Skip to main content

Úžasné černobílé jídelny, které fungují v jejich monochromatické magii

Nedílnou prostor pro jakoukoli rodinnou večeři, jídelna je důležitou – ale často přehlíženy – část domu. Vyplnění prostoru mezi obývacím pokojem a kuchyní, často se chová jako konstrukční zprostředkovatele, nepovede. Používání monochromatický vnitřní podněty mohou dát svůj jídelna důležitost. Drop prohlášení lustr přes střed vašeho jídelního stolu, označovat místo pro stravování a smích. Utvářet prostor s neobvykle zahnutými židle kolem stolu v moderním povrchem. Malovat stěny v film noir odstínech vytvořit atmosféru v centru vašeho domova pro zábavu. Podívejte se na našich nejlepších třicet jídelen, že oslnění v černé a bílé.

kruhový přívěsek světlo zeleň váza černé a bílé jídelna

A kruh označuje místo, kde rodina je pohromadě. Tento lehký a bílé místnosti činí prohlášení lustr, geometrické ultra moderní jídelní židle a POPs v živých zelených rysy.

různě šikmé dřevěné podlahy černé a bílé jídelna

Udělej si svůj designové narážky subtilní pomocí materiálů s texturami v jídelně. Tento čistý design vytváří diagonální drážky ve své dřevěné podlahy, kójí ve svých silikonových židlí a tónovaná skla ve společném zobrazení visí mini závěsná svítidla.

naleštěné podlaze šifonu záclony Monochromatický jídelna

Jakékoli osvětlení guru ví, že Panton VP6 světla jsou podnikání. Tyto jedinečné přívěsky jídelna může snadno podtrhnout téma barev a tímto černým leštěné dřevěné podlahy, bílé šifon opony a pivoňka parta combo není výjimkou.

rámováno tiskne pod židle Monochromatický jídelna

Monochromatický povrch nemusí být striktně černá a bílá. Tento pokoj se může pochlubit skandinávském stylu židle v dřevěném uhlí a řadu hnědých výtisků tak, aby odpovídala lahví s vínem a přívěsek do kuchyně.

beton tlukot sloup osvětlení monochromatický jídelna

Semi Přívěsek světlo dodává drama a umění časové souvislosti s jídlem. Udělat vstup pro váš jídelně s klasickými bílými kartáčované podlahy, čistým nábytkem a světlem nízko visící v neobvyklém tvaru.

šablona lustr dlažba monochromatický jídelna

Rozdílné materiály mohou kombinovat vytvořit prostor, není v rozporu s ním. Tento malý montáž semišové židlí a pavučina lustr odpovídají barvám v kuchyni při vytváření vizuální zaměření. Hrnec zeleně dodává šmrnc.

napůl office polovina jídelna monochromatický jíst prostor

Jídelní kouty nemají vždy být efektní. Tento dřevěný stůl s uhlím paprsky působí jako čtení, snídaně, studium a jídelní stůl, jako tenké dřevěné uhlí regály čar stěn.

minimalistická kamera osvětlení jídelna monochromatický

Udržovat ji classic v jednoduchých monochromy. Je to banda tři kamery svítí světlo do dvou černých a bílých panelů v tomto bloku-barevné moderní design kuchyně.

bílá lucerna černé stěny Monochromatický jídelna

Vyluhovat svou jídelnu s příchutí Východu, s párem obrovských čínských luceren. Obklopena hladkými černých stěn a stropů, multi-drážkované podlahy a proutěné židle třtiny přidat charakter a texturu.

lehký dřevěný stůl a podlaha černé a bílé jídelna

Chtějí splynout viktoriánský s moderním jídelním prostorem? Používat základní bílé stěny, dva dramatické sametové židle a odpovídající válcové přívěsky odráží přes zrcadlo.

bílá francouzská okna Monochromatický jídelnou

Skandinávské jídelny mohou monochromatický designu vzhled světla, jasný a otevřený. Několik francouzská okna, bíle natřené podlahy a praskání černých skříněk, aby tato společná kuchyň a jídelní prostor snem šéfkuchaře.

obráceně konické lucerny betonová podlaha monochromatický stolování

Aby co nejvíce z prodlouženého jídelním prostorem, od projektování v černé a bílé. Betonovou podlahu váže rozrušilo černé trámy, bílé sáčků židle a dvě dramatické válcové lustry do vesmíru Ideální pro zábavu.

dřevěné nohy hrnkové rostliny moderní černé a bílé jídelna

Malé praskání dřeva, aby černé a bílé teplejší. Nohou židle a světle dřevěná podlaha z tohoto klasického jídelního vzhled ukrást show uprostřed hrnce plazivá zeleň.

Směs závěsných svítidel Monochromatický jídelna

Jídelní na bakalářské podložky nikdy nevypadaly lépe. Řada černých přívěsků viset přes černé a bílé tabulky, jako minimalistické obývací pokoj a kuchyň, aby se vzácné.

horizontální pendant light black and white Jídelní

Již fanoušek bílých kuchyní? Místo pops černé v černé kóje židle, stropní vkládá světla a velké monochromatické abstraktní, aby se váš jídelní prostor černé a bílé.

origami light naleštěné podlaze černé a bílé jídelna

Nech si to jednoduché s bílým světlem origami přes váš stůl. Tato oblast se funkce pro snídaně, obědy a večeře, zatímco váza s květinami se snaží protáhnout své výšce. Černá dřevěná konstrukce funkce přidává charakter.

 

You may also like