Skip to main content

4 spôsoby, ako okoreniť svoj jedálni Rozpočet

Formálne jedálenský môže rýchlo stať fádne a zastarané. Pretože väčšina z nás jesť väčšinu našich jedál pri kuchynskom stole, je to ľahké prehliadnuť tento priestor, keď je čas renovovať.

Našťastie nemusíte obrovský rozpočet aktualizovať svoju jedáleň. Tu je štyri jednoduché spôsoby, ako smrek formálne jedáleň a majú svojich hostí ooh-ing a aah-ing, bez porušenia banky.

Pridanie prízvuk múr

Či už maľovať na stenu odvážny novú farbu, alebo sa rozhodnúť pre moderné vziať na tapetu, pridanie prízvuk múr bude okamžite obnoviť vzhľad vášho jedálenským priestorom. Plus, pretože obe farby a tapety sú pomerne cenovo dostupné, a aplikácie je ľahko realizovateľné, tento projekt je jednoduchý spôsob, ako vytvoriť kontaktné miesto bez vykonávania akýchkoľvek väčších renováciách.

Začnite tým, že rozhodovanie, ktoré múr prízvuku. Typicky, prízvuk múr bude prvý stenu vidíte pri vstupe do miestnosti: múru, ktorá je najďalej od dverí. V ideálnom prípade to bude tiež múr, ktorá nemá žiadne dvere alebo okná, aby váš nový prízvuk múr naozaj vyniká, bez vniknutia.

Nebojte sa, aby urobil vyhlásenie: prízvuk steny majú byť pútavý! Teraz je čas hrať s potlače a vzory, pridať niekoľko kovových prízvuky, alebo dokonca k vytvoreniu galérie stenu pomocou niektoré rodinné fotografie. Niečo ide, tak dlho, ako by ste sa uistiť, kontrastovať prízvuk steny od zvyšku miestnosti.

go eklektický

Koordinovať každý prvok v jedálni môže dostať nákladné. Nebojte sa použiť eklektický dizajn kombinovať rôzne štýly, vyrába dokonca aj časové obdobie. Robiť umožňuje väčšiu slobodu dať dizajn u seba, že pracuje vo svojom rozpočte.

To znamená, že existuje niekoľko vecí, ktoré môžete urobiť, aby pomohla zaistiť, že váš návrh zostáva súdržný. Pamätať: predovšetkým priestor musí zostať funkčné. Aby plán pre svoj dizajn, ako začnete, a robiť to najlepšie, aby funkcie v popredí. Nebojte sa upraviť as you go. Ak existuje stále veľa konštrukčné prvky prítomné, že sa dostane ťažké určiť funkcie na prvý pohľad, je najlepšie, aby sa odstránili menej potrebné kúsky do funkcie stane opäť voľná.

Budete tiež chcieť, aby sa priestor pre zjednotenú. Práce na zistenie málo malé detaily-farby, tvary, vzory, ktoré možno opakovať v rôznych aspektoch návrhu. Tým je zaistené, všetky vaše dizajnové prvky cítiť úmyselné, nie náhodne hádzať dohromady.

Zoberme si vyhlásenie osvetlenie

Najjednoduchší spôsob, ako smrek svoj jedáleň na rozpočet je obchodovať so svojou základné zdroje svetla pre funkciu vyhlásenie osvetlenia. Od veľkých príveskov na unikátne lustre, nie je zlý estetický. Budete chcieť vybrať kus, ktorý sa cíti autentický na váš zmysel pre štýl. To znamená, že existuje niekoľko funkčných rád, ktoré by ste mali dodržiavať, aby vaše svietidlo pracuje s miestnosti.

Po prvé, zvážte proporcie miestnosti. Budete chcieť, aby účet pre veľkosť vášho stola a podielu samotného svojej izby. Ak váš formálne jedálenský stôl má kapacitu 10 ľudí, možno budete chcieť pozrieť do radu zodpovedajúcich príveskov. Ale v prípade, že miestnosť má kapacitu iba svoju štvorčlennú rodinu, snáď jediný luster bude stačiť. Je pravidlom, že vaše svietidlo by mal pokrývať 2/3 tabuľky.

Okrem toho, uistite sa, že vrstva vášho osvetlenia, takže jediným zdrojom svetla nie je tak jednoduché svietidlá. Premýšľajte o pridanie nejakým okolitého svetla vo forme zapustené osvetlenie, plus niekoľko prízvuku svietidlá oživiť nejaké temné kúty. Vzhľadom k tomu, jedálne sú o atmosféru, môžete tiež chcieť pozrieť do osvetlenia, ktoré je možné umiestniť na stmievačom.

Nezabudnite príslušenstvo

Accessorizing izba je ako uvedenie čerešničku na vrchole pohár. To je zásadný rozdiel. Netreba sa zblázniť, pretože cieľom je stále aktualizovať jedáleň na rozpočte, ale pridaním niekoľkých dotvára ide dlhú cestu.

Snažte sa používať svoj priestor múdro. Nikto nechce neporiadok, a to najmä v oblasti, ktorá sa chcel držať veľa ľudí naraz. Bohaté bufetové je krásna, ale funguje iba v prípade, že priestor dovolí. Ak nechcete mať veľký priestor pre prácu s, lepšou voľbou je možnosť rozhodnúť sa pre menšie príslušenstvo, ako je jednoduchý, kvetinové vrchol alebo starožitný baru vozíka.

A konečne, baviť sa s ním! Váš domov by mal odrážať, kto ste a čo sa vám páči, takže sa nemusíte báť vylúhovať miestnosti s vašej osobnosti. Zastaviť u garáže predaj a vyzdvihnúť nejaké ozdobné sklenené fľaše, alebo maľovať šišky so svojimi deťmi, aby zaplnil sklenenej misy ako ozdobu. Či už si vyberiete, budete milovať vidieť vaše formálne jedáleň transformácie, ak sa budete baviť robiť.

Dať formálne jedáleň človeka nemusí vylúpiť banku. My sme prišli s štyroch jednoduchých spôsobov, ako smrek svoj jedáleň na rozpočet. Potom, čo dať tieto nápady skúsiť, pozvať pár priateľov na večeru a vidieť to, čo si všimnúť o vašom novom vzhľade.

 

You may also like