Skip to main content

Valgomojo dizaino idėjos – Kaip susikurti mažo pietų Space

Valgomojo dizaino idėjos - Kaip susikurti mažo pietų Space

Tiesiog todėl, kad jūsų namuose neturi vietos pilna, formalaus valgomasis nereiškia, kad jūs vis dar negali sukurti puikią erdvę linksmas. Darbas su nedideliu valgomuoju erdvėje gali būti sunku, tačiau su šiek tiek planavimo ir numatymas, galite padaryti beveik bet sumą kvadratūrą darbą už jus.

Netikiu mus? Laikyti nemirksi. Mes davė jums mūsų geriausius patarimus, kaip kurti mažą valgomojo erdvę nepaliekant jis jaučiasi pernelyg ankšta. Skaitykite pamatyti, kuris idėjos dirbs geriausias savo namuose. Su mūsų pagalba, galite sukurti erdvę, kad jaučiasi lygiai taip pat tikslingas ir pakviesti.

Apibrėžti erdvę

Pirmas žingsnis siekiant sukurti bet kokią erdvę yra ją apibrėžti. Jei jūsų valgomasis erdvė yra dalis kitą kambarį kaip virtuvėje ar gyvenamasis plotas, jūs ketinate norite, kad būtų aišku, kad ši erdvė turi savo paskirtį. Tokiu būdu padės padaryti kosmoso Crystal Clear, kuris yra labai svarbus bet kokio sėkmingo interjero dizaino projekto funkciją.

Kaip kaip traukti ją išjungti, yra pora būdų, kaip į žemę tarpą pas save. Jūs galite pridėti kabantis šviesos šviestuvas kaip pavaizduoto paveikslėlyje aukščiau, kuris taip pat padėtų pritraukti daugiau vizualiai palūkanų į erdvę. Arba galite pasirinkti įtraukti vietinis kilimas pagal valgomojo stalo. Naudojant vieną arba abu iš šių metodų yra panašus į apdailos liesti, kad padės jūsų valgomasis erdvė jaučiasi visiškai minties, o ne stalas ir kėdės, kad buvo tiesiog išdėstytu kambaryje.

Būkite kūrybingi su sėdimomis vietomis

Kartais, kai dirbate su mažų erdvių, jums nereikia turėti po tradicinį išdėstymą prabanga. Nors normalus oficialus valgomasis būtų paprastai apima ilgą stalą iškloti ant abiejų pusių su kėdėmis, ji neturi atrodyti, kad taip. Turite laisvę gauti kūrybingi su sėdimomis vietomis ir rasti susitarimą, kad gerai dirba už jus.

Turint tai omenyje, galvoti už langelio ribų. Ar jūsų valgomasis vietos į nepatogią kampe, kad galėtų pasinaudoti užapvalintais krėslų, vietoj tradicinės stačiakampio arba kvadrato? Gal galėtumėte naudotis suoliukai vietoj kėdės, kad užima mažiau vietos apskritai? Jei esate tikrai ankštose patalpose, būtų jums naudos iš daugiafunkcinio krėslų kad dvigubinamas kaip saugojimas?

Pasirinkite šviesos baldus

Interjero dizainas, svarbu apsvarstyti dalį, arba į dydžio santykį tarp visų į kosminių objektų. Nors tai gali skambėti neaiški, tai tiesiog reiškia, kad jūs turėtų pasistengti Šaltinis objektų, kurie atrodo tinkamai dydžio už kambarį, o ne gabaliukais, kad jaučiasi tarsi jie jau įdaryti arba yra skendimas atviroje erdvėje.

Mažose erdvėse, jūs norėsite apsvarstyti šviesos baldus, o tai reiškia, kad ji atrodo šviesą atsižvelgiant į regos svorio. Apskritai, tai reiškia, pasirenkant baldų, kad turi kojas. Kad galėtų pamatyti šviesos ateiti per baldus, o ne jis uždarytos ir sunkiai sėdi ant žemės, suteikia turėti daugiau erdvės iliuziją.

Laikykite jį jaukus

Galiausiai, turėkite omenyje, kad valgomieji kambariai yra intymių vietų. Jie erdves skirtas žmonėms sėdėti ir kalbėti valandų valandas, o naudojasi gerą patiekalą. Mažose erdvėse savaime pridėti, kad intymumo prasme, todėl nėra jokios priežasties jį apkabinti. Kad dauguma iš jūsų smulkaus valgomojo erdvė, turėtumėte stengtis, kad ji jaučiasi patogūs ir jaukūs.

Akivaizdus atsakymas, kaip tai padaryti yra pareikšti tekstilės. Pridėti kai pagalvėlės su savo krėslų ir, jei turite galimybę, kai mesti pagalvės kaip tie aukščiau rodomas. Negana to, teisė priedai taip pat gali atnešti jaukumo jausmą į kosmosą. Pagalvokite apie investuojant į tam tikrą raminantį sienos meno arba gauti gražią puošmena už stalo, kuris gali tapti centru.

You may also like