Skip to main content

Úžasné čierno-biele jedálne, ktoré fungujú v ich monochromatickej mágii

Neoddeliteľnou priestor pre akúkoľvek rodinnú večeru, jedáleň je dôležitou – ale často prehliadané – časť domu. Vyplnenie priestoru medzi obývacou izbou a kuchyňou, často sa chová ako konštrukčný sprostredkovateľa, nepodarí. Používanie monochromatický vnútorné podnety môžu dať svoj jedáleň dôležitosť. Drop vyhlásenie luster cez stred vášho jedálenského stola, označovať miesto pre stravovanie a smiech. Utvárať priestor s neobvykle zahnutými stoličky okolo stola v modernom povrchom. Maľovať steny v film noir odtieňoch vytvoriť atmosféru v centre vášho domova pre zábavu. Pozrite sa na našich najlepších tridsať jedální, že oslnenia v čiernej a bielej.

kruhový prívesok svetlo zeleň váza čiernej a bielej jedáleň

A kruh označuje miesto, kde rodina je pokope. Tento ľahký a bielej miestnosti robí vyhlásenie luster, geometrické ultra moderné jedálenské stoličky a POPs v živých zelených rysy.

rôzne šikmé drevené podlahy čiernej a bielej jedáleň

Urob si svoj dizajnové narážky subtílne pomocou materiálov s textúrami v jedálni. Tento čistý dizajn vytvára diagonálne drážky vo svojej drevenej podlahy, kójí vo svojich silikónových stoličiek a tónované sklá v spoločnom zobrazení visí mini závesné svietidlá.

naleštené podlahe šifónu záclony Monochromatický jedáleň

Akékoľvek osvetlenie guru vie, že Panton VP6 svetlá sú podnikania. Tieto jedinečné prívesky jedáleň môže ľahko podčiarknuť téma farieb a týmto čiernym leštené drevené podlahy, biele šifón opony a pivonka partia combo nie je výnimkou.

rámovanie tlačí pod stoličky Monochromatický jedáleň

Monochromatický povrch nemusí byť striktne čierna a biela. Táto izba sa môže pochváliť škandinávskom štýle stoličky v drevenom uhlí a rad hnedých výtlačkov tak, aby zodpovedala fliaš s vínom a prívesok do kuchyne.

betón tlkot stĺp osvetlenia monochromatický jedáleň

Semi Prívesok svetlo dodáva dráma a umenia časovej súvislosti s jedlom. Urobiť vstup pre váš jedálni s klasickými bielymi kartáčovanej podlahy, čistým nábytkom a svetlom nízko visiace v neobvyklom tvare.

šablóna luster dlažba monochromatický jedáleň

Rozdielne materiály môžu kombinovať vytvoriť priestor, nie je v rozpore s ním. Tento malý montáž semišové stoličiek a pavučina luster zodpovedajú farbám v kuchyni pri vytváraní vizuálne zameranie. Hrniec zelene dodáva šmrnc.

napoly office polovica jedáleň monochromatický jesť priestor

Jedálenský kúty nemajú vždy byť efektné. Tento drevený stôl s uhlím lúče pôsobia ako čítanie, raňajky, štúdium a jedálenský stôl, ako tenké drevené uhlie regály čiar stien.

minimalistická kamera osvetlenie jedáleň monochromatický

Udržiavať ju classic v jednoduchých monochrómu. Je to banda tri kamery svieti svetlo do dvoch čiernych a bielych panelov v tomto bloku-farebné moderný dizajn kuchyne.

biela lampáš čierne steny Monochromatický jedáleň

Vylúhovať svoju jedáleň s príchuťou Východu, s párom obrovských čínskych lampášov. Obklopená hladkými čiernych stien a stropov, multi-drážkované podlahy a prútené stoličky trstiny pridať charakter a textúru.

ľahký drevený stôl a podlaha čiernej a bielej jedáleň

Chcú splynúť viktoriánsky s moderným jedálenským priestorom? Používať základné biele steny, dva dramatické zamatové stoličky a zodpovedajúce valcové prívesky odráža cez zrkadlo.

biela francúzske okná Monochromatický jedálňou

Škandinávske jedálne môžu monochromatický dizajnu vzhľad svetla, jasný a otvorený. Niekoľko francúzske okná, bielo natreté podlahy a praskanie čiernych skriniek, aby táto spoločná kuchyňa a jedálenský priestor snom šéfkuchára.

obrátene kónické lucerny betónová podlaha monochromatický stolovania

Aby čo najviac z predĺženého jedálenským priestorom, od projektovania v čiernej a bielej. Betónovú podlahu viaže rozrušilo čiernej trámy, biele sáčkov stoličky a dve dramatické valcové lustre do vesmíru Ideálne pre zábavu.

drevené nohy črepníkové rastliny modernej čiernej a bielej jedáleň

Malé praskanie dreva, aby čiernej a bielej teplejšie. Nohou stoličky a svetlo drevená podlaha z tohto klasického jedálneho vzhľad ukradnúť show uprostred hrnca plazivá zeleň.

Zmes závesných svietidiel Monochromatický jedáleň

Jedálenský na bakalárske podložky nikdy nevyzerali lepšie. Rad čiernych príveskov visieť cez čierne a biele tabuľky, ako minimalistické obývacia izba a kuchyňa, aby sa vzácne.

horizontálne pendant light black and white Jedálenská

Už fanúšik bielych kuchýň? Miesto pops čierne v čiernej kóje stoličky, stropné vkladá svetla a veľké monochromatické abstraktné, aby sa váš jedálenský priestor čiernej a bielej.

origami light naleštené podlahe čiernej a bielej jedáleň

Nechaj si to jednoduché s bielym svetlom origami cez váš stôl. Táto oblasť sa funkcie pre raňajky, obedy a večere, zatiaľ čo váza s kvetinami sa snaží pretiahnuť svojej výške. Čierna drevená konštrukcia funkcie pridáva charakter.

 

You may also like