Skip to main content

10 Kreatívne nápady pre steny Jedáleň

Naše jedáleň steny sú jeden priestor v našom dome, ktorý nám dáva tvorivé licenciu robiť niečo úplne neočakávané. Dokonca aj tie najmenšie jedální zvládne vzorované tapety a tmavej farby stien. Áno, vaše jedáleň sa používa spoločne s rodinou a hostí, ale najčastejšie to zíva prázdnotou. Dobrou správou je, že preto, že vaše jedáleň sa nepoužíva 24/7, môžete byť viac kreatívny s farbou a výzdobou. Milujeme myšlienku že naše jedálne miesto, kde chceme, aby tráviť viac času. Tu je 10 z našich obľúbených nápadov pre vytvorenie vášho sna jedáleň s tvorivej inšpirácie stien:

1. Zohrejte svoj jedáleň rekultivované drevo

Je to výzva, aby sa zahrial otvorený jedálenský priestor, alebo priniesť charakter prostého miestnosti. Regenerované dreva akcenty sú na trend práve teraz a je stred otvorený jedálenský priestor s farbou a textúrou. Pre obyčajné jedálne, drevo prízvuk múr pridáva toľko potrebnú architektonický prvok.

2. Kovové tapety pridáva glam do neutrálneho jedálňou

Ak si prajete, aby vaše jedáleň pri pohľade neutrálne, štruktúru a vzor je tajomstvo, aby to zaujímavé. Metalíza print tapety v modernej a grafické vzory vniesť svetlo do miestnosti a zvýrazniť svoje svietidiel. Dokonca aj tie neutrálne alebo minimalistické výhody izbu od záblesk kovové akcenty, ak budete mať vaše farebná paleta jednoduché.

3. Označte architektonické detaily s farbou

Jedáleň vstavby vám možnosť pridať pekné zvýraznenie farieb bez lakovania nejakej múru. No vstavané skrine? Žiaden problém! Čína skrinky, králikárne a dokonca aj knižnice môžu byť prispôsobené s farbou. Budete chcieť vybrať farbu zvýraznenia, že vyskočí zo skriniek naozaj ukázať, že off. Pokropí svoju zvýrazňujúce farbu okolo miestnosti s obrusy a umeleckých diel pre odborne-navrhol štýlu.

4. Pridajte farbu na stenách jedálne s závesmi

Nie vždy je možné maľovať jedáleň steny. Či už ste nájomca alebo si jednoducho nemajú čas na riešenie projektu laku, môže závesy vám farbu, ktorú potrebujete. Tlač alebo vzorované závesy môžu pridať veľa farby do svojho jedálňou, takže máte veľa akcenty pre zdobenie palety. Najlepšie tip pre používanie závesy na dekoráciu steny je byť veľkorysý s nimi – to znamená, že pridá osobitný sadu k tyči vyplňovať múru. Ak by ste chceli využiť svoje závesy jedáleň ako kontaktné miesto, inštalovať súkno tyč oveľa širší, než okná a vyplniť priestor navyše s prídavnými závesmi.

5. Oživte svoj voľný čas  d ining izba s pruhmi

Milujeme pruhy, a to najmä na stenu. Tučné vodorovné pruhy môžete urobiť malý jedálenský priestor vyzerať väčšie a dávajú ilúziu architektonických detailov. Budete chcieť, aby sa vaše pruhy jednoduché s niekoľkých farbách, a to najmä ak máte malú jedáleň. Umelecké diela v pruhovanom jedálni vyzerá najlepšie, keď je to jednoduché a veľké – malé alebo zaneprázdnený kresby stratí v stene pruhy.

6. Mix farby a vzory pre opravu nudnú jedáleň

Nehanbite sa o zmiešavanie vzory a farby pri výzdobe svojho jedáleň. Máte viac kreatívne možnosti pre najmenej používaný miestností svojho domova, takže sa nebojí vo svojich rozhodnutiach. Ak chcete mix vzorov (ako pruhy a kvety), ale nechcem ísť cez palubu, monochromatická farebná paleta môže pomôcť. Zdobenie v rôznych odtieňov tej istej farby vám dáva subtílne paletu farieb a je ochotný pre akýkoľvek typ vzorov v rámci tejto palety farieb – to najlepšie z oboch svetov.

7. realistické fotografie hradobný otvára malú jedáleň

Fotografie nástenná maľba na stene môžete vytvoriť svoj jedáleň vyzerať, ako by to ide do nekonečna. Upokojujúce plážové scénu nástenná dáva hosťom relaxačný pohľad, aby si s večerou. Doprajte svojej nástennú maľbu ako prízvuk múr ťahom farby pre zdobenie palety. 

8. Nebojte tučného farby na stenách jedálne

Milujeme odvážne farby a vaša jedáleň je ideálne miesto, aby ukázať, že off. Rovnako ako umyvárne, vaše jedáleň zvládne svoju obľúbenú farbu ľahko. Ak nie ste pripravení zaviazať sa k maľovaniu každej stene vo svojej obľúbenej farby boli výrazné, nech architektonické detaily vašej jedálni vaším sprievodcom. Stoličky koľajnice, táflování a stenové liatie dávajú ľahko oddeliť prestávky vo farbe steny. Ak váš jedáleň ešte nemá podrobnosti nástenka, ktoré pracujú s dvoma tónovaný steny, zvážte pridanie lisovanie alebo jednoduchý pruh oddeľujúce dve farby.

9.   vytvoriť dráma s jedálenským stropu miestnosti

Vieme, že naše jedálne majú štyri steny, ale vedeli ste, že je tu pätina múr na dekoráciu? Váš jedáleň Strop je dôležitou súčasťou zdobenie plánu. Luster je často ústredným bodom pre jedálenským priestorom, čím všetky oči na strop. Môžete využiť tejto dodatočnej steny pridaním zvýrazňujúce farbu, kultivovaný drevo alebo dokonca tapetu. Strop je vaša prázdne plátno.

10. Bold tapety + veľký dôraz color = jedáleň rockstar

Milujeme jedálenský s tou “wow faktor.” Je to jednoduchšie, než si myslíte, že na vytvorenie ohromujúci modernej jedáleň vo vašej domácnosti s tapetami a farby. Jedným z najjednoduchších spôsobov, ako vytvoriť vyhlásenie o svojich múroch jedálne je tapeta s grafickým vzorom. Čiernej, šedej a bielej vzory dať jasnú paletu pre pridanie pulzujúca prízvuk farbu. Jednoduchá farebná paleta umožňuje si tapetu pre lesk a svoj prízvuk farbu zohrávať podpornú úlohu.

You may also like