Skip to main content

Jak si vybrat perfektní Jídelna Rug

Jak těžké to může být opravdu na vybrat jídelna koberec ? To je jeden z prvních reakcí, které dostanete od majitele domů, kteří dosud nezačaly nakupovat na jeden. Ale brzy si uvědomil, že to je opravdu hodně složitější, než se zdá, a to zahrnuje mnohem více než jen estetiku. Výběr správného jídelna koberec vyžaduje značné množství plánování, pochopit vaše potřeby, a samozřejmě, že nepolapitelný rovnováhu mezi formou a funkcí, které každý z nás po něm.

V současné době se snažíme, aby se tento výběr mnohem jednodušší a mnohem méně matoucí tím, že směřuje vás ve správném směru s několika inteligentních ‚kobereček‘ nákupní tipy. S prázdnin přináší s sebou nějaké neuvěřitelné obchodů, to je určitě ten správný čas nakupovat za tímto elegantním a praktickým jídelna koberec jste vždy chtěli. Tak proč čekat?

1. Zvětšujeme jídelně

Stejně jako v případě výběr správného jídelní stůl nebo obývací pokoj gauč, že je to dobrý nápad, aby před zahájením procházet mnoho koberce, které nabízí skutečně změřit velikost vašeho jídelnou a stávající jídelní stůl. Koberec musí být nejméně 24-28 palců větší než velikost jídelního stolu, aby se přizpůsobila židle jídelní stůl stejně. Větší jídelna s větším prostorem mezi stěnami a tabulky vám umožní rozhodnout se pro ještě větší koberec, který jde nad rámec této minimální požadavek.

Rozteč to právě v jídelně s koberci

Kdo říká, že koberce jídelna musí být prostý a nudný

2. Montáž se Atmosféra

Pokud chcete předvést, že krásné dřevěné podlahy v jídelně, zatímco přidávání koberec, pak opustil nějaký prostor mezi koberec a na stěnách místnosti je ideální kompromis. To je také přednostní vzhled v nejexkluzivnější jídelny, a to rozhodně přidává na atmosféru nastavení. Zvážit styl jídelny, tvar vašeho jídelního stolu a stávající dekorem v místnosti před výběrem stylu samotného koberce. Uvědomte si, že neexistuje žádná tvrdá-a-rychlé pravidlo , které říká, že čtvercový jídelní stůl pracuje pouze s čtvercovým koberec a kulatého stolu chodí s kulatým jeden!

Bílý a modrý koberec doplňuje plážový styl jídelny dokonale

Netradiční uspořádání v jídelně nechává koberec prosvítat

3. Snadno se čistí

To nemusí znít jako důležitý maličkost při skutečném nákupu koberec, ale brzy si uvědomíte, že koberec, který je lépe se čistí bude přečkat lesklejší protějšek se silnou vazbou, která vyžaduje hodně údržby. Syntetický, vnitřní i venkovní koberec s plochou vazbě je bezpečná a robustní možnost v jídelním prostoru s velkým množstvím provozu, zatímco více formální jídelna, která je občas použitý by mohl být hostitelem více high-údržbu koberec. Koberce z přírodních vláken jsou také poměrně snadno se čistí, takže je dobře stojí za extra těsto budete trávit na uvedení jeden domov.

Ploché tkát koberec dodává jednoduchý vzor a styl do jídelny

Multi barevný koberec upozorňuje okamžitě

4. Začněte s koberci!

Zatímco jsme hovořili dříve, o nakupování na koberec, který se hodí schéma styl a barevné vašeho stávajícího jídelním prostorem (nebo otevřeným obývacím prostoru), opačný postup pro ty, kteří zcela vymalovat svůj jídelna je skvělá volba stejně. Začněte s koberci v jídelně a nechat ho svázat dohromady různé prvky, které přidáte do nastavení po tom. To určitě dělá nakupování na nový jídelní koberec mnohem efektivnější s jasnou vizí přesně to, co chcete a co bude fungovat v jídelně.

Jídelna trvá to barevné schéma a tágo od krásné koberec

Řemeslník stylu jídelna s nádhernou oblast koberec

5. Vzor a Hues

Mluvit o výběru nového koberec, a většina z nás poprvé mluvit o barvy, vzoru a nákladů. To je správně; čím více podstatné aspekty, jako je velikost, materiál, vazba a údržba vždy vzít zadní sedadlo na zřejmých estetiky. Je to pochopitelné tendence, ale opět naznačují, že nejprve projít prvních pár základních kroků před skokem do barev a vzorů. Pevné barevné koberečky a Overdyed koberce jsou v současnosti horkým trendem, a oni vám umožní snadno přidat barvu do neutrální moderní jídelně. Klasické Středomoří koberce s marocký-inspiroval vzory nebo současných děl s abstraktními potisky přicházejí další na řadě.

Fabulous Overdyed koberec v brilantní fialová krade přehlídku zde

Barevný způsob ukotvení eklektický jídelna

6. vymezit ve velkém stylu

Tam bylo mnoho případů, kdy jsme mluvili o pomalém zániku exkluzivní jídelny, a většina současných domů Zdá se, že chtějí jen neformální jídelní prostor, který sedí vedle kuchyně z obytného prostoru. Krásná a barevný koberec je ideální způsob, jak definovat a vymezit tuto oblast, aby to odlišnou totožnost, a to bez větších rekonstrukcí, trvalé zařízení, nebo dokonce přemrštěné náklady. To také umožňuje vytvořit ostrov exotické, odlišný styl ve větším obývacím prostoru, který je jednoznačně moderní.

Vintage patchwork koberec pro jídelní prostor v otevřený koncept obývacího prostoru

Snadný způsob, jak přidat přízvuk barvu do jídelny

7. Lifestyle volba!

Jak často používáte jídelnu? Znamená to vidět činnost pouze v průběhu prázdnin, nebo je vyplněn s přáteli, rodinou a hosté téměř každý víkend? Ti, kteří využívají své jídelna střídmě může rozhodnout pro načechraný, útulné vyhlížející koberec v bílé nebo světlejší odstíny šedé nebo smetany. To je dobrý přístup také v domácnostech, kde je jídelna se využívá spíše jako domácí kancelář nebo dětském studovny nebo řemesla místnosti. Pokud jste nakupování pro koberec pro tuto malou jídelnou, která se bude pravidelně, nebo pokud si prostě nemůže udržet zahrabal kamaráda od koberce, levnější a robustní volbou je cesta vpřed.

Současná jídelna s kapkou modré šedé a světle zbarvené koberec

Plyšová Delos koberec pro přechodné jídelny

 

You may also like