Skip to main content

4 būdai paįvairinti jūsų valgomasis dėl biudžeto

Formalūs valgomojo kambariai gali greitai tapti nuobodus ir pasenusi. Kadangi dauguma iš mūsų valgo mūsų patiekalų daugumą virtuvės stalo, tai lengva pamiršti šią erdvę, kai atėjo laikas Atnaujinkime.

Laimei, jums nereikia didžiulį biudžetą atnaujinti savo valgomąjį. Štai keturi paprasti būdai Puošiame oficialią valgomasis ir turėti savo svečius Ooh-ING ir AAH-ING, nesulaužant bankas.

Pridėti akcentas sienos

Nesvarbu, ar jūs dažų sienos drąsus naują spalvą, arba pasirinkti modernios imk ant tapetų, pridedant akcentas sienos bus akimirksniu atnaujinti savo valgomojo erdvės išvaizdą. Be to, kadangi tiek dažų ir tapetų yra gana prieinamos, ir programa yra nesudėtinga, šis projektas yra paprastas būdas sukurti centrą be įmonė jokių esminių renovacijos.

Pradėkite pasirinkdami siena akcentu. Paprastai akcentas sienos bus pirmoji siena matote įvažiuojant į kambarį: sienos, kad manimi toliausiai nuo durų. Idealiu atveju, tai taip pat bus siena, kuri neturi jokių langų ar durų, kad jūsų naujas akcentas sienos tikrai išsiskiria, be įsibrovimo.

Nebijokite padaryti pareiškimą: akcentas sienos reiškia būti akį! Dabar yra laikas žaisti su spaudinių ir raštų, pridėti keletą metalo akcentais, ar net sukurti galerija sienos, naudojant keletą šeimos nuotraukas. Viskas eina, kaip ilgai, kaip jūs įsitikinkite, kad kontrastas savo akcentas sienos iš poilsio kambario.

eiti eklektiškas

Koordinuoti kiekvieną elementą jūsų valgomasis galite gauti brangus. Nebijokite naudoti eklektiškas dizainas sumaišoma ir suderinti įvairių stilių, gamina net laikotarpius. Daro leidžia daugiau laisvės įdėti dizaino vakaronė, kuri veikia jūsų biudžetą.

Beje, yra keletas dalykų, kuriuos galite padaryti, siekiant padėti užtikrinti, kad jūsų projektas išlieka darni. Prisiminti: visų pirma, vietos turėtų likti funkcionalus. Padaryti planą savo dizainą, prieš pradėdami, ir padaryti viską, kad išlaikyti funkciją priešakyje. Nebijokite keisti, kaip jūs einate. Jei yra nors tiek daug dizaino elementai pateikti, kad jis gauna sunku nustatyti funkcijas iš pirmo žvilgsnio, jūsų Geriausia yra pašalinti mažiau būtinų vienetų iki funkcionalumas tampa aišku, dar kartą.

Jūs taip pat norite išsaugoti kambarį vieningą. Darbas rasti keletą smulkių detalių-spalvų, formų, raštų, kad galite pakartoti įvairiais aspektais savo dizainą. Tai užtikrina visus savo dizaino elementai jaučiasi sąmoningas, o ne chaotiškai išmesti kartu.

Apsvarstykite pareiškimą apšvietimas

Paprasčiausias būdas Puošiame savo valgomąjį dėl biudžeto yra prekybos iš savo pagrindinę šviesos šviestuvas už pareiškimą apšvietimo funkcija. Nuo didelių pakabučiai iki unikalių šviestuvų, nėra blogo estetiškas. Jūs norite pasirinkti gabalas, kad jaučiasi autentiškas savo stiliaus jausmą. Beje, yra keletas funkcinių vienetų patarimų, kad jums reikia laikytis siekiant užtikrinti, kad jūsų rungtynių dirba su kambario.

Pirma, atsižvelgti proporcijas kambarį. Jūs norite, kad būtų atsižvelgta į jūsų stalo dydis, ir pats savo kambaryje proporcijas. Jei jūsų formalus valgomasis stalas sėdynės 10 žmonių, galbūt norėsite pažvelgti į suderinto pakabučiai eilės. Bet, jei kambaryje tik sėdynės savo šeimos keturių, galbūt vienas šviestuvas padarys triuką. Kaip taisyklė, jūsų šviesos šviestuvas turėtų apimti 2/3 stalo.

Be to, įsitikinkite, kad sluoksnis savo apšvietimą taip, kad tik šviesos šaltinis yra ne tai, kad vieną rungtynių. Pagalvokite apie pridedant kai aplinkos šviesos į nišoje apšvietimas forma, plius keletas akcentas armatūra gyvinti jokių tamsių kampų. Nuo valgomojo kambariai yra visa informacija apie atmosferą, taip pat galite pažvelgti į apšvietimo Štai galėtų būti ant dimeris.

Nepamirškite priedai

Accessorizing kambarį tai kaip pradėti vyšnių ant viršaus ledai. Tai daro visas skirtumas. Nereikia eiti iš proto, nes tikslas yra vis atnaujinti savo valgomąjį dėl biudžeto, bet pridedant keletą apdailos paliečia eina ilgą kelią.

Stenkitės naudoti savo erdvę protingai. Niekas nenori netvarką, ypač toje srityje, kuri manimi reiškė turėti daug žmonių vienu metu. Gausūs savitarnos yra gražus, bet veikia tik jei erdvė leidžia. Jei jūs neturite daug galimybių dirbti, geriau bet yra pasirinkti mažesnius priedus, pavyzdžiui, paprasto, gėlių puošmena ar antikvariniai baras krepšelį.

Galiausiai, smagiai su juo! Jūsų namų turėtų atspindėti, kas esate ir ką jūs norėtumėte, todėl nebijokite įlieti į kambarį su savo asmenybe. Sustoti garažas pardavimas ir pasiimti keletą dekoratyvinių stiklo butelius, arba dažais pušies kankorėžiai su savo vaikais užpildyti stiklo dubenėlį kaip puošmena. Ką gi, jūs pasirinksite, jums patinka matyti savo formalus valgomasis transformuoti, jei smagiai tai daro.

Suteikti savo oficialią valgomasis perdaryti neturi pertraukos bankas. Mes sugalvoti su keturiais paprastais būdais Puošiame savo valgomąjį dėl biudžeto. Po to, kai suteikia šias idėjas išbandyti pakviesti keletą draugų per vakarienę ir pamatyti, ką jie pastebėti apie savo naują išvaizdą.

 

You may also like