Skip to main content

Jídelna nápady – Jak vytvořit malý jídelní prostor

Jídelna nápady - Jak vytvořit malý jídelní prostor

Jen proto, že váš domov nemá prostor pro úplné formální jídelně neznamená, že vám stále nedaří vytvořit velký prostor pro zábavné. Práce s malým jídelním prostorem může být těžké, ale s trochou plánování a předvídavosti, můžete provést téměř jakýkoli objem plošné práce za vás.

Nevěříte? Udržet rolování. Jsme vám přinesli naše nejlepší tipy, jak vytvořit malý jídelní prostor, aniž by museli opustit ji cítil příliš stísněný. Přečtěte si o to zjistit, které myšlenky bude fungovat nejlépe ve svém vlastním domě. S naší pomocí můžete vytvořit prostor, který se cítí stejně účelné a příjemné.

Definují prostor

Prvním krokem k vytvoření jakéhokoli prostoru je definovat. Pokud je váš jídelní prostor je součástí jiné místnosti jako kuchyně nebo obývací prostor, budete chtít, aby bylo zřejmé, že tento prostor má svůj účel. Přitom vám pomůže vytvořit funkce vesmírné křišťálově čisté, což je zásadní pro každého úspěšného projekt interiérového designu.

Pokud jde o tom, jak to rozjet, existuje několik způsobů, jak rozdrcené prostor sám pro sebe. Dalo by se přidat závěsné svítidlo, jako je ten na obrázku výše, což také pomůže přinést více vizuální zájem do prostoru. Nebo můžete zvolit začlenit oblast koberec pod jídelním stolem. S použitím jednoho nebo obou těchto metod je podobný k završení, který vám pomůže váš jídelní prostor pocit, že spíše než kompletní myšlení stolem a židlemi, které byly právě uvedeným v místnosti.

Buďte kreativní s posezením

Někdy, když pracujete s malými mezerami, nemáte luxus v tradičním uspořádání. Zatímco normální formální jídelna by obvykle obsahují dlouhý stůl lemovaný na obou stranách s židlemi, to nemusí vypadat takhle. Máte jedinečnou možnost získat kreativní s posezením a nalézt uspořádání, které pracuje dobře pro vás.

S tím na mysli, myslet mimo krabici. Je váš jídelní prostor ve svízelné rohu, které by mohly těžit z zaoblené sezení namísto tradičního obdélníku nebo čtverec? Můžete použít lavičky místo židlí do zabírají méně místa celkově? Pokud jste opravdu v omezeném prostoru, měli byste mít prospěch z multifunkční sezení, která funguje jako úložiště?

Vyberte si nábytek ze světlého

V designu interiéru, je důležité vzít v úvahu podíl nebo vztah velikosti mezi všemi objekty ve vesmíru. I když to může znít vágní, to prostě znamená, že byste se měli snažit čerpat objekty, které vypadají vhodně dimenzován pro místnosti, spíše než kousky, které se cítí, jako by byly nadívané nebo se topí v otevřeném prostoru.

V malých prostorách, budete chtít, aby zvážila světlým nábytkem, což znamená, že to vypadá světlo z hlediska vizuálního hmotnosti. Obecně platí, že to znamená, že se rozhodly pro nábytek, který má nohy. Být schopen vidět světlo projít nábytku, spíše než mít to uzavřen a silně sedí na zemi, dává iluzi mít více prostoru.

Nech si to útulné

A konečně, mějte na paměti, že jídelny jsou intimní místa. Jsou to prostory určené pro lidi, aby sedět a mluvit celé hodiny, a zároveň se těší dobré jídlo. Malé prostory neodmyslitelně přidat k tomuto pocitu intimity, takže není žádný důvod, aby ji obejmout. Aby se co nejvíce z vašeho malý jídelní prostor, měli byste se snažit, aby to pocit, pohodlný a útulný.

Zřejmá odpověď na to, jak to udělat, je tím, že v textiliích. Přidat nějaké polštáře do svého sezení, a pokud máte možnost, některé polštáře podobné těm uvedeným výše. Kromě toho správné doplňky mohou také přinést pocit pohody do prostoru. Přemýšlet o tom, investovat do nějaké uklidňující obrazy na stěnách, nebo jak krásný vrchol pro tabulku, které se může stát ústředním bodem.

You may also like