Skip to main content

4 způsoby, jak okořenit svůj jídelně Rozpočet

Formální jídelní může rychle stát fádní a zastaralé. Protože většina z nás jíst většinu našich jídel u kuchyňského stolu, je to snadné přehlédnout tento prostor, když je čas renovovat.

Naštěstí nemusíte obrovský rozpočet aktualizovat svou jídelnu. Zde je čtyři jednoduché způsoby, jak smrk formální jídelna a mají své hosty ooh-ing a aah-ing, bez porušení banky.

Přidání přízvuk zeď

Ať už malovat na zeď odvážný novou barvu, nebo se rozhodnout pro moderní vzít na tapetu, přidání přízvuk zeď bude okamžitě obnovit vzhled vašeho jídelním prostorem. Plus, protože obě barvy a tapety jsou poměrně cenově dostupné, a aplikace je snadno proveditelné, tento projekt je jednoduchý způsob, jak vytvořit kontaktní místo bez provádění jakýchkoli větších renovacích.

Začněte tím, že rozhodování, které zeď přízvuku. Typicky, přízvuk zeď bude první stěnu vidíte při vstupu do místnosti: zdi, která je nejdále od dveří. V ideálním případě to bude také zeď, která nemá žádné dveře nebo okna, aby váš nový přízvuk zeď opravdu vyniká, bez vniknutí.

Nebojte se, aby učinil prohlášení: přízvuk stěny mají být poutavý! Nyní je čas hrát s potisky a vzory, přidat několik kovových přízvuky, nebo dokonce k vytvoření galerie zeď pomocí některé rodinné fotografie. Něco jde, tak dlouho, jak byste se ujistit, kontrastovat přízvuk stěny od zbytku místnosti.

go eklektický

Koordinovat každý prvek v jídelně může dostat nákladné. Nebojte se použít eklektický design kombinovat různé styly, vyrábí dokonce i časová období. Dělat umožňuje větší svobodu dát design u sebe, že pracuje ve svém rozpočtu.

To znamená, že existuje několik věcí, které můžete udělat, aby pomohla zajistit, že váš návrh zůstává soudržný. Pamatovat: především prostor musí zůstat funkční. Aby plán pro svůj design, než začnete, a dělat to nejlepší, aby funkce v popředí. Nebojte se upravit as you go. Pokud existuje stále mnoho konstrukční prvky přítomné, že se dostane obtížné určit funkce na první pohled, je nejlepší, aby se odstranily méně potřebné kousky do funkce stane opět volná.

Budete také chtít, aby se prostor pro sjednocenou. Práce na zjištění málo malé detaily-barvy, tvary, vzory, které lze opakovat v různých aspektech návrhu. Tím je zajištěno, všechny vaše designové prvky cítit úmyslné, nikoli nahodile házet dohromady.

Vezměme si prohlášení osvětlení

Nejjednodušší způsob, jak smrk svůj jídelna na rozpočet je obchodovat se svou základní zdroje světla pro funkci prohlášení osvětlení. Od velkých přívěsků na unikátní lustry, není špatný estetický. Budete chtít vybrat kus, který se cítí autentický na váš smysl pro styl. To znamená, že existuje několik funkčních rad, které byste měli dodržovat, aby vaše svítidlo pracuje s místnosti.

Za prvé, zvažte proporce místnosti. Budete chtít, aby účet pro velikost vašeho stolu a podílu samotného svého pokoje. Pokud váš formální jídelní stůl má kapacitu 10 lidí, možná budete chtít podívat do řady odpovídajících přívěsků. Ale v případě, že místnost má kapacitu pouze svou čtyřčlennou rodinu, snad jediný lustr bude stačit. Je pravidlem, že vaše svítidlo by měl pokrývat 2/3 tabulky.

Kromě toho, ujistěte se, že vrstva vašeho osvětlení, takže jediným zdrojem světla není tak jednoduchá svítidla. Přemýšlejte o přidání nějakým okolního světla ve formě zapuštěné osvětlení, plus několik přízvuku svítidla oživit nějaké temné kouty. Vzhledem k tomu, jídelny jsou o atmosféru, můžete také chtít podívat do osvětlení, které je možné umístit na stmívačem.

Nezapomeňte příslušenství

Accessorizing pokoj je jako uvedení třešničku na vrcholu pohár. To je zásadní rozdíl. Není třeba se zbláznit, protože cílem je stále aktualizovat jídelnu na rozpočtu, ale přidáním několika dotváří jde dlouhou cestu.

Snažte se používat svůj prostor moudře. Nikdo nechce nepořádek, a to zejména v oblasti, která se chtěl držet mnoho lidí najednou. Bohatá bufetová je krásná, ale funguje pouze v případě, že prostor dovolí. Pokud nechcete mít velký prostor pro práci s, lepší volbou je možnost rozhodnout se pro menší příslušenství, jako je jednoduchý, květinové vrchol nebo starožitný baru vozíku.

A konečně, bavit se s ním! Váš domov by měl odrážet, kdo jste a co se vám líbí, takže se nemusíte bát vyluhovat místnosti s vaší osobnosti. Zastavit u garáže prodej a vyzvednout nějaké ozdobné skleněné láhve, nebo malovat šišky se svými dětmi, aby zaplnil skleněné mísy jako ozdobu. Ať už si vyberete, budete milovat vidět vaše formální jídelna transformace, pokud se budete bavit dělat.

Dát formální jídelna člověka nemusí vyloupit banku. My jsme přišli s čtyřech snadných způsobů, jak smrk svůj jídelna na rozpočet. Poté, co dát tyto nápady zkusit, pozvat pár přátel na večeři a vidět to, co si všimnout o vašem novém vzhledu.

 

You may also like