Skip to main content

Ako si vybrať perfektné Jedáleň Rug

Ako ťažké to môže byť naozaj na vybrať jedáleň koberec ? To je jeden z prvých reakcií, ktoré dostanete od majiteľov domov, ktorí doteraz nezačali nakupovať na jeden. Ale čoskoro si uvedomil, že to je naozaj veľa zložitejšie, než sa zdá, a to zahŕňa oveľa viac než len estetiku. Výber správneho jedáleň koberec vyžaduje značné množstvo plánovanie, pochopiť vaše potreby, a samozrejme, že nepolapiteľný rovnováhu medzi formou a funkciou, ktoré každý z nás po ňom.

V súčasnej dobe sa snažíme, aby sa tento výber oveľa jednoduchšie a oveľa menej mätúce tým, že smeruje vás v správnom smere s niekoľkými inteligentných, koberček ‘nákupné tipy. S prázdnin prináša so sebou nejaké neuveriteľné obchodov, to je určite ten správny čas nakupovať za týmto elegantným a praktickým jedáleň koberec ste vždy chceli. Tak prečo čakať?

1. Zväčšujeme jedálni

Rovnako ako v prípade výber správneho jedálenský stôl alebo obývacia izba gauč, že je to dobrý nápad, aby pred začatím prechádzať mnoho koberce, ktoré ponúka skutočne zmerať veľkosť vášho jedálňou a existujúce jedálenský stôl. Koberec musí byť najmenej 24-28 palcov väčšia ako veľkosť jedálenského stola, aby sa prispôsobila stoličky jedálenský stôl rovnako. Väčšia jedáleň s väčším priestorom medzi stenami a tabuľky vám umožní rozhodnúť sa pre ešte väčšie koberec, ktorý ide nad rámec tejto minimálna požiadavka.

Rozstup to práve v jedálni s kobercami

Kto hovorí, že koberce jedáleň musí byť prostý a nudný

2. Montáž sa Atmosféra

Ak chcete predviesť, že krásne drevené podlahy v jedálni, zatiaľ čo pridávanie koberec, potom opustil nejaký priestor medzi koberec a na stenách miestnosti je ideálny kompromis. To je tiež prednostné vzhľad v najexkluzívnejšie jedálne, a to rozhodne pridáva na atmosféru nastavenia. Zvážiť štýl jedálne, tvar vášho jedálenského stola a existujúce dekorom v miestnosti pred výberom štýlu samotného koberca. Uvedomte si, že neexistuje žiadna tvrdá-a-rýchle pravidlo , ktoré hovorí, že štvorcový jedálenský stôl pracuje iba s štvorcovým koberec a okrúhleho stola chodí s okrúhlym jeden!

Biely a modrý koberec doplňuje plážový štýl jedálne dokonale

Netradičné usporiadanie v jedálni necháva koberec presvitať

3. Ľahko sa čistí

To nemusí znieť ako dôležitý maličkosť pri skutočnom nákupe koberec, ale čoskoro si uvedomíte, že koberec, ktorý je lepšie sa čistia bude prečkať lesklejšie náprotivok so silnou väzbou, ktorá vyžaduje veľa údržby. Syntetický, vnútorné i vonkajšie koberec s plochou väzbe je bezpečná a robustný možnosť v jedálnom priestore s veľkým množstvom prevádzky, zatiaľ čo viac formálne jedáleň, ktorá je občas použitý by mohol byť hostiteľom viac high-údržbu koberec. Koberce z prírodných vlákien sú tiež pomerne ľahko sa čistí, takže je dobre stojí za extra cesto budete tráviť na uvedenie jeden domov.

Ploché tkať koberec dodáva jednoduchý vzor a štýl do jedálne

Multi farebný koberec upozorňuje okamžite

4. Začnite s kobercami!

Kým sme hovorili skôr, o nakupovanie na koberec, ktorý sa hodí schéma štýl a farebné vášho existujúceho jedálenským priestorom (alebo otvoreným obývacím priestoru), opačný postup pre tých, ktorí úplne vymaľovať svoj jedáleň je skvelá voľba rovnako. Začnite s kobercami v jedálni a nechať ho zviazať dokopy rôzne prvky, ktoré pridáte do nastavenia po tom. To určite robí nakupovanie na nový jedálny koberec oveľa efektívnejšie s jasnou víziou presne to, čo chcete a čo bude fungovať v jedálni.

Jedáleň trvá to farebnú schému a tágo od krásnej koberec

Remeselník štýlu jedáleň s nádhernou oblasť koberec

5. Vzor a Hues

Hovoriť o výbere nového koberec, a väčšina z nás prvýkrát hovoriť o farby, vzoru a nákladov. To je správne; čím viac podstatné aspekty, ako je veľkosť, materiál, väzba a údržba vždy vziať zadné sedadlo na zrejmých estetiky. Je to pochopiteľné tendencia, ale opäť naznačujú, že najprv prejsť prvých pár základných krokov pred skokom do farieb a vzorov. Pevné farebné koberčeky a Overdyed koberce sú v súčasnosti horúcim trendom, a oni vám umožní ľahko pridať farbu do neutrálnej modernej jedálni. Klasické Stredomoria koberce s marocký-inšpiroval vzory alebo súčasných diel s abstraktnými potlačami prichádzajú ďalšie na rade.

Fabulous Overdyed koberec v brilantnej fialová kradne prehliadku tu

Farebný spôsob ukotvenie eklektický jedáleň

6. vymedziť vo veľkom štýle

Tam bolo veľa prípadov, keď sme hovorili o pomalom zániku exkluzívne jedálne, a väčšina súčasných domov Zdá sa, že chcú len neformálne jedálenský priestor, ktorý sedí vedľa kuchyne z obytného priestoru. Krásna a farebný koberec je ideálny spôsob, ako definovať a vymedziť túto oblasť, aby to odlišnú totožnosť, a to bez väčších rekonštrukcií, trvalé zariadenie, alebo dokonca premrštené náklady. To tiež umožňuje vytvoriť ostrov exotické, odlišný štýl vo väčšom obývacej priestoru, ktorý je jednoznačne moderný.

Vintage patchwork koberec pre jedálenský priestor v otvorený koncept obývacieho priestoru

Jednoduchý spôsob, ako pridať prízvuk farbu do jedálne

7. Lifestyle voľba!

Ako často používate jedáleň? Znamená to vidieť činnosť iba v priebehu prázdnin, alebo je vyplnený s priateľmi, rodinou a hostia takmer každý víkend? Tí, ktorí využívajú svoje jedáleň striedmo môže rozhodnúť pre našuchorený, útulné vyzerajúci koberec v bielej alebo svetlejšie odtiene šedej alebo smotany. To je dobrý prístup aj v domácnostiach, kde je jedáleň sa využíva skôr ako domácu kanceláriu alebo detskom študovne alebo remesla miestnosti. Ak ste nakupovanie pre koberec pre túto malú jedálňou, ktorá sa bude pravidelne, alebo ak si jednoducho nemôže udržať zahrabal kamaráta od koberce, lacnejšie a robustný voľbou je cesta vpred.

Súčasná jedáleň s kvapkou modrej šedej a svetlo sfarbené koberec

Plyšová Delos koberec pre prechodné jedálne

 

You may also like