Skip to main content

10 Creative Idėjos valgomasis sienos

Mūsų valgomasis sienos yra viena erdvė mūsų namuose, kad suteikia mums kūrybinį licenciją daryti kažką visiškai netikėtas. Net mažytį valgomuosiuose gali dirbti raštuotas tapetai ir tamsių sienų spalvas. Taip, jūsų valgomasis yra bendras su šeima ir svečiams, tačiau dažniausiai jis sėdi tuščias. Geros naujienos yra tai, kad dėl jūsų valgomasis nenaudojamas 24/7, galite būti kūrybingi su spalvų ir dekoro. Mes mylime padaryti mūsų valgomuosiuose vieta, kur mes norime daugiau laiko praleisti idėją. Čia yra 10 iš mūsų mėgstamų idėjų kurti savo svajonių valgomasis su kūrybinių sienų įkvėpimo:

1. Sušildykite savo valgomasis su perdirbtos medienos

Tai iššūkis sušilti atvirą valgomasis erdvę arba pareikšti simbolį į paprastą kambarį. Perdirbtos medienos akcentai yra-tendencija dabar ir gali centruoti atvirą valgomasis erdvę su spalvos ir tekstūros. Dėl paprasto valgomasis, medienos akcentas sienos prideda labai reikalingą architektūros elementas.

2. Metalinės ekrano užsklanda prideda glam į neutralią valgomasis

Jei norite, kad jūsų valgomasis ieško neutralų, tekstūrą ir modelio yra paslaptis saugo ją įdomu. Metalinės Spausdinti tapetai šiuolaikinio ir grafikos modeliai atnešti šviesą į kambarį ir pabrėžti savo šviestuvus. Net labiausiai neutralūs arba minimalistiniai kambarių nauda iš metalo akcentais Glimmer, kaip ilgai, kaip jūs nuolat savo spalvų paletė paprasta.

3. Pažymėkite architektūros detales su spalva

Valgomojo built-in suteikia jums galimybę pridėti gana akcentas spalvų be dažymo jokių sienų. Nėra built-in spintos? Jokiu problemu! Kinija spintos, nameliai ir net spintos gali būti pritaikytas su spalva. Jūs norite pasirinkti akcento spalvą, kuri pasirodo iš spintelės tikrai parodyti jį išjungti. Pabarstykite savo akcentas spalvos aplink kambarį su stalo tekstilė ir meno kūrinius profesionaliai suprojektuoti stiliaus.

4. Pridėti spalvos jūsų valgomasis sienos su portjeras

Tai ne visada įmanoma nutapyti jūsų valgomasis sienos. Nesvarbu, ar esate nuomininkas arba jūs tiesiog neturite laiko spręsti dažų projektą, užuolaidos gali suteikti jums spalvą jums reikia. Spausdinti arba raštuotas užuolaidos gali pridėti spalvų daug jūsų valgomasis, suteikiant Jums daug akcentas spalvų jūsų dekoravimo paletę. Geriausias patarimas, naudojant užuolaidos papuošti sienos turi būti dosnus su jais – tai reiškia, pridedant papildomą rinkinį su lazdele užpildyti sieną. Jei norite naudoti jūsų valgomasis užuolaidos kaip pagrindinis centras, įdiegti draperija lazdele daug platesnė nei savo langą ir užpildyti papildomą erdvę su papildomais portjeras.

5. Pagyvinti jūsų Laisvalaikio  r Tirti kambarys su juostelėmis

Mes mylime juostelės, ypač ant sienos. Bold horizontalios juostos gali padaryti mažas valgomasis erdvė atrodo didesnis ir suteikti architektūros detales iliuziją. Jūs norite, kad jūsų juosteles paprasta su keliais spalvų, ypač jei turite mažų valgomasis. Meniškos į dryžuotas valgomasis atrodo geriausiai, kai tai paprasta ir didelis – mažas ar užimtas kūrinys pabėgus iš juostelės sienos.

6. Mix spalvų ir raštų nustatyti gręžimo valgomasis

Negalima būti drovūs apie maišymo modelius ir spalvas galite papuošti savo valgomąjį. Turite daugiau kūrybinių galimybių mažiausiai naudojamas Kambarių savo namuose, todėl bebaimis jūsų pasirinkimus. Jei norite maišyti modelius (pavyzdžiui, juostelėmis ir gėlių), bet nenoriu eiti už borto A monochromatinės spalvų paletė gali padėti. Dekoravimo įvairių atspalvių tos pačios spalvos suteikia jums subtilią spalvų paletę ir apgyvendinti už bet kokį modelių tipą toje spalvų paletę – geriausias abiejų pasaulių.

7. realus nuotrauka sieninis atveria mažas valgomasis

Nuotraukai sieninis ant sienos gali padaryti jūsų valgomasis atrodo taip, tarsi jis eina amžinai. Raminantis paplūdimio scena sieninis suteikia svečiams atsipalaiduoti vaizdas mėgautis vakarienę. Gydyti jūsų sienos freska kaip akcentas sienos, traukdami spalvas savo dekoravimo paletę. 

8. Nebijokite drąsių spalvų jūsų valgomasis sienos

Mes mylime paryškinti spalvą ir jūsų valgomasis yra ideali vieta parodyti jį išjungti. Kaip parako kambaryje, jūsų valgomasis gali dirbti savo mėgstamą spalvą lengvai. Jei jūs nesate pasirengę įsipareigoti tapyba kiekvieną sieną savo mėgstamą paryškintu spalvos, tegul architektūros detales jūsų valgomasis bus jūsų gidas. Kėdžių bėgiai, wainscoting ir sienų liejimo duoti lengvai atskirti pertraukas sienos spalvos. Jei jūsų valgomasis dar neturi sienų detales, dirbti su dviem atspalvių sienos, apsvarstyti pridedant liejimo arba paprastą juostelę, skiriantis dvi spalvas.

9.   Sukurti dramą su jūsų valgomasis lubų

Mes žinome, kad mūsų valgomojo kambariai turi keturių sienų, bet ar žinote, kad yra penktadaliu sienos papuošti? Jūsų valgomasis riba yra svarbi dalis jūsų dekoravimo planą. Liustra dažnai židinio taškas jūsų valgomasis erdvėje, įgyvendinant visas akis ant jūsų lubų. Jūs galite pasinaudoti šios papildomos sienos pridedant akcento spalvą, perdirbtos medienos ar net ekrano užsklanda. Lubos yra jūsų tuščia drobė.

10. Paryškintas tapetai + didelis akcentas spalva = valgomasis Rockstar

Mums patinka valgomuosiuose su tuo “wow faktoriaus”. Tai lengviau, nei jūs manote, kad sukurti apsvaiginimo šiuolaikinės valgomasis savo namuose su tapetais ir spalvą. Vienas iš paprasčiausių būdų sukurti pareiškimą apie jūsų valgomasis sienų tapetai su grafinio modelio. Juoda, pilka ir balta modeliai duos jums aiškų paletę pridedant akivaizdus akcentas spalvą. Paprastas spalvų paletė leidžia savo tapetai blizgesį ir savo akcentas spalvos vaidinti pagalbinį vaidmenį.

You may also like