Skip to main content

Jedáleň nápady – Ako vytvoriť malý jedálenský priestor

Jedáleň nápady - Ako vytvoriť malý jedálenský priestor

Len preto, že váš domov nemá priestor pre úplné formálne jedálni neznamená, že vám stále nedarí vytvoriť veľký priestor pre zábavné. Práca s malým jedálenským priestorom môže byť ťažké, ale s trochou plánovania a predvídavosti, môžete vykonať takmer akýkoľvek objem plošné práce za vás.

Neveríte? Udržať rolovanie. Sme vám priniesli naše najlepšie tipy, ako vytvoriť malý jedálenský priestor, bez toho aby museli opustiť ju cítil príliš stiesnený. Prečítajte si o to zistiť, ktoré myšlienky bude fungovať najlepšie vo svojom vlastnom dome. S našou pomocou môžete vytvoriť priestor, ktorý sa cíti rovnako účelné a príjemné.

definujú priestor

Prvým krokom k vytvoreniu akéhokoľvek priestoru je definovať. Ak je váš jedálenský priestor je súčasťou inej miestnosti ako kuchyne alebo obývací priestor, budete chcieť, aby bolo zrejmé, že tento priestor má svoj účel. Pritom vám pomôže vytvoriť funkcie vesmírnej krištáľovo čisté, čo je zásadné pre každého úspešného projekt interiérového dizajnu.

Pokiaľ ide o tom, ako to rozbehnúť, existuje niekoľko spôsobov, ako rozdrvené priestor sám pre seba. Dalo by sa pridať závesné svietidlo, ako je ten na obrázku vyššie, čo tiež pomôže priniesť viac vizuálne záujem do priestoru. Alebo môžete zvoliť začleniť oblasť koberec pod jedálenským stolom. S použitím jedného alebo oboch týchto metód je podobný k zavŕšenie, ktorý vám pomôže váš jedálenský priestor pocit, že skôr ako kompletné myslenia stolom a stoličkami, ktoré boli práve uvedeným v miestnosti.

Buďte kreatívni s posedením

Niekedy, keď pracujete s malými medzerami, nemáte luxus v tradičnom usporiadaní. Kým normálne formálne jedáleň by zvyčajne obsahujú dlhý stôl lemovaný na oboch stranách s stoličkami, to nemusí vyzerať takto. Máte jedinečnú možnosť získať kreatívne s posedením a nájsť usporiadanie, ktoré pracuje dobre pre vás.

S tým na mysli, myslieť mimo krabici. Je váš jedálenský priestor v ťažkej rohu, ktoré by mohli ťažiť z zaoblené sedenie namiesto tradičného obdĺžnika alebo štvorec? Môžete použiť lavičky namiesto stoličiek do zaberajú menej miesta celkovo? Ak ste naozaj v obmedzenom priestore, mali by ste mať prospech z multifunkčné sedenie, ktorá funguje ako úložisko?

Vyberte si nábytok zo svetlého

V dizajne interiéru, je dôležité vziať do úvahy podiel alebo vzťah veľkosti medzi všetkými objekty vo vesmíre. Aj keď to môže znieť vágne, to jednoducho znamená, že by ste sa mali snažiť čerpať objekty, ktoré vyzerajú vhodne dimenzovaný pre miestnosti, skôr než kúsky, ktoré sa cítia, ako by boli plnené alebo sa topí v otvorenom priestore.

V malých priestoroch, budete chcieť, aby zvážila svetlým nábytkom, čo znamená, že to vyzerá svetlo z hľadiska vizuálneho hmotnosti. Všeobecne platí, že to znamená, že sa rozhodli pre nábytok, ktorý má nohy. Byť schopný vidieť svetlo prejsť nábytku, skôr než mať to uzavretý a silne sedí na zemi, dáva ilúziu mať viac priestoru.

Nechaj si to útulné

A konečne, majte na pamäti, že jedálne sú intímne miesta. Sú to priestory určené pre ľudí, aby sedieť a hovoriť celé hodiny, a zároveň sa teší dobré jedlo. Malé priestory neodmysliteľne pridať k tomuto pocitu intimity, takže nie je žiadny dôvod, aby ju objať. Aby sa čo najviac z vášho malý jedálenský priestor, mali by ste sa snažiť, aby to pocit, pohodlný a útulný.

Zrejmá odpoveď na to, ako to urobiť, je tým, že v textíliách. Pridať nejaké vankúše do svojho sedenie, a ak máte možnosť, niektoré vankúše podobné tým uvedeným vyššie. Okrem toho správne doplnky môžu tiež priniesť pocit pohody do priestoru. Premýšľať o tom, investovať do nejakej ukľudňujúce obrazy na stenách, alebo ako krásny vrchol pre tabuľku, ktoré sa môže stať ústredným bodom.

You may also like