Skip to main content

10 Kreativní nápady pro stěny Jídelna

Naše jídelna stěny jsou jeden prostor v našem domě, který nám dává tvůrčí licenci dělat něco naprosto neočekávaného. Dokonce i ty nejmenší jídelen zvládne vzorované tapety a tmavé barvy stěn. Ano, vaše jídelna se používá společně s rodinou a hosty, ale nejčastěji to zeje prázdnotou. Dobrou zprávou je, že proto, že vaše jídelna se nepoužívá 24/7, můžete být více kreativní s barvou a výzdobou. Milujeme myšlenku že naše jídelny místo, kde chceme, aby trávit více času. Zde je 10 z našich oblíbených nápadů pro vytvoření vašeho snu jídelna s tvůrčí inspirace stěn:

1. Zahřejte svůj jídelna rekultivované dřevo

Je to výzva, aby se zahřál otevřený jídelní prostor, nebo přinést charakter prostého místnosti. Regenerované dřeva akcenty jsou na trend právě teď a je střed otevřený jídelní prostor s barvou a texturou. Pro obyčejné jídelny, dřevo přízvuk zeď přidává tolik potřebnou architektonický prvek.

2. Kovové tapety přidává glam do neutrálního jídelnou

Pokud si přejete, aby vaše jídelna při pohledu neutrální, strukturu a vzor je tajemství, aby to zajímavé. Metalíza print tapety v moderní a grafické vzory vnést světlo do místnosti a zvýraznit své svítidel. Dokonce i ty neutrální nebo minimalistické výhody pokoj od záblesk kovové akcenty, pokud budete mít vaše barevná paleta jednoduché.

3. Označte architektonické detaily s barvou

Jídelna vestavby vám možnost přidat hezké zvýraznění barev bez lakování nějaké zdi. No vestavěné skříně? Žádný problém! Čína skříňky, králíkárny a dokonce i knihovny mohou být přizpůsobeny s barvou. Budete chtít vybrat barvu zvýraznění, že vyskočí ze skříněk opravdu ukázat, že off. Pokropí svou zvýrazňující barvu kolem místnosti s ubrusy a uměleckých děl pro odborně-navrhl stylu.

4. Přidejte barvu na stěnách jídelny s závěsy

Ne vždy je možné malovat jídelna stěny. Ať už jste nájemce nebo si prostě nemají čas na řešení projektu laku, může závěsy vám barvu, kterou potřebujete. Tisk nebo vzorované závěsy mohou přidat hodně barvy do svého jídelnou, takže máte spoustu akcenty pro zdobení palety. Nejlepší tip pro používání závěsy k dekoraci stěny je být velkorysý s nimi – to znamená, že přidá zvláštní sadu k tyči vyplňovat zdi. Pokud byste chtěli využít své závěsy jídelna jako kontaktní místo, instalovat sukno tyč mnohem širší, než okna a vyplnit prostor navíc s přídavnými závěsy.

5. Oživte svůj volný čas  d ining pokoj s pruhy

Milujeme pruhy, a to zejména na stěnu. Tučné vodorovné pruhy můžete udělat malý jídelní prostor vypadat větší a dávají iluzi architektonických detailů. Budete chtít, aby se vaše pruhy jednoduché s několika barvách, a to zejména pokud máte malou jídelnu. Umělecká díla v pruhovaném jídelně vypadá nejlépe, když je to jednoduché a velké – malé nebo zaneprázdněn kresby ztratí ve stěně pruhy.

6. Mix barvy a vzory pro opravu nudnou jídelnu

Nestyďte se o směšování vzory a barvy při výzdobě svého jídelna. Máte více kreativní možnosti pro nejméně používán místností svého domova, takže se nebojí ve svých rozhodnutích. Chcete-li mix vzorů (jako pruhy a květy), ale nechci jít přes palubu, monochromatická barevná paleta může pomoci. Zdobení v různých odstínů téže barvy vám dává subtilní paletu barev a je ochotný pro jakýkoli typ vzorů v rámci této palety barev – to nejlepší z obou světů.

7. realistické fotografie hradební otevírá malou jídelnu

Fotografie nástěnná malba na zdi můžete vytvořit svůj jídelna vypadat, jako by to jde do nekonečna. Uklidňující plážové scénu nástěnná dává hostům relaxační pohled, aby si s večeří. Dopřejte své nástěnnou malbu jako přízvuk zeď tahem barvy pro zdobení palety. 

8. Nebojte tučného barvy na stěnách jídelny

Milujeme odvážné barvy a vaše jídelna je ideální místo, aby ukázat, že off. Stejně jako umývárny, vaše jídelna zvládne svou oblíbenou barvu snadno. Pokud nejste připraveni zavázat se k malování každé stěně ve své oblíbené barvy byly výrazné, ať architektonické detaily vaší jídelně vaším průvodcem. Židle kolejnice, táflování a stěnové lití dávají snadno oddělit přestávky v barvě stěny. Pokud váš jídelna ještě nemá podrobnosti: nástěnka, které pracují se dvěma tónovaný stěny, zvažte přidání lisování nebo jednoduchý pruh oddělující dvě barvy.

9.   vytvořit drama s jídelním stropu místnosti

Víme, že naše jídelny mají čtyři stěny, ale věděli jste, že je tu pětina zeď k dekoraci? Váš jídelna Strop je důležitou součástí zdobení plánu. Lustr je často ústředním bodem pro jídelním prostorem, čímž všechny oči na strop. Můžete využít této dodatečné stěny přidáním zvýrazňující barvu, kultivovaný dřevo nebo dokonce tapetu. Strop je vaše prázdné plátno.

10. Bold tapety + velký důraz color = jídelna rockstar

Milujeme jídelní s tou „wow faktor.“ Je to jednodušší, než si myslíte, že k vytvoření ohromující moderní jídelna ve vaší domácnosti s tapetami a barvy. Jedním z nejjednodušších způsobů, jak vytvořit prohlášení o svých zdech jídelny je tapeta s grafickým vzorem. Černé, šedé a bílé vzory dát jasnou paletu pro přidání pulzující přízvuk barvu. Jednoduchá barevná paleta umožňuje si tapetu pro lesk a svůj přízvuk barvu hrát podpůrnou roli.

You may also like