Skip to main content

Kaip pasirinkti Perfect valgomasis kilimėlį

Kaip sunku tikrai gali būti pasirinkti valgomasis kilimas ? Tai yra viena iš pirmųjų reakcijų jūs gaunate iš namų, kurie dar nepradėjo apsipirkti už vieną. Bet jie netrukus suprantame, kad jis iš tiesų yra daug sudėtingiau, nei atrodo, ir jis apima daug daugiau nei vien tik estetika. Nurodykite tinkamą valgomasis kilimas apima nemažai planavimo, yra jūsų poreikius supratimą, ir, žinoma, kad nepagaunamas balansas tarp formos ir funkcijos, kad visi mes esame po.

Šiandien mes stengiamės, kad šis pasirinkimas yra daug lengviau ir kur kas mažiau stulbinantis, nurodydami jus teisinga kryptimi su keliais išmaniojo kilimas shopping “patarimų. Su švenčių pareikšti su juo keletą neįtikėtinų pasiūlymų, tai neabejotinai tinkamas laikas pirkti už tą Stilingas ir praktiškas valgomasis kilimas jūs visada norėjo. Taigi, kodėl gi laukti?

1. Dydis Iki valgomasis

Panašiai kaip į skinti teisę valgomasis stalas arba svetainė sofos atveju, tai yra gera idėja, kad faktiškai išmatuoti savo valgomuoju dydį ir turimą valgomasis stalas, prieš pradedant naršyti daugelio kilimėlių siūlomų. Kilimas turi būti bent 24-28 colių didesnis nei pietų stalo prisitaikyti prie pietų stalo kėdės, taip pat dydžio. Didesnis valgomasis su daugiau erdvės tarp sienos ir stalo leidžia jums pasirinkti dar didesnis kilimas, kuris peržengia šio minimalaus reikalavimo.

Tarpai jis tiesiog pačiame valgomasis su kilimas

Kas sako, valgomasis pledai reikia paprasto ir nuobodus

2. montavimas su atmosfera

Jei norite pademonstruoti, kad puikus kietmedžio grindys valgomajame, o pridedant kilimas į jį, tada palieka kai tarp kilimėlio ir kambario sienos erdvę yra puikus kompromisas. Tai taip pat priimtiniausias atrodo labiausiai išskirtinių valgomuosiuose, ir tai tikrai prideda prie nustatymo atmosferą. Apsvarstykite valgomuoju, jūsų pietų stalo formos ir esamos dekoro į kambarį stilių, prieš pasirenkant paties kilimėlio stilių. Atminkite, kad ten yra ne sunku ir greita taisyklė , kuri sako kvadratinis valgomasis stalas veikia tik su kvadratine kilimas ir apskritojo stalo eina su apvaliu vieną!

Balta ir mėlyna kilimas papildo paplūdimio stiliaus valgomojo puikiai

Netradiciniai išdėstymas valgomasis leidžia kilimas shine through

3. Lengvai valoma

Tai gali skambėti kaip svarbų mažai dalykas, kai iš tikrųjų perka kilimas, tačiau netrukus jūs suprasite, kad kilimėlio, kuris yra lengviau valyti bus išgyventi su shinier kolega su stora pynimo, kuri reikalauja daug priežiūros. Sintetinis, patalpų-lauko kilimas su lygaus pynimo yra saugus ir tvirtas galimybė valgomojo erdvė su daug srauto, o labiau formalaus valgomuoju, kad kartais naudojamas galima surengti daugiau aukštos techninės priežiūros kilimas. Kilimėliai pagaminti iš natūralių pluoštų, taip pat gana lengva valyti, todėl verta papildomai tešla jūs išleidžiate pareikšti vieną namuose.

Butas pynimo kilimas prideda paprastą modelį ir stiliaus valgomasis

Daugiafunkciniai spalvos kilimas atkreipia Jūsų dėmesį akimirksniu

4. Pradėkite kilimėlio!

Nors mes kalbėjome anksčiau apie pirkinių kilimėlio, kuris tinka prie stiliaus ir spalvų schemą savo esamą valgomasis kosmoso (arba atviro išplanavimo gyvenamasis plotas), priešinga požiūris tiems visiškai perdažyti savo valgomąjį yra puikus pasirinkimas taip pat. Pradėti su valgomasis kilimas ir tegul jis jungiasi kartu įvairių elementų, kad jūs įtraukti į nustatymus po to. Tai neabejotinai daro apsipirkti už naują valgomasis kilimas daug paprastesne su aiškia vizija, ką norite, ir tai, ką veiks valgomuoju.

Valgomojo imasi ją spalvų schemą ir tvirtinimu žavingą kilimas

Amatininkas stiliaus valgomasis su Pyszny plotas kilimas

5. Raštas ir atspalviai

Aptarkite renkantis naują kilimas, ir dauguma iš mūsų pirmą kalbėti apie spalvų, modelio ir kaina. Teisingai; labiau esminiai aspektai, pavyzdžiui, dydis, medžiaga, pynimo ir priežiūros visada Backseat akivaizdžių estetika. Tai suprantama tendencija, tačiau mes dar kartą rodo, kad pirmą kartą eiti per keletą pirmųjų esminių žingsnių prieš šokinėja į spalvos ir modelio. Kietosios spalvos kilimai ir overdyed pledai šiuo metu karšta tendencija, ir jie leidžia jums lengvai pridėti spalvų į neutralią, šiuolaikinio valgomuoju. Klasikiniai Viduržemio pledai Maroko įkvėpė modelių ar šiuolaikinių šedevrų su abstrakčiomis spaudinių ateiti kitą atitinka.

Pasakų overdyed kilimas ryškus violetinė pavogs šou čia

Spalvingas būdas įtvirtinti eklektiškas valgomasis

6. apibrėžti Stilius

Būta daug kartų, kai mes kalbėjome apie lėtą mirtį išimtinės valgomasis, ir dauguma šiuolaikinių namų, atrodo, tik nori atsitiktinis valgomojo erdvę, kuri sėdi šalia gyvenamojo ploto virtuvė. Gražus ir spalvingas kilimas yra puikus būdas nustatyti ir apibrėžti šioje srityje, suteikti jai atskirą tapatybę ir padaryti be didelių renovacija, nuolatinių įrengimų ar net pernelyg didelių išlaidų. Ji taip pat leidžia jums sukurti egzotinių, išskirtinį stilių salą didesnio gyvenamojo ploto, kuris yra aiškiai modernus.

Derlius kratinys kilimas už valgomojo erdvės, atviro išplanavimo gyvenamasis plotas

Lengvas būdas pridėti akcentas spalvos valgomasis

7. Gyvenimo būdas pasirinkimas!

Kaip dažnai jūs naudojate valgomasis? Ar tai pamatyti veiklą tik per atostogų sezoną, ar tai užpildyti su draugais, šeima ir svečiams beveik kiekvieną savaitgalį? Tie, kurie naudoja savo valgomąjį taupiai gali pasirinkti purus, jaukus išvaizdos kilimas baltos arba lengvesni atspalvių pilkos arba grietinėlės. Tai geras metodas taip pat namuose, kur valgykla yra naudojama daugiau kaip namų ar biuro vaikų kabinetas ar amatų kambarį. Jei perkate už tą mažą valgomojo zona, kad bus naudojamas reguliariai kilimas, arba jei jūs tiesiog negali išlaikyti savo pawed draugui nuo kilimėlio, pigesnis ir tvirtas pasirinkimas yra žingsnis į priekį.

Šiuolaikinio valgomasis su mėlyna pilka purslų ir šviesios spalvos kilimas

Plush Delos kilimas pereinamojo valgomasis

 

You may also like