telpas atvērta plānojuma dzīvojamā platība

Vienkāršs veids, kā pievienot akcenta krāsu ar ēdamistabu

7. Lifestyle izvēle!

Cik bieži Jūs izmantojat ēdamistaba? Vai tas redzēt tikai darbības laikā brīvdienu sezonu, vai arī tas ir piepildīts ar draugiem, ģimeni un viesus gandrīz katru nedēļas nogali? Tie, kas izmanto savu ēdamistaba taupīgi var izvēlēties pūkainu, mājīga izskata paklāja baltā vai gaišākiem pelēkā vai krējuma. Šī ir laba pieeja, arī mājās, kur ēdamistaba izmanto vairāk kā mājas birojā vai bērnu pētījums telpā vai amatniecības telpa. Ja Jums ir iepirkšanās par paklāju par šo mazo ēdamzonu, kas gatavojas izmantot regulāri, vai, ja jūs vienkārši nevarat saglabāt savu pawed draugs prom no paklāja, lētāks un izturīga izvēle ir ceļš uz priekšu.

Mūsdienu ēdamistaba ar splash pelēka un gaišas krāsas paklājs

Plīša Delos paklājs pārejas ēdamistaba

 

You may also like