Skip to main content

Nuostabi Black & White valgomuosiuose, kad darbas Jų Vienspalvis Magic

Neatskiriama vietos bet šeimos vakarienę, valgomasis yra gyvybiškai svarbi – bet dažnai pamiršta – dalis namo. Pildymas tarp poilsio ir virtuvės erdvė, ji dažnai veikia kaip projektavimo tarpininko, o ne vadovauti. Naudojant nespalvotas interjero užuominas gali suteikti jūsų valgomasis dėmesio. Drop pareiškimą liustra per savo pietų stalo viduryje, ženklinimas valgyti ir juoko vietoje. Formuoti erdvę su neįprastai lenktomis kėdės, aplink stalą šiuolaikinio apdaila. Dažyti sienas į film noir atspalvių sukurti atmosferą jūsų namuose centro linksmas. Pažvelkite į mūsų geriausių trisdešimt valgomuosiuose atrodo, kad akinti juodos ir baltos spalvos.

apvalus pakabukas šviesos žaluma vaza juoda ir balta valgomasis

Ratu ženklai vietoje, kur šeima ateina kartu. Šis lengvas ir balta kambarį daro pareiškimą liustra, geometrinių ultra moderni valgomojo kėdės ir pasirodo pragyvenimo žalia funkcijų.

skirtingai kampu medinės grindys juoda ir balta valgomasis

Padarykite savo dizaino užuominas subtilus, naudojant tekstūruotos medžiagos jūsų valgomasis. Tai švarus dizainas sukuria įstrižainės išdrožų savo medinėmis grindimis, cubbies į savo silikono kėdės ir Tonuoti Stiklai kolektyvinėje ekrane kabinti mini pakabukas žiburiai.

poliruotos grindys šifono užuolaidos Vienspalvis valgomasis

Bet apšvietimas Guru žino, kad Panton VP6 žibintai yra verslas. Šie unikalūs valgomasis pakabučiai gali lengvai pabraukimas spalvų tema ir šio juodo poliruoto medinės grindys, baltos spalvos šifono užuolaidų ir bijūnas krūva Combo yra ne išimtis.

įrėminti nuotraukas pod kėdės Vienspalvis valgomasis

Vienspalvis apdaila neturi būti griežtai juoda ir balta. Šis kambarys pasigirti skandinaviško stiliaus kėdės anglis ir iš sepija nuotraukas šeimininką, kad atitiktų vyno butelius ir pakabuką su virtuve.

betono ramstis ritmas apšvietimas vienspalvis valgomasis

Pusiau pakabukas šviesos prideda dramą ir meną valgymo. Padaryti jūsų valgomasis su klasikiniais baltais šepečiu grindims, švariu baldais ir mažai kabinti šviesos į neįprastos formos įėjimas.

trafaretas liustra plytelių grindys vienspalvis valgomasis

Skirtingi medžiagos gali sujungti sukurti kambarį, negali kirstis su juo. Šis mažas surinkimas suede kėdės ir voratinklyje liustra atitiktų virtuvėje spalvas, kuriant vizualinį dėmesį. Žaliųjų puodai prideda nuojauta.

pusė biuro pusę valgomojo vienspalvis valgyti erdvę

Vakarienės zonos ne visada turi būti prašmatnus. Ši medinė lentelė su anglimi sijos veikia kaip skaitymo, pusryčiai, studijų ir valgomuoju stalu, kaip plonas anglies lentynos linijų sienos.

Minimalistinis kamera apšvietimo valgomasis vienspalvis

Laikykite jį klasikinis paprastais monochromes. Iš trijų kamera krūva šviesos spindulį iki dviejų juodų ir baltų plokščių šio bloko spalvos modernios virtuvės dizainas.

baltos Žibintai juodos sienos vienspalvis valgomasis

Įlieti savo valgomojo zona su Rytų skonio, su gigantiškų Kinijos žibintų pora. Apsuptas dėmė juoda sienos ir lubos, multi-grioveliais grindų ir vytelių cukranendrių kėdės pridėti simbolį ir tekstūrą.

šviesos medinis stalas ir grindų juoda ir balta valgomasis

Norite mišinys Viktorijos su šiuolaikinio valgomojo erdvėje? Naudoti pagrindines baltos sienos, du dramatiškus aksomo kėdės ir derinimas cilindrinius pakabučiai atsispindi per veidrodį.

balta Prancūzijos langai Vienspalvis valgomasis

Skandinavijos valgomojo kambariai gali padaryti vienspalvis dizainas atrodo lengvas, šviesus ir atvira. Keletas prancūzų langai, baltai dažytos grindys ir pasirodo juodos spintelės, kad ši bendra virtuvė ir valgomasis erdvė šefo svajonė.

apverstą kūginės žibintai betoninės grindys vienspalvis valgomasis

Gaukite pailgos valgomojo erdvę, sukurdami juodos ir baltos spalvos. Betoninių grindų jungiasi vargino juoda gegnes, baltos ankšties kėdės ir du dramatiškus cilindrinius šviestuvai į kosmoso Perfect linksmas.

medinės kojelės vazoninių augalų moderni juoda ir balta valgomasis

Little pasirodo medienos padaryti juoda ir balta šiltesnis. Kėdė kojos ir šviesiai medinės grindys šio klasikinis valgomojo išvaizdą pavogti šou apsuptyje puodus clambering žalia.

mišinys kabantys žibintai Vienspalvis valgomasis

Valgius bakalauro trinkelėmis niekada atrodė geriau. Juodos pakabučiai masyvo tabaluoti per juoda ir balta stalo, kaip minimalistinis holas ir virtuvės zona save riboti.

horizontalus pakabukas šviesos juoda ir balta valgomojo zona

Jau baltųjų virtuvės gerbėjas? Vieta pasirodo juodos juodos Cubby kėdės, lubų įdėta žibintai ir dideliu vienspalviai abstrakčios, kad jūsų valgomasis erdvė juoda ir balta.

Origami šviesos poliruoti grindų juoda ir balta valgomasis

Keep it simple su baltu origami šviesos per jūsų stalo. Ši sritis funkcijos pusryčiams, pietums ir vakarienei, o gėlių vaza bando ištiesti savo aukščio. Juoda medinė konstrukcija funkcija prideda charakterį.

 

You may also like